Jump to content
Dogomania

Jamniś-14 letni-już w DS !


ilon_n

Recommended Posts

[quote name='kbk']Czemu jest problem z domami dla staruszków? :/[/QUOTE]

gdyby to nie wymagało od ludzi dodatkowego wysiłku, to pewnie również nie oddawaliby tych biednych staruszków do schroniska ..
niestety ludzie są zbyt wygodni, zbyt egocentryczni i wolą pozbyć się "balastu" .. takie pieski robią się ślamazarne, mają lepsze i gorsze dni, zaczynają chorować .. a po co to komu?? lepiej wywalić, uśpić, oddać do schroniska ..

a adoptować staruszka? po co staruszka jak można pięknego, młodego, zdrowego, którym można sie pochwalić .. a staruszkiem jedynie powstydzić ..

tak jest statystycznie ukształtowane myślenie ..

Link to comment
Share on other sites

niestety masz racje ja mam takiego jamola 11 może 12lat i zanic go nie oddam ale ludzie są różni moja sąsiadka 84 lata ma psa staruszka teraz go lecze pani go kocha ale emerytura niestarcza dla niej o psie nie mówiąc ja karmie i lecze.jak pani po prosiła syna o pomoc to psa chciał uśpić polska rzeczywistość. z warszawy jest ciocia Neris,Isadora7,tanitka

Link to comment
Share on other sites

no to chyba nici z tej adopcji, bo albo to dziwny zbieg okoliczności, że są dwie panie z Muranowa, które szukały sobie jamniczki,
albo ta sama pani z Muranowa dziś przygarnęła sobie inną jamniczkę a nas wcale o tym nie raczyła powiadomić.
A już na pewno zbiegiem okoliczności jest to, że się o tym dowiedziałam .. od zupełnie niewtajemniczonej osoby .. :/
"che stronzo!!!"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']ufff znalazłam[/QUOTE]

a czego tak szukałaś Dor??? ;)

Jedno z pierwszych ogłoszeń dla Marcelka, On jest w największej potrzebie ..

[url]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/jamnik-marcel-dom-jak-najszybciej-albo-go-uspia-ID3ohb.html[/url]

Bardzo proszę zdolne cioteczki o ogłoszenia allegro dla mojej jamniczej załogi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']a czego tak szukałaś Dor??? ;)

Jedno z pierwszych ogłoszeń dla Marcelka, On jest w największej potrzebie ..

[URL]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/jamnik-marcel-dom-jak-najszybciej-albo-go-uspia-ID3ohb.html[/URL]

Bardzo proszę zdolne cioteczki o ogłoszenia allegro dla mojej jamniczej załogi ;)[/QUOTE]

Wąteczek ten mi się gdzieś zawieruszył :)
Allegro chce robić i szukałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Wąteczek ten mi się gdzieś zawieruszył :)
Allegro chce robić i szukałam.[/QUOTE]

Ooo, to ja się bardzo cieszę, że z taka determinacją szukałaś moich psiunów ;)
i że allegro im szykujesz .. :)
ogromniaste dzięki
i tylko podpowiem, że Axy chwilowo nie ogłaszamy, bo może do domku pojedzie .. reszta jak najbardziej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...