Jump to content
Dogomania

Jamniś-14 letni-już w DS !


ilon_n

Recommended Posts

Tak jak wcześniej pisałam na priv - potwierdzam możliwość bezpłatnego tymczasu dla Frytki w Lublinie z możliwością DS jeżeli wszystko się ułoży. Dom bez psów, kotów, jest przygarnięty królik w klatce. Rodzina to mama i 20 letni syn. Mieszkanie w bloku. Mieli amstafowata sunie która dożyła starości. Gdyby Frytka dotarła do W-wy jakoś już sobie poradzimy, gdyby tylko mogła np.ewentualnie przenocować - bo czasami potrzebny poślizg czasowy... w razie czego prosze o kontakt na [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

teresz10, dziękuję, mam Twoją ofertę na uwadze, ale niestety wczoraj doszło do pewnego zawirowania sytuacji ze schroniskiem i dopóki sprawa się nie wyjaśni, nie mogę decydować o dalszych krokach ..
dotyczy to akurat obu suń Axy i Frytki .. jestem mocno zdezorientowana i muszę zaczekać na wyjaśnienia kierowniczki.

Sytuacja pozostałych psiunków bez zmian ..

ogłoszeń prawie brak, tylko Marcel ma na gumtree i szerloku.

Link to comment
Share on other sites

Tanitka, bardzo-bardzo dziękuję za wizytę przedadopcyjną, z której jednoznacznie wynika, że psiaczka można śmiało wysłać do tego domku :)

Teraz zostaje mi czekać na odpowiedź schroniska, gdyż jak dzisiaj się dowiedziałam Axa ma jakąś [B]inną niż moja[/B] rezerwację i to wcześniejszą niż data założenia tego wątku!! Ewidentnie popełniono skuchę w papierach ..
A w tej sytuacji pozostaje tym Państwu Frytka :/ niestety mimo pierwotnego niezdecydowania wiem, że już nastawili się na Axę i co teraz na to domek powie??

EDIT

Zadzwoniłam do kierowniczki i potwierdziło się jednak, że Axa wychodzi do innego domku z innej rezerwacji.
Rozmawiałam tez przed chwilką z domkiem i przedstawiłam sytuację. Bardzo niekomfortowo mi było.
Państwo naturalnie wobec tych okoliczności przygarną Frytkę :)
Tylko muszą teraz zmienić sobie fotki psiuni w komputerze ;)

Od razu wykonałam telefon do kierowniczki, zrobiłam 1000% rezerwacje na Frytkę. Sunia lada dzień będzie poddana zabiegowi i po około 5 dniach będzie mogła wyjechać do swojego domku!!

Szukam więc transportu do Warszawy w okolicach przyszłego weekendu :)
jak też proszę o nawet nieznaczne wsparcie finansowe na transport. Domek zgodził się partycypować w kosztach, reszta chwilowo na mojej głowie :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresz10']Tak jak wcześniej pisałam na priv - potwierdzam możliwość bezpłatnego tymczasu dla Frytki w Lublinie z możliwością DS jeżeli wszystko się ułoży. Dom bez psów, kotów, jest przygarnięty królik w klatce. Rodzina to mama i 20 letni syn. Mieszkanie w bloku. Mieli amstafowata sunie która dożyła starości. Gdyby Frytka dotarła do W-wy jakoś już sobie poradzimy, gdyby tylko mogła np.ewentualnie przenocować - bo czasami potrzebny poślizg czasowy... w razie czego prosze o kontakt na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]

[B]Teresz10[/B], czy DT, o którym piszesz jest zainteresowany wyłącznie Frytką?? może jednak przygarnęliby Marcelka na te kilka chwil Jego życia??
To bardzo spokojne, grzeczne, czyste psiuńsko .. tylko domku Mu odmówiono .. Idealnie pasowałby do starszej osoby a też na pewno syn wsparłby swoją mamę w opiece nad Marcelim-Szpakiem w razie jakiejś nagłej sytuacji..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mika31']może skarpeta wspomoże transport ciesze się że dwie sunie będą miały dom[/QUOTE]

[quote name='mestudio']Zapisuję sobie i będę zaglądała.[/QUOTE]

Serdecznie witamy i dziękujemy za odwiedziny :)

Skarpeta jamnicza ostatnio chyba w nie najlepszej kondycji .. więc może uda się uciułać nieco grosza od dogo-cioteczek-i-wujaszków ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']A gdzie się wpłaca do tej skarpety jamniczej, jest jakiś wątek bo jeszcze go nie odkryłam:-). Może zrobiłabym jakiś bazarek kiedyś.[/QUOTE]


Ooo, bazarki mile widziane .. na różne psiaczki .. zawsze grosz potrzebny .. :)
również na takie cele jak ich transporty ;)

a tutaj linki::

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/173573-Jamniki-i-jamnikowate-do-adopcji-z-caA-ej-Polski"]jamniki i jamnikowate z całej Polski[/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/127512-Jamnicza-skarpeta-na-najpilniejsze-jamnicze-potrzeby."]jamnicza skarpeta[/URL]


[B][COLOR=Purple]Tak więc podsumujmy na dziś niniejszy wątek i stan psiaczków:[/COLOR][/B]

[B]Axa[/B] już znalazła dom

[B]Frytka[/B] na najlepszej drodze do swojego domu w Warszawie

[B][COLOR=DarkOrange]szukamy transportu i funduszy na transport dla Frytki oraz domków dla pozostałych 'przecinków'[/COLOR][/B] ;)

Link to comment
Share on other sites

Poszukuję dla nich rudej suczki , docelowo - zapytam ....ale marne szanse.... ja już o tym rozmawiałam z nimi. Ruda suczka...i już . Zyczymy niuni Frytce najlepszego domku , no i dobrze ze Axa też go już ma - gdyby jednak nastąpiły zawirowania dajcie nam znać. pozdrawiam.


[quote name='ilon_n'][B]Teresz10[/B], czy DT, o którym piszesz jest zainteresowany wyłącznie Frytką?? może jednak przygarnęliby Marcelka na te kilka chwil Jego życia??
To bardzo spokojne, grzeczne, czyste psiuńsko .. tylko domku Mu odmówiono .. Idealnie pasowałby do starszej osoby a też na pewno syn wsparłby swoją mamę w opiece nad Marcelim-Szpakiem w razie jakiejś nagłej sytuacji..[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Frytka wczoraj przeszłą zabieg sterylizacji .. za kilka dni jak wszystko dobrze będzie się goić może ruszać do domku :)

Laluch i Marcel wciąż w swoich boksach .. Marceli zwinięty w kłębuszek, smutny i bez nadziei ..
Laluch pełen energii i wciąż z wiarą w człowieka .. ale nikt o Niego nie pyta .. sunie są rozchwytywane .. czemu nie chłopcy??!!

oby obu chłopakom los podarował dobry dom ... ehhh ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...