Jump to content
Dogomania

Jamniś-14 letni-już w DS !


ilon_n

Recommended Posts

[quote name='ilon_n']


Pozostał Marcel i prawie-jamniki. Z nich tylko Marcel ma ogłoszonka :) dzięki Tobie.[/QUOTE]

skoro nie ma chetnych do pomocy w ogłoszeniach to postaram sie zrobic ogłoszenia pozostałym psiaczkom.
Ogłoszenia dla Jasia;cdn....
[URL="http://ale.gratka.pl/uzytkownik/ogloszenia/index.html"]alegratka[/URL]
[URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=234815986&MessageId=MSG.VIEW_AD.EDIT_AD_SUCCESSFULMXAdIdMZ234815986MXGuidMZ12b8a169-c7b0-a20b-26a0-112bfffe3409"]gumtre[/URL]
[URL="http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/10575.html"]kokosy[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']skoro nie ma chetnych do pomocy w ogłoszeniach to postaram sie zrobic ogłoszenia pozostałym psiaczkom.
Ogłoszenia dla Jasia;cdn....
[URL="http://ale.gratka.pl/uzytkownik/ogloszenia/index.html"]alegratka[/URL]
[URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=234815986&MessageId=MSG.VIEW_AD.EDIT_AD_SUCCESSFULMXAdIdMZ234815986MXGuidMZ12b8a169-c7b0-a20b-26a0-112bfffe3409"]gumtre[/URL]
[URL="http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/10575.html"]kokosy[/URL][/QUOTE]

Danusiu, dzięki za ogłoszonka!!
Potrzebne są już tylko [B]Zuzie[/B]!!

Po [B]Jasia[/B] właśnie wczoraj ktoś zgłosił się do schroniska i zabrał od ręki.
[B]Henio[/B] wyszedł przed paroma dniami.
Szkoda, że schronisko nie informowało mnie na bieżąco o wyjściach psiaków i praca była dublowana.

Tak więc czekają nadal na domki [B]Marcelek[/B] i [B]Zuza[/B]!!

KarOla, czy możesz zdradzić mi Twoje zamysły co do Marcelka?? czemu zapytałaś o badania krwi??

A propos Marcelka.

Chciałabym zrobić zbiórkę na zabieg oczyszczania Jego ząbków. Prywatny weterynarz zrobi Mu taki zabieg, żeby wyeliminować przypuszczalną przyczynę tego stanu zapalnego.
Niestety z własnych funduszy nie dam rady, gdyż szarpnie mnie jutrzejszy transport Frytki.

[B]bo własnie jutro Frycia[/B] wyrusza w drogę do Warszawy :)

Czy ktoś dołoży się do zabiegu dla Marcelka??

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][B]Frycia[/B] jutro wyrusza w drogę do Warszawy [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/193265-Jamniś-14-letni-staruszek-w-schronie!-I-inne-czekające-na-pomoc!/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [/QUOTE]

bardzo się cieszę i napisz coś jak będą wiadomości z nowego domu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanitka']bardzo się cieszę i napisz coś jak będą wiadomości z nowego domu :)[/QUOTE]

jasne tanitka, zresztą będę Cię również prosić o wizytę poadopcyjną za czas jakiś ;) to osobiście doniesiesz nam świeże wieści z nowego domku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']
A propos Marcelka.

Chciałabym zrobić zbiórkę na zabieg oczyszczania Jego ząbków. Prywatny weterynarz zrobi Mu taki zabieg, żeby wyeliminować przypuszczalną przyczynę tego stanu zapalnego.
Niestety z własnych funduszy nie dam rady, gdyż szarpnie mnie jutrzejszy transport Frytki.

[B]bo własnie jutro Frycia[/B] wyrusza w drogę do Warszawy :)

Czy ktoś dołoży się do zabiegu dla Marcelka??[/QUOTE]

I ja się grosz dorzucę, bo wiem co to znaczy śmierdzące zęby jamniczego staruszka ;)
Może by ktoś Marcelemu allegro zrobił?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']I ja się grosz dorzucę, bo wiem co to znaczy śmierdzące zęby jamniczego staruszka ;)
Może by ktoś Marcelemu allegro zrobił?[/QUOTE]

w poscie 42 Isadora pisała ze zrobi allegro.
Co do zabków,w tym przypadku nie chodzi o wzgledy estetyczne a zdrowotne by wyeliminowac stan zapalny którego przyczyna moze byc stan jego zębów dlatego czesc kosztów w zaleznosci od potrzeb zostanie pokryta z Jamniczej Skarpety.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']w poscie 42 Isadora pisała ze zrobi allegro.
Co do zabków,w tym przypadku nie chodzi o wzgledy estetyczne a zdrowotne by wyeliminowac stan zapalny którego przyczyna moze byc stan jego zębów dlatego czesc kosztów w zaleznosci od potrzeb zostanie pokryta z Jamniczej Skarpety.[/QUOTE]

Ale ja wiem, po co się czyści zęby ;) Mój miał tak samo, 13 lat jak miał zabieg.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Ale ja wiem, po co się czyści zęby ;) Mój miał tak samo, 13 lat jak miał zabieg.[/QUOTE]

Nie w tym sensie to napisałam,chodzi o to ze w wyjatkowych sytuacjach takich jak ta bedzie mozliwe na ten cel wsparcie z JS bo na czyszczenie zębów tylko ze wzgledów estetycznych JS nie parcypuje w kosztach.
Czekam zatem na koszt zabiegu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']Nie w tym sensie to napisałam,chodzi o to ze w wyjatkowych sytuacjach takich jak ta bedzie mozliwe na ten cel wsparcie z JS bo na czyszczenie zębów tylko ze wzgledów estetycznych JS nie parcypuje w kosztach.
Czekam zatem na koszt zabiegu.[/QUOTE]

To wspaniale :)

Link to comment
Share on other sites

Zobaczcie Tę pięknotkę :)

[IMG]http://img824.imageshack.us/img824/4803/img4872p.jpg[/IMG]

[IMG]http://img835.imageshack.us/img835/4894/img4873u.jpg[/IMG]


Frytka jest już w swoim wyjątkowym domku .. wyciąg z relacji "została przyjęta z dużym entuzjazmem i radością"
Pani Halina była zaskoczona urodą Frytki .. nie spodziewała się tak ładnej suni .. pewnie pomyślała, że jak ze schroniska to już jakiś paskud przyjedzie ;)

Frytka dostała na drogę mini wyprawkę - kupiłam jej błękitną obróżkę (bo Pani Halina ma dla Niej niebieską smyczkę), adresówkę, zabawkę, 2 paczuszki przysmaczków do przekupiania na początek .. oraz Pratel na odrobaczenie po schronisku.

Niech się Fryci dobrze żyje ..


PS.

Frytka dziś zaskoczyła mnie - w stresie chapnęła do krwi Grześka, który przyjechał po nią i zawiózł do Wa-wy.
To raczej incydentalne, ale wcześniej dokładnie raz jej się to zdarzyło, w dniu oddania jej do schronu -
dziś zamknęła niejako nawias - odgryzła się - zrobiła to w pierwszy i ostatni dzień w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']
(...) KarOla, czy możesz zdradzić mi Twoje zamysły co do Marcelka?? czemu zapytałaś o badania krwi?? (...)[/QUOTE]

Przepraszam, że dopiero teraz zaglądam. Ostatnio mam mniej czasu na dogo.
Działasz jak błyskawica. :lol: Prawdę mówiąc zastanawiałam się czy go nie wziąźć na tymczas o ile by ktoś wspomógł Marcelka karmą, ale to wszystko nie jest takie proste. Strasznie mi go szkoda. Taki dziadziuś w schronie, a tu zima idzie. Problem w tym, że ja w tej chwili nie bardzo mogę sobie pozwolić na kolejnego psa. Mam skomplikowaną sytuację zarówno finansową jak i zdrowotną i nie wiem jak to dalej będzie. Poza tym musiałby to być spokojny, łagodny pies, taki co potrafi zostawać sam w domu. Tutaj dodatkowym problemem jest to, że Marcelek nie jest wykastrowany.

Niestety w ostatnich dniach sytuacja skomplikowała mi się jeszcze bardziej, dlatego w tej chwili nic nie mogę obiecać. Muszę poczekać kilka dni na wyjaśnienie sytuacji. Niestety jak to w życiu bywa nie zawsze układa się tak jak byśmy chcieli. :-(

Cały czas miałam nadzieję, że ktoś się zlituje nad staruszkiem i go przygarnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kar0la']Przepraszam, że dopiero teraz zaglądam. Ostatnio mam mniej czasu na dogo.
Działasz jak błyskawica. :lol: Prawdę mówiąc zastanawiałam się czy go nie wziąźć na tymczas o ile by ktoś wspomógł Marcelka karmą, ale to wszystko nie jest takie proste. Strasznie mi go szkoda. Taki dziadziuś w schronie, a tu zima idzie. Problem w tym, że ja w tej chwili nie bardzo mogę sobie pozwolić na kolejnego psa. Mam skomplikowaną sytuację zarówno finansową jak i zdrowotną i nie wiem jak to dalej będzie. Poza tym musiałby to być spokojny, łagodny pies, taki co potrafi zostawać sam w domu. Tutaj dodatkowym problemem jest to, że Marcelek nie jest wykastrowany.

Niestety w ostatnich dniach sytuacja skomplikowała mi się jeszcze bardziej, dlatego w tej chwili nic nie mogę obiecać. Muszę poczekać kilka dni na wyjaśnienie sytuacji. Niestety jak to w życiu bywa nie zawsze układa się tak jak byśmy chcieli. :-(

Cały czas miałam nadzieję, że ktoś się zlituje nad staruszkiem i go przygarnie.[/QUOTE]

Karolo, jeśli go weźmiesz, ja Ci się dorzucę do karmy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kar0la']Przepraszam, że dopiero teraz zaglądam. Ostatnio mam mniej czasu na dogo.
Działasz jak błyskawica. :lol: Prawdę mówiąc zastanawiałam się czy go nie wziąźć na tymczas o ile by ktoś wspomógł Marcelka karmą, ale to wszystko nie jest takie proste. Strasznie mi go szkoda. Taki dziadziuś w schronie, a tu zima idzie. Problem w tym, że ja w tej chwili nie bardzo mogę sobie pozwolić na kolejnego psa. Mam skomplikowaną sytuację zarówno finansową jak i zdrowotną i nie wiem jak to dalej będzie. Poza tym musiałby to być spokojny, łagodny pies, taki co potrafi zostawać sam w domu. Tutaj dodatkowym problemem jest to, że Marcelek nie jest wykastrowany.

Niestety w ostatnich dniach sytuacja skomplikowała mi się jeszcze bardziej, dlatego w tej chwili nic nie mogę obiecać. Muszę poczekać kilka dni na wyjaśnienie sytuacji. Niestety jak to w życiu bywa nie zawsze układa się tak jak byśmy chcieli. :-(

Cały czas miałam nadzieję, że ktoś się zlituje nad staruszkiem i go przygarnie.[/QUOTE]

Dzięki KarOla za wyjaśnienia..
z jednej strony Twój DT to wielka nadzieja dla Marcelka, ale z drugiej naturalnie musisz mieć odpowiednie warunki i komfort, by zaopiekować się tym starszym panem... na pewno nie jest to psiaczek kłopotliwy, jest spokojny i cichy .. i większość czasu spędza przesypiając zwinięty w kłębuszek .. wychodząc na spacer ożywia się, ale po powrocie znów odpoczywa bezszelestnie ..

Naturalnie musisz wziąć pod uwagę wszelkie swoje okoliczności, by decyzja nie przyniosła ani Tobie, ani Marcelowi ciężaru ..

Paulinken, dziękuję za ofertę karmy dla staruszka :)
sama pewnie bym też się dokładała :) gdyby tylko Marceli mógł jednak zamieszkać z KarOlą ..

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za propozycję karmy. Tak jak napisałam w tej chwili nie mogę nic obiecać. Muszę poczekac jeszcze kilka dni na wyjaśnienie sytuacji. Jak tylko będę coś wiedziała dam znać.

Może jednak ktoś przygarnie jamniczego dzidziusia... Nikt nie ma miejsca w domu? Robi się już tak zimno. Jamnik w schronie :shake:, a do tego taki dziadziuś... :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

:-(rozumiem cię Karola sama przewlekle choruje i często jestem w szpitalu dobrze że rodzina kocha psy bo opiekuje się 8 biedami tzn.karmie lecze itp i moja rodzina musi je obejść wiem jak to jest patrzeć na tragedie psa w schronie i nie móc pomóc biedakowi:shake:

Link to comment
Share on other sites

Marceli - biedak nie ma szczęścia .. ludzie słysząc w jakim jest wieku zaraz rezygnują i jedynie ubolewają nad Nim ..

a Zuza choć młoda, niestety ma obciążenia pod względem zachowania i nie jest czysto-jamnicza ..

ehhhhhhh...

[B]danka1234[/B] i [B]paulinken[/B] czy Wasze deklaracje wsparcia Marcelka w zabiegu czyszczenia zębów są aktualne i ewentualnie w jakim wymiarze?
Chciałabym umówić Go na ten zabieg w najbliższym czasie, jednak to zależy od funduszy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...