Jump to content
Dogomania

Muszka ze stodoły już śpi na kanapie- Ma super domek!!


majuska

Recommended Posts

No coś Ty ! Muszka taka śliczna, że choć mam już komplet w domu, zaczęłam pod nos "menżu" podtykać zdjęcia i biadolić :diabloti:, że ładniuchna, że biedna, że aż do Inowrocławia i może ma tu kogoś:cool3::cool3::cool3: , kto by Muszkę przygarnął ...no i że tego .. i w ogóle ... A on na to :"ładna, ładna, bardzo ładna, na pewno szybko znajdzie dom" i se poszedł.Drań jeden, no.:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='elinka']Przyznam, że ja też zastanawiam się nad jej adopcją. ;)

[/QUOTE]

nie ty jedna;)mała zawróciła w głowie wszystkim wczoraj 3 godz.moja siostra bila sie sama z sobą (maz jej odrazu zabujał sie w małej)w koncu zdecydowala,ze narazie moze dac dt a jak sunie sie zgodzą bo ma juz jedna taka kudlatą to ds ale ja jej powiedziałam decyduj sie szybko i to odrazu na ds bo jutro będzie zapozno...no ma cos w sobie ten kudłatek:)

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam zapytać o Muszkę, siedzi cały czas w swojej "budce" tyle, że budka jest między biurkiem a łóżkiem, a na łóżku siedzi moja kumpela i gada do niej i mizia cały dzień. Muszka wychodzi ze swojego kącika jak się zorientuje, że jest sama , po krótkim rekonesansie mieszkania wraca tam. Od rana ani siku ani kupy, więc stres ostro trzyma nadal....apetyt za to ma, ładnie je i mokre i suchą karmę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']Pewnie niezle jest dziewczyna zdziwiona tą sytuacją... I nie wie ile osób chce jej pomóc :D
Majuska, mi też przemknęła myśl o DT dla niej ;) ale ona szybciutko znajdzie domek i swojego czlowieka na stałe :)[/QUOTE]

Majuska przez telefon mówiła, że jest ktoś bardzo zainteresowany z Gocławia w Warszawie...:lol: Może Ty, Andzike, znasz kogoś, kto mógłby tam przeprowadzić wizytę przedadopcyjną?

Link to comment
Share on other sites

A ja dostałam takiego maila: ( to chyba ta Pani):lol::lol::p

Pani Renato, nawiązując do naszej wczorajszej rozmowy potwierdzam swoim emailem zainteresowanie MUSZKĄ,tak jak mówiłam po powrocie z wesela 15.10 mogłabym przyjechać i odebrać pieska od Pani.Sunia bardzo przypomina mi mojego ukochanego jamniczka szorstkowłosego ,który był z nami 13 lat.Moje serce łkało kilka lat po jego stracie .Dziś jestem gotowa by pokochac drugiego pieska ,Muszka przypadła mi bardzo do serca.Jeżeli może Pani zatrzymac ją do 15.10 bedę szczęśliwa i otawrta na wizyte kogoś z adopcji ,aby sprawdzic moje warunki dla pieska.
Bedę dzwonic w poniedziałek 27.09 do Pani ,pozdrawiam serdecznie.Bożena Warszawa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']A ja dostałam takiego maila: ( to chyba ta Pani):lol::lol::p[/QUOTE]

tak, to ta Pani. Chcą przyjechać po Muszkę w sobotę....tylko nie mają co z nią zrobić na czas wyjazdu na wesele /4 dni/.
Dzisiaj pani dzwoniła do Majuski że pół nocy nie spała, już ją kocha i strasznie, strasznie ją chce...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Majuska przez telefon mówiła, że jest ktoś bardzo zainteresowany z Gocławia w Warszawie...:lol: Może Ty, Andzike, znasz kogoś, kto mógłby tam przeprowadzić wizytę przedadopcyjną?[/QUOTE]

Na Gocławiu nie bardzo... Podeślijcie mi na pw adres, zobaczę w którym to dokładnie miejscu, może sama się podejmę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...