Jump to content
Dogomania

Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600


Anza&Hacker

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]akira[/B] - [SIZE=1]gdyby Hacker nie był wcześniej leczony i według wetów WYLECZONY - dawno już była bym z nim w klinice. Nie jestem bo Hacker kiedy miał robione ostatnie wyniki, które wyszły w 100% w normie wciąż miał oznaki zatrucia w postaci tego zapachu i czasem trochę zielonkawego kału... ja myślę, że H. po prostu pozbywa się jeszcze tej trutki z organizmu. Jednak przy prawdziwym krwotoku z ukł. pokarmowego zarówno Vi jak i Hacker robiły twarde, czarne, bardzo mocno tak pachnące kupy, a Hacker śmierdział tak bardzo, że nie szło usiedzieć przy nim będąc w odległości metra od jego pyska. Teraz jest to tylko nieprzyjemny zapach kiedy ziaja - znaczy nie wszystko jeszcze jest w porządku, ale mam nadzieję, że nic się nie psuje. [/SIZE]

Swoją drogą Twój nick pobudza mnie do uśmiechu ponieważ bardzo często na spacerach Hackera wołam "Akira" :grins:
[B]
Bonsai[/B] - przypuszczam, że na Twoją przypadłość Ci nie pomogę. Każdy pies jest inny, każdy ma inne problemy i potrzebuje innego "programu naprawczego". Hacker nie jest mało pewnym siebie psem - wręcz przeciwnie - jeżeli przyjdzie do np. frisbee jest jak lew i nic nie może go zatrzymać i nawet przez chwilę nie pomyśli, że coś jest nie tak - nie zastanawia się czy robi coś dobrze tylko tratuje wszystko co ma na drodze - czyt. mnie :diabloti:

Jego brak pewności siebie jest w bardzo ograniczonych sytuacjach. Generalnie problem leży w niektórych niestabilnych podłożach - więc pracuje z nim np. nad wchodzeniem na taką platformę na sprężynie, która jest na pobliskim placu zabaw, wchodzeniem do miski, a dzisiaj robiliśmy włażenie do torby podróżnej (taka bardziej waliza na kółkach) - dla niego problemem może być wejście na kawałek kartonu, a zarazem może biegać bez problemu po szczycie kostki brukowej, która osuwa mu się spod łap - jednak z reguły Hacker boi się jak coś mu się pod łapami rusza i jest wtedy bardzo niepewny. Zważając na fakt, że bardzo lubię agility i wciąż mam nadzieje, że może któregoś dnia będziemy w stanie razem przebiec normalny tor - pracuje nad tym jego problemem. Z resztą ponad to ten kłopot czasem przeszkadza w życiu codziennym np. jak jest jakiś remont i trzeba przejść po takim blaszanym, hałaśliwym podeście etc. :roll:

[B]Kasia&Rika[/B] - myślę, że są małe szanse, aby |Twój psiak został zatruty i naprawdę z całego serca życzę Ci, żeby nigdy takie coś Was nie spotkało ;)

Ten zapach ciężko mi określić - to jak by wymieszać zapach zwłok przechowywanych w lodówce (np. w prosektorium), z krwią, ale też nie do końca. Woń jest bardzo ostra ma się wrażenie wręcz jak by wżerała Ci się w nabłonek nosa - nieprzyjemne to... generalnie nie umiem lepiej opisać :roll:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]akira - gdyby Hacker nie był wcześniej leczony i według wetów WYLECZONY - dawno już była bym z nim w klinice. Nie jestem bo Hacker kiedy miał robione ostatnie wyniki, które wyszły w 100% w normie wciąż miał oznaki zatrucia w postaci tego zapachu i czasem trochę zielonkawego kału... ja myślę, że H. po prostu pozbywa się jeszcze tej trutki z organizmu. Jednak przy prawdziwym krwotoku z ukł. pokarmowego zarówno Vi jak i Hacker robiły twarde, czarne, bardzo mocno tak pachnące kupy, a Hacker śmierdział tak bardzo, że nie szło usiedzieć przy nim będąc w odległości metra od jego pyska. Teraz jest to tylko nieprzyjemny zapach kiedy ziaja - znaczy nie wszystko jeszcze jest w porządku, ale mam nadzieję, że nic się nie psuje.[/QUOTE]

Sorry. Musiałam nie doczytać ;] mam nadzieje że wybaczysz :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anza&Hacker']
[B]Kasia&Rika[/B] - myślę, że są małe szanse, aby |Twój psiak został zatruty i naprawdę z całego serca życzę Ci, żeby nigdy takie coś Was nie spotkało ;)

Ten zapach ciężko mi określić - to jak by wymieszać zapach zwłok przechowywanych w lodówce (np. w prosektorium), z krwią, ale też nie do końca. Woń jest bardzo ostra ma się wrażenie wręcz jak by wżerała Ci się w nabłonek nosa - nieprzyjemne to... generalnie nie umiem lepiej opisać :roll:[/quote]

aha ... myślałam,że to są normalne powikłania- choroba, a nie że skutek tego zatrucia jeszcze :(
mój zapach to jakby coś gniło i szukam dlaczego. wet, no cóż. sam nie wie...

Link to comment
Share on other sites

Trochę nie na temat ale przydatne dla wszystkich wrocławian:

Dzwoniłam do Zarządu Zieleni Miejskiej - akcję deratyzacyjną przeprowadzają jeszcze w okolicy ul. Krasińskiego, Dworca Głównego, Fosy Miejskiej, na Wyspie Słodowej i na wyspach w okolicy skarp.
Zdaniem jednej pani wysypano ją w oznaczonych miejscach, tzn paczki z trucizną są oznaczone że jest to trucizna :angryy: ale nie ma informacji na plakatach itd. Trzeba uważać, a urzędnikom gratulujemy.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]Dzięki moim wspaniałym, kochanym klubowiczom [/SIZE][SIZE=3](którym jestem ogromnie wdzięczna! :Rose: ) zorganizowana jest [B]"akcja pyra"[/B] w celu pomocy mi w zebraniu pieniędzy na szczeniaczka - [COLOR=Red]wszystkich serdecznie [B][U]zapraszam![/U][/B][/COLOR][/SIZE]

Tutaj takie "oficjalne" zaproszenie:
[QUOTE]Zapraszam wszystkich na imprezę charytatywną organizowaną przez Klub Sportowy Extreme Dog.Dnia 18 października między godziną 16 a 19 organizujemy piknik pod hasłem AKCJA PYRA.

[IMG]http://i36.tinypic.com/15mem95.jpg[/IMG]



Całkowity dochód z akcji zostanie przekazany na zakup szczeniaczka owczarka pirenejskiego dla Racheli.
Pisałam Wam o tym, że Vi została otruta w parku Tołpy przy Wyszyńskiego, bądźmy solidarni.
Cel jest szczytny, ale zabawa też będzie dobra...


W programie:
- między 16-18 indywidualne porady szkoleniowca Leszka Kalisza z kategorii "Co zrobić gdy mój pies?"


- od 16.00- 17.00 Klikerowe uczenie sztuczek - Olga Kwiecień- Maniewska prowadzi autorski trening dotyczący wykorzystania metody klikerowej ....


- od 17.00-18.00 Szybka gra agilitowa dla zaawansowanych prowadzona przez Iwonę Kalisz


- od 17.00- 18.00 Agility jak zacząć? pierwsze kroki w agility.prowadzi Olga Kwiecień -Maniewska


- o godzinie 18.30 Pokaz agility w wykonaniu zawodników z reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata oraz pokaz frisby. Na koniec niezrównany VIGO i jego niesamowite sztuczki.


Tego dnia wstęp na teren Ośrodka Szkolenia Psów Leszka Kalisza przy ulicy Żernickiej 4 ( Nowy Dwór) we Wrocławiu kosztuje 5 złotych do puszki na szczeniaka.
Udział w każdym treningu 20 zł do puszki na szczeniaka.


Z dodatkowych atrakcji [B]pyry[/B] z ogniska i przeróżne ciastka i miła atmosfera gwarantowana.


Zapraszam Wszystkich zainteresowanych,
Zaproście znajomych...
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Anza ja też bardzo chętnie pomogę, to znaczy mogę przesłać coś na konto. Tylko musisz Mi podać. Bardzo zszokowałą Mnie wieść o tym, ze jedna pyra nie żyje. A na prawdę bardzo wam kibicowałam. Dlatego daj mi na priv numer konta :)

Link to comment
Share on other sites

W tych czasach z kasą chyba krucho u wszystkich, a co do klubu to prawda, że jest wspaniały - i przede wszystkim to ludzie są świetni! :loveu:

Jeden odgrzebany (wypadlinkowany) Hacker gratis:
[IMG]http://img19.imageshack.us/img19/9749/dscf3011o.jpg[/IMG]
...który zaprasza na [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f612/hacker-sportowy-golden-nowy-sprzet-x-fuji-finepix-s5600-27091/index179.html#post13107596"]"akcję pyra"[/URL][/B] ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej, my tutaj nie pierwszy raz ale pierwszy raz się odzywamy ;) Wchodziłam już wcześniej do waszej galerii ale jakoś.. się nie odzywałam.. Bardzo mi przykro z powodu Vi- widziałam Was jeszcze na zawodach agilitowych :shake:

[quote name='Anza&Hacker'][SIZE=3]Dzięki moim wspaniałym, kochanym klubowiczom [/SIZE][SIZE=3](którym jestem ogromnie wdzięczna! :Rose: ) zorganizowana jest [B]"akcja pyra"[/B] w celu pomocy mi w zebraniu pieniędzy na szczeniaczka - [COLOR=red]wszystkich serdecznie [B][U]zapraszam![/U][/B][/COLOR][/SIZE]

Tutaj takie "oficjalne" zaproszenie:[/quote]


A na akcję bardzo chętnie przyjdziemy ! Zostajemy w ten weekend we Wrocławiu więc jak najbardziej postaramy się przyjść jakoś wspomóc, chociaż trochę !

Link to comment
Share on other sites

My też tutaj pierwszy raz...
Bardzo mi przykro z powodu Vi, czekałaś na tego psa tak długo a tu nagle... :-( :placz: :shake: Na pewno biega sobie po tęczowym moście... (*)

Akcja pyra - świetny pomysł, naprawdę, wspaniali ludzie są w Extreme Dog! Gdybym tylko mieszkała we Wrocławiu zaraz bym leciała, ale niestety nie mieszkam :shake: Trzymam kciuki żeby udało się zebrać na nowego pyrka!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...