Jump to content
Dogomania

[MLB] Jana - Ma DOM!!!


malibo57

Recommended Posts

  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Becia66']dobrze że piszesz bo miałam pytać....:diabloti:[/QUOTE]


:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[quote name='Ziutka']DIF, jak tam Janeczka po dzisiejszym spacerku się czuje ? :)[/QUOTE]

Jana bardzo polubiła te spacery. Nie chodzimy za długo, jakieś 15-20 minut intensywnego marszu. Ale zwiększymy, bo i ja też muszę schudnąć.. he.. he..

A po spacerku czas na odpoczynek:

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/316/7cbb121ad0c36cdb.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Przypadkowo weszłam na ten wątek i serce mi prawie pękło jak zobaczyłam filmik nr 1. Co ta baba tej dziewczynce zrobiła, że to "strach w najczystszej postaci" a nie sunia.
Sama mam trzy koty i sunię (też parówę o zgrozo) ale moja Żaba jest księżniczką, królewną , córcią....itd. Koty to samo. Zawsze się śmieję, że mam fajne dzieciaki. Nie do pojęcia jest dla mnie "wybiórcza" miłość do zwierząt. No nie będę się rozpisywać na temat moich "dzieciaków" bo to wątek Janeczki.
Jano kochana będę zaglądać i kibicować tobie :loveu: i nie gryź swojej "siostry" bo jak się mała wkurzy to ci się w ogon wczepi :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

No i oczywiście fotaski Janki-Grubaski: :loveu:

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/341/ef9e52f41f182913.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/346/b32b605f12e83bb9.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/346/52f9e0f8f93261af.jpg[/IMG][/URL]


Pchły jakieś mam w tym hotelu... albo co...?! :shake::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']No, wreszcie czuję się, jak w domu:p Zdobyłam jeden - udało się!
DIFciu, musisz jakoś skombinować WIELKI baner naszych psiaków. Żeby były na jednym, a link do hotelu. Może przechytrzymy DOGO?[/QUOTE]

Myślę, że nasza asiamm to zrobi, tylko trzeba jej podesłać psiaczki i link do hotelu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']O, Ziutka Dobry pomysł, podeślesz jej po kilka fotek psiaków? Link do hotelowego znasz, nieprawdaż?
[B]DIFciu, dlaczego Ty nie "nosisz" banerka hotelowego?[/B][/QUOTE]

A bo jakoś mi zawala miejsce w podpisie :roll:. Można mieć chyba tylko 5 banerków a ja wolę reklamować psy a nie hotel. Wiesz, wg zasady "kto mnie zna-ten mnie znajdzie". :evil_lol:

A Ziutka nie ma linka, bo chyba na którymś z wątków, już nie pamiętam którym, pytała.

A więc [I][B]zapraszamy-do-reklamy:
[/B][/I]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/179325-Hotel-dla-ps%C3%B3w-KADIF"][B]Hotel dla psów KADIF[/B][/URL]

Super-wypasiony-hotelik-dla-zwierząt-domowych-Psy-koty-świniaki-morskie-niebawem-króliki:)-ceny-drogie-ale-płacisz-i-wymagasz... he...he...itd

Link to comment
Share on other sites

U Janiny/Jany/Jaśki/Jasiulki wszystko ok.

Jak coś się dzieje w domu zawsze schodzi na dół ze "swojego" pokoiku oblukać temat...
Jak jest zbyt duże zamieszanie kładzie się na jednym ze schodków, prowadzących na górę i patrzy...
Jak szykujemy jedzonko ZAWSZE schodzi...

Ale generalnie jest bardzo wycofanym psiakiem. Pomerda oczywiście ogonem, połasi się, "pocałuje" jęzorkiem, ale za chwilę idzie "do siebie" na górę.
Z jednej strony nie szuka kontaktu z człowiekiem a z drugiej go potrzebuje.
Dlatego bardzo często zamykam po prostu bramkę do pokoju, żeby nie mogła tam wejść. Wtedy albo schodzi na dół i uczestniczy w naszym życiu albo kładzie się na schodach i z góry obserwuje co się dzieje w domu. Niestety każdy krzyk, wrzask dzieciaków, odkurzacz.... Wszystko to powoduje, że woli być po prostu z daleka i się wycofuje na korytarz przed "swoim" pokojem.

I muszę tu pochwalić moją Kinguśkę. To mały gnojec jest, ma dopiero 7 lat a tak potrafi do niej przemawiać, że mi normalnie serce się topi....
"Moje kochanie, nie bój się kruszynko.."
"Chodź, Białasku, nic Ci się nie stanie... Chodź do nas.." i takie tam!
Na początku jak Jana do nas przyszła nie raz zawarczała na Kingę a teraz już nawet nie zamierza! Podoba jej się to co Kindzia z nią wyczynia!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF']Na początku jak Jana do nas przyszła nie raz zawarczała na Kingę a teraz już nawet nie zamierza! Podoba jej się to co Kindzia z nią wyczynia!:loveu:[/QUOTE]
I, Ty, wredna matko, nie poddałaś psa eutanazji?! Świat się kończy! Żeby pies warczał na DZIECKO!
:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Nowy hotelowicz [COLOR=Purple][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/194199-ALF-pluszowy-kosmita-%29?p=15513820#post15513820"]ALF[/URL]

Zapraszam na wątek :)
[/B][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/threads/194199-ALF-pluszowy-kosmita-%29?p=15513820#post15513820"][COLOR=Purple][/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jana była u mnie przed adopcją , niestety mieszkała w kojcu ze szczeniakami a nie na kanapie , Jana to cudowna sunia , bardzo delikatna ona musiała przejśc niezłą szkołe życia . A pani K dopełniła swego. Z tego co wiem , Jana w obecności swojej Opiekunki na spacerach została pogryziona 3 krotnie przez psy.
Ona tak bała sie poźniej spacerów że nie chciała wychodzic poza ogrodzenie . Jana dostawała przy bramie paniki , kładła się na ziemi i nie chciała sie ruszyć.
Podejrzewam że to własnie było ostatecznym powodem żeby Jankę oddać , dlaczego? no poprostu goowno Jany zostawało w "ogrodzie ",
Niestety Pani K traktowała Janę jak roślinę , podlała i na tym koniec uważała ze ciepła buda , woda i jedzenie to 100% szczęście psa. Dobrze że Jana pozbyła sie już Pani K.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota']Jana była u mnie przed adopcją , niestety mieszkała w kojcu ze szczeniakami a nie na kanapie , Jana to cudowna sunia , bardzo delikatna ona musiała przejśc niezłą szkołe życia . A pani K dopełniła swego. Z tego co wiem , Jana w obecności swojej Opiekunki na spacerach została pogryziona 3 krotnie przez psy.
Ona tak bała sie poźniej spacerów że nie chciała wychodzic poza ogrodzenie . Jana dostawała przy bramie paniki , kładła się na ziemi i nie chciała sie ruszyć.
Podejrzewam że to własnie było ostatecznym powodem żeby Jankę oddać , dlaczego? no poprostu goowno Jany zostawało w "ogrodzie ",
Niestety Pani K traktowała Janę jak roślinę , podlała i na tym koniec uważała ze ciepła buda , woda i jedzenie to 100% szczęście psa. Dobrze że Jana pozbyła sie już Pani K.[/QUOTE]

U mnie Jana spokojnie lata z psami po ogrodzie a mam w tej chwili 8 suczek i jednego psiaka. I nie ma awantur. Co prawda dzisiaj dała do zrozumienia Fancie, że sobie "nie życzy", ale od razu na moje upomnienie dała spokój.
Coraz częściej schodzi "z góry" do nas jak coś się dzieje jest jakieś zamieszanie, rozdaję jedzenie. W piątek jak ajlii przywiozła Alfa zawołałam ją żeby zeszła do nas, ale jak tylko zobaczyła obcą osobę od razu się wycofała. Jana jest niesamowicie wrażliwym i łagodnym psem, tak jak moja Ronia. Bardzo łatwo ją skrzywdzić i obrazić, boi się krzyków a jak podchodzi do człowieka to z poddańczo pochyloną głową.....:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Janeczka jest słodka! Przyszła i witała się razem z innymi psiakami:) Ona ma życie w oczach. Co z tego, że jest lekko nieśmiała? Nic! Ośmiela się bardzo szybko, jak na to, co przeszła i jak długo to trwało.
Dziś "częstowała się" smaczkami razem z całą ekipą, ładnie reaguje na imię i już się uśmiecha:) No, cudnie, wprost.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']DIFciu, czy Ty spać nie możesz przez ten wiatr?:evil_lol:
Janka, po prostu czekała, aż się zwolni stosowne łóżeczko.
A, jak Alfik? Maxi się zmieścił, czy musiałaś wynieść kanapę?[/QUOTE]

Niestety Janinka wróciła na górę...

A Alfik cały czas śpi na półeczce, bo wstyd przyznać, ale Maxi nadal w garażu... Nie miałam czasu go umyć!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...