Jump to content
Dogomania

mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!


karusiap

Recommended Posts

  • Replies 794
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sunia jest boska!!!!!:loveu: ma na imie filka najpierw miała byc tośka ale jest juz filka i reaguje na swoje imie jest słodka kochana posłuszna aczkolwiek swoje zdanie ma, z kotami gorzej mam nadzieje ze znajda wspólny front.Podróz bez komplikacji przespokojny psiak. Pierwsza noc w smutku na tarasie, reakcja z ogonem owszem ale na kocie zarcie bo lepsze. Sobota rano nie ten sam psiak chodzi dom zwiedza, juz wie ze w łóżku jest fajnie...tylna łapa do góry i prosze drapac mnie po brzuszku. Co do wychodzenia to zadna smycz trzeba ja błagac i przkupywac zeby wyszła za furtke... ale sa juz postępy.
Karolina jest juz jej panią, mama zakochana w psince!!!
komu moge przesłac zdjecia zeby wrzucił na forum???

Link to comment
Share on other sites

Aha jade na wakacje wiec przz jakies 2 tyg niewiele sie bede odzywa. Pamietam o drugiej suni i szukam dla niej domku tym bardziej ze jest swietna!! Uwierzcie mi to była trudna decyzja... ale mam nadzieje ze własciwa bo wieksza jest rezolutniejsz i wydaje mi sie ze sobie łatwiej poradzi, a filka to taka bida była...

Link to comment
Share on other sites

No to się bardzo cieszę, że tak się szybko aklimatyzuje. Tylko musisz chyba uwazać, żeby nie przyszło jej do głowy na jakąś dalszą wycieczkę sie wybrać. :lol:

Link to comment
Share on other sites

magda s jeszcze jedno..zapewne widzialas plot u poprzednich wlascicieli..musicie byc uczuleni bo te skubane nie dosc ze przeskakiwaly wyyyysokie ploty to jeszcze potrafily normalnie sie wspinac po plocie jak koty...wiec zadne ogrodzenie nie stanowi problemu....:)a w nieznanej okolicy latwo sie zgubic....pozdrawiam i czekamy na wiesci

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze trzeba tych nieodpowiedzialnych i nieczulych ludzi namowic do sterylizacji suczki.Latwo jest "wyprodukowac" kolejne niechciane kundle, ktore wkrotce byc moze zasila pobliskie Schronisko,a jezeli nie-bez watpienia odbiara szanse na lepsze zycie innym psom.Powinnismy dazyc do pomniejszania bezdomnosci,a nie na odwrot.

I prosze mi nie mowic,ze z ciaza "tak wyszlo", "nie dopilnowali".W takiej kwestii przeprowadza sie sterylizacje adopcyjna,lub usypia slepy miot.

Krew mi sie w zylach gotuje..wrrr...:angryy: :angryy:

A jezeli ci ludzie nie maja pieniedzy na wyzywienie psa, to w ogole nie powinni go miec !! Ja jesli sunia zachoruje i potrzebne beda srodki na leczenie, to co wtedy .. ? :angryy: :angryy: :angryy:

Wrrr..zaraznelabym wszystkich czlonkow tej rodzinki osobiscie..
nie wiem,czy ktos wczesniej zwracal juz uwage na problem(nie czytalam calego watku).. bo jest on duzo wiekszy wbrew pozorom.Staramy sie rozwiazac go jedynie polowicznie-szukajac domu dla szczeniat.Bedziemy tez szukac go dla tych, ktore urodza sie w kolejnym miocie ?:angryy:

Link to comment
Share on other sites

no ja bardzo przepraszam ale chyba troche przesadzasz...nie znasz sytuacji,ludzi ..nie wolno ci tak pisac...to nie sa zi ludzie skoro sami wzieli kiedys psa ze schroniska ato ze zycie roznie sie uklada to nie zycze Ci bys sie przekonala ze mozna miec pieniadze a na drugi dzen nie miec za co psa nakarmic...ja jestem im wdzieczna ze trzymaja tyle sunie i dali im domi karmia a nie odadli od razu...czasem trzeba sie zastanowic zanim zacznie sie kogos oskarzac..brak odpowiedzialnosci??moze, zapewne tak ale beez przesady!!

Link to comment
Share on other sites

To nie jest przesada !!![COLOR=red] Oni[/COLOR][COLOR=black] adoptowali suke i [/COLOR][COLOR=red]oni [/COLOR][COLOR=black]powinni byc za nia odpowiedzialni.A najzwyczajniej w swiecie nie sa.Dlaczego doprowadzili do oszczenienia ? dlaczego ODCHOWALI slepy miot?Lepiej bylo uspic, niz narazac je na Schronisko.A czy wezma odpowiedzialnosc za potomstwo potomstwa potomstwa szczeniat ktore rozmnozyli ?NIE !! Nawet o aktualne szczenieta nie moga sie zatroszczyc.A to jest ICH OBOWIAZEK !!!Ich cholerny obowiazek !! A jesli wczesniej mieli pieniadze,jak piszesz? to dlaczego nie poddali bokserki zabiegowi sterylizacji?[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...