Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

dzisiaj byłam z nim pierwszy raz na spacerku,
malutki, ząbków niewiele, spokojny dziadek, niewarczący zupełnie (jak to niektóre maluszki), maleńki, dzisiaj go trochę pod kurtką nosiłam, bo się trzęsł z zimna, ładnie chodzi,
wczoraj była go odwiedzić pani, która znalazła go koło dworca głównego i zawiadomiła policję, był w dosyć ruchliwym miejscu,
chyba we wtorek mu się kwarantanna skończy - pani twierdziła, że w ten wtorek będzie 2 tyg. jak go znalazła,
mały sympatyczny dziadzio,
a czy może mieć aż 20 lat? nie wiem,
ale jest mniejszy od kota:)
a jak podeszła do mnie suczka i zaczęła się przymilać to nie był zadowolony, troszkę zazdrośnik:)

Link to comment
Share on other sites

Podpisałam petycję. To skandal! Chemia czasem jest potrzebna, ale nikt nie ma prawa odbierac mi możliwości napicia sie rumianku kupionego w aptece lub w sklepie ze zrową żywnością.
Zresztą to, co dzieje sie w tzw. sektorze zdrowia, to jest jedna wielka afera z farmacją i ubezpieczycielami w rolach głównych. Np. od zarania dziejów opłacam ubezpieczenie, ale teraz, gdy potrzebuje leczenia, musze płacic za leki 100% , bo tej choroby NFZ nie uwzglednia. Debile i bandyci w jednym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jara']Poszukiwany transport dla dwóch psów na jutro rano. Trasa: Bielany Wrocławskie - Kliniki, Kliniki - Bielany Wrocławski. Psy o 10:30 mają umówioną wizytę u lekarza.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/90874-Kocurek"]Kontakt[/URL][/QUOTE]

Bardzo proszę o pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...