Jump to content
Dogomania

>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<


Olena84

Recommended Posts

post rozliczeniowy jest w poście 14 - wszystko jest rozpisane.

[SIZE=4][COLOR=red][B]W skarpecie Szarika mamy aktualnie: [/B][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=red]2907,62 zł[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=red][B] - 2804,99 zł = 102,23 zł [/B][/COLOR][/SIZE]:-(

Link to comment
Share on other sites

no niestety... do kmurdz pisała kilka razy PW, zawsze obiecała że wpłaci... i nic... odpuściłam, bo ile można?

Agata,Sonia - znów przypomnę że zalega z wpłatami.

Ja wszystko rozumiem, ale... ja o swoich deklaracjach pamiętam zawsze, nawet u psów na które płacę już z dobre dwa lata. Dla mnie to jak płacenie rachunków - przychodzi czas, to wpłacam.

No ale co zrobić... takie życie.

Niestety od samego początku nie było kompletu deklaracji, zawsze jednak dawaliśmy radę, ten miesiąc - masakra.
Brakuje dużo. Ja ze swoich wyłożyć już nie mogę, bo sama mam sporą dziurę w budżecie, gdy opłaciłam swoich podopiecznych...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']no niestety... do kmurdz pisała kilka razy PW, zawsze obiecała że wpłaci... i nic... odpuściłam, bo ile można?

Agata,Sonia - znów przypomnę że zalega z wpłatami.

Ja wszystko rozumiem, ale... ja o swoich deklaracjach pamiętam zawsze, nawet u psów na które płacę już z dobre dwa lata. Dla mnie to jak płacenie rachunków - przychodzi czas, to wpłacam.

No ale co zrobić... takie życie.

Niestety od samego początku nie było kompletu deklaracji, zawsze jednak dawaliśmy radę, ten miesiąc - masakra.
Brakuje dużo. Ja ze swoich wyłożyć już nie mogę, bo sama mam sporą dziurę w budżecie, gdy opłaciłam swoich podopiecznych...[/QUOTE]
i co gorsza, w takim razie z miesiąca na miesiąc może być gorzej, a przydałoby się coś na stawy dla Szarusia kupić:(

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]ROZLICZENIE od[/SIZE][SIZE=3] [/SIZE][SIZE=1][SIZE=3]19.07 do 07.08.2012 r.
wpływy:
martini77 - 20 zł (VIII,IX)
magda222 - 20 zł
olena84 - 120 zł
israel - 10 zł
Pyrdka - 20 zł
lida - 20 zł
tula - 20 zł
Akrum - 20 zł[/SIZE]
[/SIZE][SIZE=3]
[COLOR=blue][/COLOR]wydatki:
dt - od 01.07 do 31.07.2012 r. 31x12 zł = 372 zł[/SIZE]
[COLOR=blue][B][SIZE=4]
[/SIZE][/B][/COLOR][SIZE=4][COLOR=red][B]W skarpecie Szarika mamy aktualnie: [/B][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=red]3157,62 zł[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=red][B] - 3176,99 zł = - 19,37 zł [/B][/COLOR][/SIZE]:(

ZROBIŁAM PRZELEW ZA LIPIEC I ZNÓW JESTEŚMY NA MINUSIE.

Niestety jak widać w poście rozliczeniowym, niektórzy zapomnieli o płaceniu deklaracji.

Chciałam powysyłać PW, ale skrzynki pozapychane, więc zostawiłam wpis na profilach...

Chociaż niektórzy na dogo rzadko bywają, kmurdz nie było od kwietnia, AgataSonia - nie była od maja.

Link to comment
Share on other sites

no właśnie brakuje mojej wpłaty jeszcze wiem, że niemałej...ale mam tak dziurawy miesiąc że nie mam z czego :((( wiesz Akrum, że płacę zawsze a teraz to będę miała poślizg jak stąd do...tzn. będę mogła wyrównać pod koniec sierpnia a teraz mam pustki...przepraszam - problemy zawodowo-finansowe. Kurde nie wiem co napisać normalnie:( mam parę fantów ciekawych na bazarek to jedynie mogę teraz...:(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[SIZE=4]ciocie kochane, nie chcę siać paniki, ale...

[COLOR=red][B]W skarpecie Szarika mamy aktualnie: [/B][/COLOR][B][COLOR=red]3177,62 zł[/COLOR][/B][COLOR=red][B] - 3176,99 zł = 0,63 zł [/B][/COLOR]:-(

a dziś już 29.08, za 2 dni koniec miesiąca i wypadałoby zapłacić za pobyt Szarik i ... [B]NIE MA CZYM!!![/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Dziś przeleję swoją deklarację.
Czy ktoś robi Szarikowi regularnie ogłoszenia? Na dogo on domu raczej nie znajdzie.
Dziewczyny na jednym z wątków podzieliły się "literkami" i wysyłają prośby/zaproszenia na wątek psiaka.
Może też byśmy tak zrobiły u Szarika?
Może ktoś ma jakieś rzeczy na bazarek? Kurde trzeba ratować finanse chłopaka...
Czy Szarik ma wydarzenie na fejsie?

Link to comment
Share on other sites

Ja robiłam chłopakowi regularnie ogłoszenia na tablicy, gumtree, ale przez okres wakacyjny nie miałam teraz czasu, za dużo mam na głowie.
Dzisiaj przysiądę może nad jakimś fajnym tekstem, wybiorę nowe fotki.

rzeczy na bazarek brak - sama żebrze o fanty na bazarki dla naszych stowarzyszeniowych psiaków.

Szarik miał dwa razy robione wydarzenie na FB i oba się już skończyły, marny odzew był.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Tutaj? :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230997-BAZAREK-OGŁOSZENIOWY-różne-pakiety-do-wyboru-Zapraszam-do-31-08[/URL][/QUOTE]


Zaraz tam zajrzę :) Dzięki :)

Zapraszam na wydarzenie:

[URL]https://www.facebook.com/events/151001755037922/?context=create[/URL]

Proszę o pomoc w rozsyłaniu i udostępnianie!!!

[B]Czy mogę zamieścić w opisie wydarzenia nr konta do wpłat?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']nr konta to mój prywatny, więc można tylko podsyłać na PW.

chyba żeby jakaś Fundacja użyczyła subkonto, wtedy łatwiej byłoby zbierać.[/QUOTE]

Nie można zbierać na prywatne?
Zamieszczałybyśmy szczegółowe rozliczenia.
Też ostatnio zbierałam kasę i podałam swoje prywatne konto.

[quote name='beataczl']dolaczam na fejsie-porozsylam po znajomych[/QUOTE]

Dziękuję!!! :)

Link to comment
Share on other sites

ja nigdy swojego prywatnego konta z danymi na FB nie podawałam zakładając wydarzenia. zawsze pisałam, że jeśli ktoś chce coś wpłacić, podeślę konto na PW.
boje się, nigdy nie wiesz kto po drugiej stronie kompa siedzi.

Ale oczywiście możemy zrobić tak, że podasz swoje konto, a jak np. kilka wpłat wpłynie to mi podeślesz na moje - nie ma problemu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...