Jump to content
Dogomania

>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<


Olena84

Recommended Posts

20 godzin temu, LILUtosi napisał:

Dobra, udało sie dziś wstać i wysikać na zewnątrz z moją pomocą - trzymałam za ogon. Może się jeszcze uda ukraść trochę czasu.

Fatalne wieści i tak;/. Nie wiem jak już mu pomóc. Poprosiłam Bakusiową o pomoc w zamówieniu pontonu, bo ja znowu nie pamiętam hasła do swojego allegro. Mam nadzieje, że ponton trochę pomoże.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, LILUtosi napisał:

Po przyjeździe przeszliśmy się po ogrodzie. Jak trzymam go za ogon to całkiem żwawo pedałuje. Dzisiejsza wizyta wraz z lekami to 310 zł  za którą zapłaci Fundacja Jamniki NIczyje - bardzo dziękujemy.

Czyli troszkę sie poprawiło. Dziękujemy Fundacji!

Link to comment
Share on other sites

Byłam u weta , dostał antybiotyk nowej generacji, sterydy. Kręgosłup to jedno, zanika czucie w tylnych łapach ale on nie chce jeść i pić, poddał się. Nie ma zdrowotnych wskazań do tego żeby nie jadł. Walczę o psy do momentu kiedy same chcą jeść, pod warunkiem że mogą. Nie będzie jadł to umrze z głodu. Ile na kroplówkach pociągnie? Ma leki do jutra. W piątek jadę do weta, jeśli stan się nie poprawi to będzie to prawdopodobnie stan marny żeby nie napisać agonalny. Pierwszy raz mi się zdarza że paraliżu kręgosłupa pies odmawia jedzenia, zawsze chciały walczyć a ja walczyłam z nimi. Teraz Szarik 98 % śpi. Dziś próbowałam mu wcisnąć bobofruta z mięskiem i warzywami, ledwie 3 małe łyżeczki choć nie wiem ile spadło dookoła. Niestety ale wg mnie to jego czas się kończy. Zapraszam każdego kto chce się z nim pożegnać.

Link to comment
Share on other sites

Jakby dziś bardziej obecny, spróbuje mu dziś ugotować kurczaka i zmielić, zobaczymy. Przydała by mi się jakaś uprząż na tyłek. Może ma ktoś pożyczyć? Szukałam w admirale ale oni mają tylko nosidła nosze na całość. http://www.firma-admiral.pl/nosze--rednie.html a ja chce żeby pies sam wykonywał prace a nie żebym go nosiła. Niestety tylne nogi Szarika już nie ruszą i nawet jak mu się poprawi to i tak już nie stanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...