Jump to content
Dogomania

>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<


Olena84

Recommended Posts

Dogo kolejny raz , ech.

Idę na konsultację do dr Niedzielskiego i będziemy debatować co można zrobić i czy jest sens. Szarik wczoraj nie wstał i ciągnął już tyłek, sikał pod siebie bo nie mógł wstać.  Załadowałam mu Miligramme całą ampukę i tak jakby lepiej bo trochę wstaje.

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, LILUtosi napisał:

Cuda się tu dzieją, mnie też cały czas informują że coś poszło nie tak.

Jeśli ktoś ma znajomego lekarza i może na receptę na człowieka wypisać leki to będzie znacznie taniej. Zastrzyki milgramma, Nivalin oraz tabletki Karsivan.

Milgramme jeśli mam to w tabletkach

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, LILUtosi napisał:

Cuda się tu dzieją, mnie też cały czas informują że coś poszło nie tak.

Jeśli ktoś ma znajomego lekarza i może na receptę na człowieka wypisać leki to będzie znacznie taniej. Zastrzyki milgramma, Nivalin oraz tabletki Karsivan.

Milgramme jeśli mam to w tabletkach

Link to comment
Share on other sites

Niestety takie "ulepszenia " dogo. Przed napisaniem kolejnego postu musisz "ręcznie" wykasować poprzedni ( ja tak robię, bo inaczej nie dawałam rady).

Z cytatami jest gorzej - ja klikam na cytacie do usunięcia prawym klawiszem, lewym "zaznacz wszystko", potem znów prawym, zaznaczam lewym "usuń wszystko" i jakoś się udaje.

Link to comment
Share on other sites

Kochani, dzwoniła Lilu, Szarik w sobotę będzie miał pobraną krew i będzie mógł mieć IRAP " Terapia Orthokine®vet irap to sprawdzona i poparta badaniami, bezpieczna metoda leczenia. W metodzie tej powstrzymujące zapalenie substancje pozyskuje się bezpośrednio z krwi leczonego zwierzęcia przez zastosowanie opatentowanych technik. Celem terapii jest interwencja bezpośrednio w źródło zapalenia. "

Szariczkowi w leczeniu pomoże Fundacja 2 plus 4 i opłaci leczenie! Bardzo dziękujemy!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...