Jump to content
Dogomania

>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<


Olena84

Recommended Posts

Godzinę temu, sharka napisał:

takie słodkie foty grożą zaślinieniem monitora :D ale sobie choć pojojciałam trochę (tak jak inne ciotki nad szczeniaczkami) <:D

Też nie rozumiem, jak można nad szczeniakami a nad Szariczkiem nie:(, dlatego niech każdy bierze tu z nas przykład i sie zachwyca;)

Link to comment
Share on other sites

zdolniacha.. :) będę się musiała bardziej skupiać, żeby nic przypadkiem nie wcisnąć, bo sobie tak nie poradzę (ja dziś aktywnie zagrzebałam się pod kołderkę i drzemkę robiłam zamiast na dogo zawitać )

pozdrowienia dla Szarego rudzielca :]

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, bakusiowa napisał:

Olena, jak robisz żeby wiedzieć kiedy ktos napisze posta  na wątku w którym bierzesz udział?

 

Mam dwa sposoby ale żaden to nie to co było:

Weszłam na Aktywność, moje kanały aktywności, zawartość, którą obserwuje i edytowałam kanał (pod zawartość którą obserwuje jest napis edytuj kanał) i tam zaznaczyłam, że chce by wyświetlana tylko zawartość którą obserwuje i by posty które obserwuje były od mojej ostatniej wizyty. 

A drugi sposób który chyba stosuje częściej ale też mu dużo brakuje do ideału to: po prawej stronie na górze klikam w siebie i rozwija mi sie do np: obserwowana zawartość, wtedy mam wszystkie wątki które obserwuje, tyle że nie poukładane od tych na które ktoś, odpowiedział do tych gdzie dawno nikt nie odpowiadał, noi muszę szukać swojego ostatniego postu (nie ma takiej ikonki która przenosi w to miejsce)

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, LILUtosi napisał:

Cwaniary , ale tego siakania mógł by sobie podarować. Rozczulający staruszek. Chrapiący, gadający przez sen, biegający w śnie, mlaskający itd.

Myślę, że to już wiek:(, a on gdzieś idzie z tym sikaniem, czy pod siebie, bo mój pies chodził pod balkon i robił na podkłady wiec w jednym miejscu 

Link to comment
Share on other sites

 

Obserwowana zawartość to jest porażka. Ja robię następująco.

Wątki na których mam włączoną obserwację ukazują się na mojej poczcie kiedy ktoś napisze posta. Będąc w pracy nie jestem zalogowana na dogo lecz wszystko widzę i mogę przeczytać, więc wiem co się dzieje.. W przypadku  jak obecnie, po ostatniej rewolucji na dogo, obserwowana zawartośc inaczej funkcjonuje niż dawniej, ten sposób jest bardzo ale to bardzo wygodny.

W ten sposób robię też w domu. Mogę w jednej chwili dać odpowiedź na obserwowanym wątku.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, bakusiowa napisał:

 

Obserwowana zawartość to jest porażka. 

 W przypadku  jak obecnie, po ostatniej rewolucji na dogo, obserwowana zawartośc inaczej funkcjonuje niż dawniej, ten sposób jest bardzo ale to bardzo wygodny.

 

Nie zrozumiałam:( czyli jak w końcu robisz, przez poczte tylko czy właśnie przez obserwowaną zawartosć

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Olena84 napisał:

Myślę, że to już wiek:(, a on gdzieś idzie z tym sikaniem, czy pod siebie, bo mój pies chodził pod balkon i robił na podkłady wiec w jednym miejscu 

sika gdziekolwiek idąc zostawiając strużkę. Nie robi tego jak ja jestem tylko jak mnie nie ma. Jestem w trakcie wyszukiwania kamery na wiFi to będę wszystko nagrywać.

 

Link to comment
Share on other sites

O 28.02.2016o15:51, Olena84 napisał:

 

Nie zrozumiałam:( czyli jak w końcu robisz, przez poczte tylko czy właśnie przez obserwowaną zawartosć

Najlepiej obserwować na poczcie. Tam od razu widzisz kiedy ktos napisze posta. Możesz też na poczcie wejśc na wątek. W pracy nie jestem zalogowana na dogo więc nie mogę pisać. Natomiast jeśli chcesz napisac cos na watku gdzie dawno nic się nie dzieje wtedy musisz poszukać w obserwowanej zawartości.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...