Jump to content
Dogomania

>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<


Olena84

Recommended Posts

Na razie to mojego pecha ciag dalszy, od jakiś 2 miesięcy ciagle coś, a dzis ... samochód od rana w warsztacie i czekam na telefon...

Cioteczki na jaki preparat sie decydujemy, bo nie wiem ile przesłać do kogos kto ma konto na allegro i by zamówił

Link to comment
Share on other sites

Nie doradzę z lekiem. Nie mam doswiadczenia, bo żadna z moich Suń nie miała takich problemów jak Szarik.

I całe szczęście, bo mieszkam całe życie na czwartym piętrze. Bez windy...

 

Oleno, trzymam kciuki za autko i szczęśliwą podróż do urlopowego celu. :)

Link to comment
Share on other sites

Niestety ale widzę że Szarik jest coraz starszy. Nawet ktoś ostatnio był i spytał: ooo to staruszek? Wcześniej nie był tak spostrzegany. Dziś będą u mnie weci, prawdopodobnie naciągnę ich na usg Szarika i na ocenę stanu motoryki. Po za tym zostanie dziś zaszczepiony.

 

Co do artro max to podobny skład jest w Arthroflexie , który dostaje.

Link to comment
Share on other sites

Niestety ale widzę że Szarik jest coraz starszy. Nawet ktoś ostatnio był i spytał: ooo to staruszek? Wcześniej nie był tak spostrzegany. Dziś będą u mnie weci, prawdopodobnie naciągnę ich na usg Szarika i na ocenę stanu motoryki. Po za tym zostanie dziś zaszczepiony.

 

Co do artro max to podobny skład jest w Arthroflexie , który dostaje.

 

no właśnie, ale cena jest chyba ponad połowę niższa:)

Link to comment
Share on other sites

ciotki, ja mam konto na allegro, może coś takiego?

http://allegro.pl/dolfos-arthromax-500-ml-glukozamina-na-stawy-i5524937096.html

 

 

Niestety ale widzę że Szarik jest coraz starszy. Nawet ktoś ostatnio był i spytał: ooo to staruszek? Wcześniej nie był tak spostrzegany. Dziś będą u mnie weci, prawdopodobnie naciągnę ich na usg Szarika i na ocenę stanu motoryki. Po za tym zostanie dziś zaszczepiony.

 

Co do artro max to podobny skład jest w Arthroflexie , który dostaje.

 

To zamawiamy któryś?

 

Ale za to na usg wszystko glancuś. Chłopak zaszczepiony!

 

Noi super, chociaż tyle! Ile się należy;)?

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj wiewiór zaliczył SPA, straszne ilości sierści a już był dwa razy w tym sezonie doprowadzany do porządku. Ale po raz pierwszy nie dyskutował ze mną. Zadowolony nie był oczywiście ale nie kłapał, nie szczekał.

W tym roku nie nadążam prać i czesać tych psów. Mam wrażenie że co miesiąc zaczynam od początku. Mój hasky przechodzi sam siebie.

Po za tym przypomniało mi się że w trakcie badania dr zauważył tego pypka na odbycie o którym pisałam jakiś czas temu i powiedział że dobrze to było by usunąć póki nie jest wielki. Sama nie wiem bo dużo się nie zwiększył od tamtego czasu. Po za tym Szariczkowi robi się taki mały tyłeczek, jakby mięśnie zanikały. przydały by się jakieś zabiegi laserowe ale ja chyba nie dam rady codziennie jeździć. Gdybym miała jakiś sprzęt tego typu to można by na miejscu to robić. Mogłabym mu załatwić tomograf tanio a później wizytę u dr Wrzoska (pewnie już nie tanio).

Link to comment
Share on other sites

Szarik po SPA... ;)

Sierści to on faktycznie dużo ma. Czesanie bez końca.  

Pewnie nadchodzące upały wszystkie czują... Jakaś masakra w przyszłym tygodniu.

Straszne temperatury na mapkach. Jak widzę 36, 37, 38,... 39 na sobotę... :( Może "przejdzie bokiem"...

Z tym wycinaniem to trzeba pomyslec, jak się ochłodzi.

Olena może tu zajrzy wieczorem... Chyba już po urlopach. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...