Jump to content
Dogomania

>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<


Olena84

Recommended Posts

Z mojego bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/252777-KONIEC-Mega-ksiazki-filmy-bi%C5%BCu-ubrania-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-4-cele-do-25-05"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252777-KONIEC-Mega-ksiazki-filmy-bi%C5%BCu-ubrania-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-4-cele-do-25-05[/URL]

[COLOR=#ff0000][B]dla Szariczka jest 176zł[/B][/COLOR] :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa'][COLOR=#ee82ee]Czy Szarikowi poprawiło się?
Dlaczego jest banerek, że Szarik został na lodzie?[/COLOR][/QUOTE]

Bo nie mam innego:(, a tak może zawsze ktoś nowy do nas wejdzie.
Szarik na razie ma na opłatę kolejnego miesiąca, ale ma 200zł deklaracji z 372zł wiec zawsze trzeba będzie ciułać bazarkami. kolejny robię.
noi za jakiś tydzień odnawiamy ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']:B-fly: [COLOR=#fff0f5].......[/COLOR][/QUOTE]


ciotka...neich Ci tylko woda sosowa nie uderzy do głowy w te upały :evil_lol:

[quote name='Elisabeta']Rzeczywiście Kama i Szariczek pięknie razem wygladają... :):)
Zozola, ... :mad: Jaki pierniczek? :diabloti:
No chyba, że myślisz o takim lukrowanym albo w czekoladzie... :loveu:[/QUOTE]

nooo z ust mi go wyjęłas normalnie :eviltong:.... mniam...tylko o takim myślałam ...:loveu:

[quote name='winter7']Poprosiłam o przelanie 90zł na Szarika z moich deklaracji Aramiska.
Powodzenia![/QUOTE]


moze cioteczka Ci odpowie , ale czytałam wczoraj na innym watku, ze odchodzi z dogo :shake:wiec nie wiem czy to nie jednorazowe bedzie ....moze napisz do niej priv ...

Link to comment
Share on other sites

A ja w końcu weszłam do własnej szafy, stwierdzam, że na 40% zysku z bazarku nowego na Szarika składają sie rzeczy z poprzedniego mojego, rzeczy od Zachary, 22 szt ubrań znajomej, i ode mnie na razie 7 par butów i 53szt ubrań ale nadal szukam i poprosze mamę o coś, matko, kiedy ja sie z tym wyrobię, ważne, że juz pogrupowałam - jakiś postęp.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...