Jump to content
Dogomania

4 szczeniaki od zbieracza- wszystkie znalazły DS :)


shani

Recommended Posts

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Karinsien']Ok, poszło.

Jeszcze niech mi ktoś poda wymiary, jakie może mieć banerek, to zrobię też banerek na bazarek.[/QUOTE]

Max 100 pix wysoki i max 500 długi - to są wymiary całego podpisu, a zazwyczaj jest więcej niż jeden baner, więc optymalne sa te 100x100

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Max 100 pix wysoki i max 500 długi - to są wymiary całego podpisu, a zazwyczaj jest więcej niż jeden baner, więc optymalne sa te 100x100[/QUOTE]

Dzięki ;-)

Zrobiłam póki co jeden banerek.
[URL="http://img508.imageshack.us/img508/5608/bazd.jpg"][/URL][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/5608/bazd.jpg[/IMG]
[URL]http://img508.imageshack.us/img508/5608/bazd.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

ja tez zapisuje i na pewno przesledze go lepiej a na razie prosze o odpowiedz zcy psiaki tam zostaly? Bidulki straszne, chudzinki :(
Pomoge w oglaszaniu watku.

A widzieliscie ze powstal nowy watek -bezpłetne domy tymcz, może by którąś chudzine bidulę (raczej suczkę) podesłac tam, co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kizimizi']ja tez zapisuje i na pewno przesledze go lepiej a na razie prosze o odpowiedz zcy psiaki tam zostaly? Bidulki straszne, chudzinki :(
Pomoge w oglaszaniu watku.

A widzieliscie ze powstal nowy watek -bezpłetne domy tymcz, może by którąś chudzine bidulę (raczej suczkę) podesłac tam, co?[/QUOTE]

Tam większość tam została zostało ich 7, 3 zabrane. Co do wątku to słyszałam muszę go prześledzić

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja.
Tragiczna sytuacja :(
Mogę jakiś grosz wpłacić. Mam też parę gratów bazarkowych, ale nie wiem, czy się sprzedadzą (bo ostatnio poszło tylko 8 książek z prawie 80 i parę torebek). Jak znajdę chwilę, to wystawię.
Jak uda mi się zorganizować koce ze szpitala, to też spróbuję jakoś przekazać. Co jeszcze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Jestem i ja.
Tragiczna sytuacja :(
Mogę jakiś grosz wpłacić. Mam też parę gratów bazarkowych, ale nie wiem, czy się sprzedadzą (bo ostatnio poszło tylko 8 książek z prawie 80 i parę torebek). Jak znajdę chwilę, to wystawię.
Jak uda mi się zorganizować koce ze szpitala, to też spróbuję jakoś przekazać. Co jeszcze?[/QUOTE]

Dziękuję za pomoc :) Zaraz podeślę nr konta. Gdybyś mogła wystawić bazarek to byłabym wdzięczna. Jeśli uda się załatwić koce to również byłoby miło :) Nie wiem co jeszcze. Za pieniążki kupimy karmę i pewnie środki na odpchlenie. Jak coś mi przyjdzie do głowy to dam jeszcze znać.
Przydałyby się jeszcze jakieś budy, ale wątpie żeby udało nam się coś takiego zorganizować :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shani']Tam większość tam została zostało ich 7, 3 zabrane. Co do wątku to słyszałam muszę go prześledzić[/QUOTE]

Bry,
nie masz co śledzic, ja tam jestem od początku - ten watek nie służy poszukiwaniom DT, teraz to już wogóle chyba niczemu nie służy. W każdym razie nikt tam nie oferuje dt, tylko każdy pisze, że zapsiony na maksa, bez kasy itp ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Bry,
nie masz co śledzic, ja tam jestem od początku - ten watek nie służy poszukiwaniom DT, teraz to już wogóle chyba niczemu nie służy. W każdym razie nikt tam nie oferuje dt, tylko każdy pisze, że zapsiony na maksa, bez kasy itp ;)[/QUOTE]
Ok więc faktycznie chyba nic nie wnosi ten wątek

[quote name='paulinken']Kurczę, też nie wiem... może ktoś na miejscu by mógł zrobić po kosztach?[/QUOTE]

Spróbuję się dowiedzieć. Może znajdę kogoś kto zrobi po kosztach

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...