Jump to content
Dogomania

4 szczeniaki od zbieracza- wszystkie znalazły DS :)


shani

Recommended Posts

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kar0la']O rany, wszystko mi opadło. Jakie szkielety.:-(:-( Wiesz może czy ten psiak na łańcuchu z pierwszego zdjęcia, ten po środku z siwym pyszczkiem to pies czy suka?[/QUOTE]

Nic jeszcze nie wiem :( Nie mogę się dogadać żeby mnie tam wpuścił, ale jutro będę próbowała to jakoś załatwić

Link to comment
Share on other sites

Shani - musisz powiadomic jakieś organizacje prozwierzęce lokalne...obawiam się, ze bez interwencji jakiejś mocnej organizacji dziad moze cie nie wpuścić ani nie zechce wydać psiaków:( w pierwszej kolejności potrzebne by były dt dla maluchów/podrostków bo są w okropnym stanie. Dorosłym mozna na razie zorganizować karmę i próbować ze sterylkami/kastracjami:(

straszne to wszystko:(:(

Link to comment
Share on other sites

Od cioteczki Aman Varda :loveu:
[IMG]http://img829.imageshack.us/img829/5451/28655978.jpg[/IMG][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/7369/72511406.jpg[/IMG]

[IMG]http://img442.imageshack.us/img442/1896/4duze.jpg[/IMG]
[IMG]http://img688.imageshack.us/img688/3338/2duze.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jak narazie dowiedziałam się tyle, że Pan zgadza się na to by podać mu karmę przez okno i na rozmowę przez okno nie zamierza nikogo wpuszczać na posesję. :/ Ale ja nie odpuszczę będzie trzeba to go postraszę tym, że albo się zgodzi na pomoc z naszej strony i na adopcję zwierząt albo powiadomię odpowiednie organy, które nie będą pytały o zgodę. On mi łaskę robi, że ja chcę mu pomóc, myśli, że warunki będzie stawiał.
Jak nie będzie chciał po dobroci to będzie trzeba siłą i się skończy. Tutaj dobro zwierząt jest najważniejsze a nie jego widzimisie.
Przepraszam za ton tej wypowiedzi, ale jestem bardzo emocjonalna a on mnie zwyczajnie wkurzył

Link to comment
Share on other sites

Mam kolejne wieści. Pan nie chce się zgodzić na wejścia na podwórko przez to, że psy strasznie hałasują i sąsiedzi dzwonią notorycznie po straż.
Z tego co udało mi się dowiedzieć przez tel. to jest 5 suk jedna w ciężkim stanie(ta, która urodziła niedawno) w tej chwili jest 9 psów(jeden adoptowany) Dzisiaj wieczorem bądź jutro rano będę wiedziała kiedy mogę tam podejść zrobić zdjęcia i dowiedzieć się paru rzeczy o zwierzakach. Suki są bez sterylki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shani']Jak narazie dowiedziałam się tyle, że Pan zgadza się na to by podać mu karmę przez okno i na rozmowę przez okno nie zamierza nikogo wpuszczać na posesję. :/ Ale ja nie odpuszczę będzie trzeba to go postraszę tym, że albo się zgodzi na pomoc z naszej strony i na adopcję zwierząt albo powiadomię odpowiednie organy, które nie będą pytały o zgodę. On mi łaskę robi, że ja chcę mu pomóc, myśli, że warunki będzie stawiał.
Jak nie będzie chciał po dobroci to będzie trzeba siłą i się skończy. Tutaj dobro zwierząt jest najważniejsze a nie jego widzimisie.
Przepraszam za ton tej wypowiedzi, ale jestem bardzo emocjonalna a on mnie zwyczajnie wkurzył[/QUOTE]
Nie no , szlak mnie zaraz trafi :mad::angryy:
Nie dziwię się wcale tonu Twojej wypowiedzi :angryy:

[quote name='shani']Mam kolejne wieści. Pan nie chce się zgodzić na wejścia na podwórko przez to, że psy strasznie hałasują i sąsiedzi dzwonią notorycznie po straż.
Z tego co udało mi się dowiedzieć przez tel. to jest 5 suk jedna w ciężkim stanie(ta, która urodziła niedawno) w tej chwili jest 9 psów(jeden adoptowany) Dzisiaj wieczorem bądź jutro rano będę wiedziała kiedy mogę tam podejść zrobić zdjęcia i dowiedzieć się paru rzeczy o zwierzakach. Suki są bez sterylki[/QUOTE]
Ufff...chociaż będziesz wejść mogła.
A nie wiesz może kto wyadoptował tą sukę ?

Link to comment
Share on other sites

Wzięła ją znajoma tej kobitki, która pomaga mi to załatwić. Sama ma ciężką sytuację finansową i 6 psów, ale jest ok, bo sterylizuje i zapobiega rozmnażaniu. Złota kobieta trzeba pomyśleć jej też może jakieś doraźne wsparcie ze względu na chwilowy dołek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shani']Wzięła ją znajoma tej kobitki, która pomaga mi to załatwić. Sama ma ciężką sytuację finansową i 6 psów, ale jest ok, bo sterylizuje i zapobiega rozmnażaniu. Złota kobieta trzeba pomyśleć jej też może jakieś doraźne wsparcie ze względu na chwilowy dołek.[/QUOTE]
Ok , czyli sucza ma fajny dom :)
Czekam z niecierpliwością na termin kiedy możesz tam iść...

Link to comment
Share on other sites

Już sporo wiem i niestety są to fatalne wieści.
Ten Pan, który przygarnia psy jest od pół roku bezrobotny, prawdopodobnie nie otrzymuje znikąd pomocy(żadnych mopsów itp)Byłyśmy dzisiaj tam z tą Panią, z którą współpracuję, ale go nie zastałyśmy za to widziałyśmy zwierzaki i sytuacja jest gorzej niż dramatyczna.
Wyadoptowano psa nie sukę, na miejscu zostało 5 suczek strasznie chudych i 4 szczeniaki. Zwierzęta strasznie szczekają na co sąsiedzi dzwonią po straż miejską i policję. Pan jest zaszczuty i dlatego nie chce wpuszczać.
Uwaga co powiedziała moja straż miejska: Musi się pan pozbyć psów! Ale jak oddać do schornu? A wie pan ile kosztuje utrzymanie psa w schronisku?! czyli wiadomo co mają na myśli mówiąc pozbyć się:angryy:
Suki są strasznie chude i okropnie zarobaczone, jadły tylko kości (czyli to co pan był w stanie im załatwić) w najgorszym stanie jest ta suczka, która urodziła odkarmiła małe chociaż sama była stale głodna :( Szukamy dla niej pilnie dt zresztą jak dla wszystkich psiaków :(
Psy śpią to jest dramat, ale śpią w różnych pojemnikach np. ta sunia chuda taka śpi w beczce po ogórkach lub czymś podobnym:placz:
Jak ta Pani, z którą współpracuję wyadoptuje dzisiaj dwa tymczasy koty to jutro zabieramy do niej szczeniaki i będziemy szukać domków.
Sytuacja jest FATALNA. Potrzebna jest każda pomoc cioteczki.
DT, pieniądze, karma, leki. Wszystko a przede wszystkim dt.

Zdjęć narazie nie udało się zrobić lepszych przez te kraty, ale ciągle nad tym pracuję

Wszystkie suczki mają po kilka lat, szczeniaki po 3 miesiące.

Na zdjęciach na pierwszej stronie na 5 zdjęciu jest ta suczka co urodziła, na 7 ten piesek(ojciec szczeniaków) Na pozostałych zdjęciach suczki a na 2 zdjęciu szczeniak

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...