Jump to content
Dogomania

Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!


leni356

Recommended Posts

Przekazuje kolejną porcje informacji:
Bingus już się uporał z tęsknotą.Jest bardzo silny.
Ranek rozpoczyna od aportowania.Jego zainteresowanie budzą szyszki sosnowe.Prawie wszystkie poprzenosił pod schody tarasowe.
Zaczepia nas i prowokuje do zabawy.
Po wczorajszej ulewie aportuje swoje skarby po kostki w wodzie.

A teraz przekazuje najistotniejsze informacje związane z pudlowymi relacjami.
"Basia" i Tytus zyskali nowego kolegę.
Ich stosunki można by określić jako dyplomatyczne.
Wszystko układa się pomyślnie.

BINGUŚ ZOSTAJE Z NAMI.
Dorota i Jacek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']Wczoraj dzwoniłam do p.Doroty i dostałam info.że Bisiu zostaje,ale chciałam sie z tym przespać i napisać raniutko,ale widzę,że P.Dorotka i Jacek napisali do nas sami o swojej decyzjii.To są wspaniałe wieści,najwspanialsze ostatnich dni!!!![/QUOTE]
Sylwuś,chyba nic mnie tak ostatnio nie ucieszyło jak te wieści...mały biega po cudnym ogrodzie,ma obok siebie rozumiejących go ludzi i psie towarzystwo.Wspaniałe wieści!Bisiek miał wyjątkowe szczęście!!!Powodzenia malutki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Czas więc na zmianę tytułu!!! :-)
A kolejno na rozparcelowanie pieniążków [SIZE=3][COLOR=red][B]+ 794zł. [/B][/COLOR][/SIZE]:-)[/QUOTE]
Minus, za co przepraszam Sylwio, hotelik, czyli... ostatnie rozliczenie wyglądało tak:
- 240zł - hotelikowania (9.06 - 9.07.2011)

Sylwio, bardzo Cię proszę podlicz te dni do wyjazdu Bingo, podaj na wątku kwotę, wtedy odejmiemy ją od powyższej i dopiero zaczniemy dzielić pozostałość.
Wybacz, że to przegapiłam w ferworze radości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jadun']Przeszukaliśmy wszystko.
Bingo był bez mała na każdym portalu.
Uznaliśmy że to On potrzebuje domu najbardziej.
Teraz z radością bawimy się szyszkami.[/QUOTE]

czyli jednak warto jest robić jednemu psiakowi mega pakiet ogłoszeń [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_203.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

No to jeszcze raz Bingo szczęścia w nowym domu:loveu:A nowemu domkowi życzę samych radosnych chwil z trójką pięknych pudliszonów:loveu:
Mogę już Bingo, na wątku pudli w potrzebie, przenieść w nowe miejsce, psiaków szczęśliwie adoptowanych?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']To liczymy od 10.07-28.07 Majciu podaj mi dane na Pw gdzie mam powysyłać resztę pieniążków!![/QUOTE]
[B]Sylwuńka ale napisz proszę konkretnie, ile to jest (liczba/ cena) i wtedy wspólnie na wątku ustali się komu i jaką kwotę, czyli jaką mamy do podziału.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Czy zdjęcia Bingo można wstawić na wątek
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/182173-Metamorfozy-pudelk%C3%B3w-i-pudelkowatych-[/URL]!
a może ktoś z Was miałby ochotę to zrobić?:lol:[/QUOTE]

myślę, że przywilej ten należy się majqa lub sylwiaso :fadein:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Ja mam mieć tą przyjemność?
Jest gdzieś zdjęcie Bingusia po znalezieniu? Takie jak było w 1 banerku...[/QUOTE]
Energy, masz go na pierwszej stronie tego wątku:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/191838-noname-ma%C5%82a-sunia-szuka-schronienia.-Mix-jamnik-od-5-lat-bezdomny.-RADOMSKO[/url].

Tak ta bida wyglądała... :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...