Jump to content
Dogomania

golden z umieralni- ma dom!!!!super rodzinka!!


muro

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zróbcie koniecznie :lol: :loveu:
toz o rozsadek na tym forum trudno, nie mozecie byc wyjatkami :lol:
ja wlansie wzielam 4 psa do hotelu do tego schrorowanego, slepego i starego
a wy juz juz macie tuz tuz przeprowadzke ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='loozerka']Ela, a mi sie marzy, zebyście zrobili- tak powiem po cichutku...ten dom, ta działa- az prosi sie o dwa psy , ze nie wspomnę o Waszych sercach :)
Czytam od poczatku, wiec nie wiem- która chwycila Was za serce?[/quote]

ta ON-ka z wklejonego linka

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=2543142&postcount=1[/URL]

czyz nie boska?

Link to comment
Share on other sites

elu - suncia jest sliczna
ja bym sie nie zastanawiała.. naprawde
nie pisze tego zeby Was naciagać, bo wiadomo ze to obowiazek - ale skoro macie juz jeden obowiazek to drugi juz chyba niczego nie zmieni..

sama myśle cały czas o drugim psie - niestety przy charakterze leksy nie jest to na razie możliwe
ale gdy może plany ogródkowe sie bardziej skrystalizuja - nie bede miała obiekcji, chocbym musiała izolować psyod siebie w jakis sposób
w domu wszystko jest o wiele łatwiejsze niz w mieszkaniu..

nie wahajcie sie długo..
dwa psiaki to nie kolekcjonerstwo

az szkoda zeby taki dobry dom sie marnował:loveu: :shake:

Link to comment
Share on other sites

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/3821/liszkaoooloawv8.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

A my caly dzien bijemy sie z myslami i ... niestety musimy wszystkich zmartwic, a najbardziej siebie. Rozwazajac wszystkie za i przeciw okazalo sie jednoznacznie ze w chwili obecnej nie mozemy sobie pozwolic na drugiego psa - zwlaszcza psa z ktorym trzeba bedzie pracowac, a ONeczka wymagac bedzie duzo atencji na poczatku. Do czasu wykonczenia domu kiepsko u nas z czasem, w tygodniu praca, w weekendy kupa spraw do zalatwiania, jezdzenie po rozmaitych sklepach budowlanych itd. itd. Fuksa wszedzie ze soba ciagamy ale z dwoma duzymi psami bedzie to duzo trudniejsze. Musimy dokonczyc kilka spraw i dopiero pozniej brac sie za kolejne. Spraw takich jak wykanczanie domu, przeprowadzka ale i kastracja i szkolenie Fuksa. Finansowo to tez nie jest dla nas najlepszy moment - dopoki nie wiemy w jakiej kwocie zamkna sie nasze prace zwiazane z domem (a i zabiegi Fuksa troche beda kosztowac).

Z ciezkim sercem to pisze - bo sunia naprawde zapadla nam w serca i bylaby dla nas idealna. Kiedys bedziemy miec drugiego psa - ale to jest wlasnie kwestia kilku miesiecy jeszcze, moze wiecej, po prostu musi nadejsc taki czas ze nie bedziemy miec zadnych watpliwosci (tak jak bylo to z Fuksem). To jest decyzja na wiele wiele lat w koncu. Na razie Fuks musi radzic sobie sam.

Przepraszamy wszystkich za zawiedzione nadzieje (i Ciebie sunieczko tez). Bardzo bardzo nam sie spodobala - i stad entuzjazm itd. Ale rozsadek musi chyba chwilowo wziac gore...

Mamy tylko nadzieje ze slicznota nie trafi na lancuch, bo niestety grozi jej to.

Link to comment
Share on other sites

Elu...no coś TY, za co przepraszac....:) ja tam doskonale rozumiem, ze przy takiej ilosci spraw, jaka sie pojawia przy budowie dodatkowe obowiazki z jeszcze jedneym nowym, duzym psem mogłyby Was przerosnąc... i chyba tak lepiej, niz gdyby sie okazało, ze przez dobrych kilka-kilkanascie tygodni musielibyście i sunie, i Fuksa w związku z tym obdarzac duzo mniejsza iloscia czasu, niz tego potrzebują :)
To my sie chyba troche za bardzo napalamy- widzac Wasza perspektywicznie otwartosc na kolejnego psa i od razu wsadzamy Wam kolejną biedę, na ktorą spojrzycie cieplejszym okiem, do ogródka, ktory de facto jeszcze placem budowy jest :)))

Link to comment
Share on other sites

ale my sami napalamy sie tak samo - bo naprawde bardzo chcielibysmy miec dwa psy
bo to taki troche samowystarczalny duet - do zabaw, do spacerow, do spedzania czasu jak nas nie ma w domu
ale wierze ze na wszystko przyjdzie czas
a ONka jest taka sliczna - ze powinna znalezc domek bez trudnosci (mam nadzieje)

Link to comment
Share on other sites

Ela nei ma tego złego coby na dobre nie wyszło - jak nie wezmiecie etraz to wezmiecie pozniej :)
tak czy inaczej jakas bieda do was trafi, ja to nawet bym wolala zebyscie zamiast psa na stałe tymczas otwarli :lol:
:lol:

Link to comment
Share on other sites

kto wie - moze na poczatku bedzie to lepsza opcja?
zobaczymy jak sie zycie potoczy
chyba ze napatoczy Wam sie jakas dlugowloska ONka... :) albo cos w tym stylu - troche puchate i troszeczke grozniej wygladajace niz zasliniony Fuksik
to tymczas moze sie niebezpiecznie przedluzyc...

A Fuksik dzis znow sie uczyl :) Dalej podstawy - siad i lezec (najtrudniej mu wytlumaczyc ze na komende lezec to
a) najpierw przednie lapy powinny sie skladac a nie tylne (bo Fuks robi siad a potem lezec)
b) jak juz sie zloza to ogonem niekoniecznie trzeba w powietrzu machac

No i w siadzie nie jest w stanie na razie wytrwac dluzej niz nasze 3-4 kroki w tyl :)

A w domu wystarczy ze widzi klickera - i juz siada :)

Dzis jeszcze zaczelismy z nim powolutku cwiczyc targetowanie - na razie tylko patrzenie na target. Ale niedlugo opanujemy takie sztuczki, ze sie w glowie nie miesci :)

Link to comment
Share on other sites

ło rety, sztuczki..:-o
a jakie sztuczki..?

nauczcie go prasowania!!!
ja nienawidze prasowac i bardzo bym chciała zeby leksa sie nauczyła
ale ona za cwana na to zeby takie rzeczy robic
lepiej niech pancia sie dalej męczy
ot niewdziecznosc i tyle..

chociaz mnie to by juz wystarczyło, zeby ona sobie sama gebe po jedzeniu utarła..
bo teraz to chwila nieuwagi i już ryż maszeruje z leksą po całym mieszkaniu..:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela_and_Krzys']
chyba ze napatoczy Wam sie jakas dlugowloska ONka... :) albo cos w tym stylu - troche puchate i troszeczke grozniej wygladajace niz zasliniony Fuksik
to tymczas moze sie niebezpiecznie przedluzyc...

:)[/quote]

Elu - mam wielką nadzieję, ze wiesz, [U]gdzie[/U] się meldować w sprawie długowłosej ONki :p

- wykończ dom i się melduj :lol:

Link to comment
Share on other sites

:p ... ja to mogłabym w handlu pracować :p

rzucasz hasło,
...np. długowłosa Onka - a ja (spod lady) - specjalnie dla ciebie...:loveu: :


[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/3962/aisza2ka9.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...