Jump to content
Dogomania

golden z umieralni- ma dom!!!!super rodzinka!!


muro

Recommended Posts

dziewczyny, napiszcie czy potrzebne sa jeszcze pieniadze.
ja mam teraz trudna sytuacje finansowa, bo zbieramy na transport cięzarnej klaczki i jeszcze brakuje .ale jesli wam pomoc jest jeszcze niezbedna to dajcie znac.
ach, co z podhalankiem? czy ktoś cos zrobił w tej sprawie????

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Boże, jak ja się cieszę, że wpływają pieniążki na Fuksika. Jak długo jeszcze będzie trwać to leczenie? Wiem, że jestem tu nowa. Trafiłam ze strony bloga - zwierzaki w Krakowie. Na razie dołożyłam się tyle ile mogłam - ale obiecuję, że będzie więcej. Dziewczyny! Moja siostra chce wziąć ze schroniska dużego psiaka. Porozmawiam z nią. Myślę, że będę mogła znaleźć dla Fuksa piękny domek z ogrodem i kochających właścicieli :lol:

Link to comment
Share on other sites

Gaja, byloby wspaniale:loveu:

Oliwka... zabieralam Pigi ale nie wpuscili mnie na kwarantanne:shake: i nic sie nie dowiedzialam :mad:

Tam sa takie sliczne psy:placz: :placz: :placz:
Ale takich bardzo chorych nie ma... Niektore zle, ciezko oddychaja ale u zadnego nie widzialam glutow :shake: te w gorszym stanie albo sa na kwarantannie albo:placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

oj Boziu, juz drugi raz slysze ze nie ma z objawami choroby, czyli faktycznie tak musi byc, ale wierzcie mi ciezko miw to uwierzyc po tym co widzialam w zeszla sobote:( a kwarantanna ile moze pomiescic psow, no ile?:(

Link to comment
Share on other sites

dzięki za każdą złotóweczkę wpłaconą przez Was!!! :multi:

naprawdę wszyscy jesteście przewspaniali.

Co do kaski to chyba trzeba przesłać ją lenie zet bo ona się będzie rozliczała z wetem, skontaktuj się z nią, nr konta poda na prw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muro']Bardzo dziekujemy i prosimy o jeszcze:)


A teraz dziewczyny robimy "maslane oczy" zeby zrobic powalajace wrazenie na wszystkich kochanych dogomaniakach:)[/quote]

NIe tylko dogomaniakach - odzew jest też na innych forach - i za to wielkie dzięki wszystkim, którzy pomagają.

Danka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='da-NUTKA']NIe tylko dogomaniakach - odzew jest też na innych forach - i za to wielkie dzięki wszystkim, którzy pomagaja

no oczywiscie, ale czyz inni milosnicy to nie dogomniacy, przeciez nazwa nieopatentowana, rzecz jasne dziwkujemy wszystkim , rowniez kotomaniakom, ptakomaniakom, itd


a jesli chodzi o moj avatarek,ten model :evil_lol: robi do Was maslaki non-stop z prosba o wsparcie dla Farcika:razz: :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muro'][quote name='da-NUTKA']NIe tylko dogomaniakach - odzew jest też na innych forach - i za to wielkie dzięki wszystkim, którzy pomagaja

no oczywiscie, ale czyz inni milosnicy to nie dogomniacy, przeciez nazwa nieopatentowana, rzecz jasne [B][U][COLOR=red]dziwkujemy wszy[/COLOR][COLOR=red]stkim [/COLOR][/U][/B], rowniez kotomaniakom, ptakomaniakom, itd


a jesli chodzi o moj avatarek,ten model :evil_lol: robi do Was maslaki non-stop z prosba o wsparcie dla Farcika:razz: :razz:[/quote]

:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:


literówki potrafią być zabawne......usmiałam się...oj muro muro :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

da-Nutko... no popatrz, ja chyba prorok jestem :crazyeye: napisałam Ci, że zamiast podhalana wyciągnęli z *OL* labka i że ten pies to farciarz :cool3:
i chyba się sprawdza :lol:

ja sie dołączam do podziękowań za każdą wpłaconą złotówkę... i proszę nie przestawajcie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

tylko słuchać uważnie.Ja bardzo dziękuję wszystkim za wpłaty, nie wiedziałam, że będzie ich tak dużo :oops: jeśli zostaną pieniądze to ofiarujemy jakiejś innej biduli w potrzebie, których tutaj jest bardzo dużo, niestety....ale narazie nie wiemy jakie są koszty leczenia :mad: chociaż mam nadzieję, że w poniedziałek już wstępnie coś nam powiedzą-bendem ich przyciskać i uciskać w miarę mocno!
Niestety jutro Fuksia nie dam rady odwiedzić :placz: mam kursa na olkusz po owczarka-kumpla pigi.Ale Fuks vel Krzyś sam na pewno nie będzie.Nawet jeśli nikt z nas go nie odwiedzi, to przecież dziewczyny tam pracujące zajmą się nim,prawda?

ps. chciałam bardzo podziękować moim przyjaciołom z forum gazety-forum anal-oral, jak widać i oral i anal może być z sercem.... :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Pewnie - jeśli tylko jakieś środki zostaną - najlepiej przeznaczyć je dla innych potrzebujących zwierzaków. Ten avartarek to właśnie moja Gajeczka. Jak patrzę w jej oczka to widzę oczy Fuksa. Dziewczyny - a czy jego można odwiedzić tak 'z wolnej stopy' i ewentualnie zawieźć mu worek jakiejś dobrej karmy - nich bidula te chude boczki czymś zapełni... Ja bym mu nawet mogła nagotować jakiś gar pyszności jeśli woli gotowane od suchego... :lol:

Link to comment
Share on other sites

pewnie, że można odwiedzić!jak najbardziej :) tylko powiedz kochana kiedy chcesz (wet prosił żeby awizować).I teraz tak-lepiej mu gotować, ponieważ dupka mu odżyła i suchym sobie "gra" :evil_lol: zje trochę a reszta fru z miski i zabawa.Gotowane to wiadomo-tylko zjada :p bawić się nie ma jak...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...