Jump to content
Dogomania

golden z umieralni- ma dom!!!!super rodzinka!!


muro

Recommended Posts

[quote name='syla00']:crazyeye: po 20!!! ło matko, wczoraj z nerwów prawie palce zjadłam, a co to dzisiaj będzie to wole nie myśleć...:evil_lol: chyba wezmę się za paznokcie u nóg![/quote] :evil_lol::evil_lol: syla przestań!! czym bedziesz TZ po plecach drapać:evil_lol:

Camara jak tam Twój TZ nadal zły? o ktorej biedaczek do domu dotarł? i czy bardzo na nas wyzywał?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ambra']:evil_lol::evil_lol: syla przestań!! czym bedziesz TZ po plecach drapać:evil_lol:
[/quote]

no,a jest po czym drapać:evil_lol: słuchajcie bo ja się trochę skołowałam. To teraz na czyje konto wysyłać kasę, fundacji czy leny?? bo wybłagałam u mamy troszkę kasy i też coś wpłaci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='syla00']no,a jest po czym drapać:evil_lol: słuchajcie bo ja się trochę skołowałam. To teraz na czyje konto wysyłać kasę, fundacji czy leny?? bo wybłagałam u mamy troszkę kasy i też coś wpłaci.[/quote]

jak masz moje konto, to na moje, bo z fundacji i tak będą do mnie przesyłać :B-fly:

Link to comment
Share on other sites

matko jedyna!

czyli wpłynęły pieniążki tylko od 2ch osób?:crazyeye:
od syli00 i lucy? i mamy tylko 80 zł?:placz:
ojejku jak my damy radę!
kochani jeśli wplacaliście napiszcie coś! bo może coś jest nie tak....o boshe boshe! a juz sam jego pobyt kosztowal 60 zł bez lekarstw!!katastrofa...

Link to comment
Share on other sites

Sylwia a umiesz coś takiego zorganizowac? bo ja się kompletnie na tym nie znam:shake: w dodatku jutro wyjeżdzam i wracam w niedziele!!chce tak wrocić zeby zdąrzyć jechać do naszego kochaniutkiego Farcika! on podobno dziś taki szczęśliwy, obudził się i nie był w cuchnącym boksie, ktos do niego przyszedł nakarmił, zajał sie niem...tak bardzo bym chciała go zobaczyc....:roll:

Link to comment
Share on other sites

lena właśnie zrobiłam przelew, ale pewnie dojdzie dopiero w piątek, no i nie jest tego dużo. W zasadzie grosze:-( (10zeta), postaram się jeszcze coś wykombinować, ale nie obiecuje.

Ludziska błagamy i stajemy się już monotematyczni, kasa, kasa i jeszcze raz kasa, plizzzzzzz. Psiak na nas liczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='syla00']lena właśnie zrobiłam przelew, ale pewnie dojdzie dopiero w piątek, no i nie jest tego dużo. W zasadzie grosze:-( (10zeta), postaram się jeszcze coś wykombinować, ale nie obiecuje.

Ludziska błagamy i stajemy się już monotematyczni, kasa, kasa i jeszcze raz kasa, plizzzzzzz. Psiak na nas liczy.[/quote]

nie, nie, spokojnie!bez przesady, nie masz kasy to nie wpłacaj ;) sama co będziesz jadła?? chodzi o to, że pewnie przelewy długo idą :shake: i dojdą na piątek.Prosimy bardzo ślicznie i uprzejmie o aukcję na allegro :cool3:

Link to comment
Share on other sites

dobra to ja zrobie aukcje na allegro, tylko jakiś fajny tekst trzeba wymyślić więc trochę to potrwa. Myślę, że wieczorkiem już będzie. Tylko lena czy ja mam podać twoje konto bo chyba coś nie chcesz tak publicznie czy konto fundacji??? no ewentualnie mogę swoje i potem będę to przelewać do Leny.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.allegro.pl/item110319885_labrador_fuks_pilnie_potrzebna_pomoc_.html"]http://www.allegro.pl/item110319885_labrador_fuks_pilnie_potrzebna_pomoc_.html[/URL]

Fuks von Kris już na allegro, gdyby były potrzebne zmiany to mówić. Ambra mnie też już dopada :shocked!:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='syla00'][URL="http://www.allegro.pl/item110319885_labrador_fuks_pilnie_potrzebna_pomoc_.html"]http://www.allegro.pl/item110319885_labrador_fuks_pilnie_potrzebna_pomoc_.html[/URL]

Fuks von Kris już na allegro, gdyby były potrzebne zmiany to mówić. Ambra mnie też już dopada :shocked!:[/quote]
cholera Sylwia teraz wpadlam, że oni zdejmą ta aukcje bo nic nie sprzedajesz...cegiełki, ale....oby nie...

dziekujemy ślicznie i tak....3mamy kciuki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ambra']cholera Sylwia teraz wpadlam, że oni zdejmą ta aukcje bo nic nie sprzedajesz...cegiełki, ale....oby nie...

dziekujemy ślicznie i tak....3mamy kciuki![/quote]

o kurcze! faktycznie nie pomyślałam o tym, ale kiedyś była aukcja dla hasiorków też charytatywna i oni też nic nie sprzedawali no i nie została zdjęta! Jak ją ściągną to coś wymyślimy choćby głupie kartki pocztowe!

Link to comment
Share on other sites

rozmawialam z Lena!

Fuks/Fart ma bardzo wysoki poziom leukocytozy swiadczy to o zaawansowanym zapaleniu płuc! ale mówi, że jest wesoły chce się bawić, ma duży apetyt, kupki robi ładne, i mowi ze conajmniej tydzień bedzie musiał byc w klinice potem dalsze leczenie w domku tymczasowym...lub stałym:lol:
jutro i w niedziele nie mozna go odwiedzac, przed odwiedzinami 3ba do niego zadzwonic ze sie przyjedzie!!

wykapali go sierc mu wychodzila garsciami!i wiecie co wet powiedział?? ze co sie okazało? ze to jest [COLOR=red]GOLDEN RETRIVER[/COLOR]!!!!!!!!!!!!!!!

boshe jak można do takiego stanu dopuscic raz jeszczee pytammm!!!!

ale wszystko jest na dobrej drodze...mówi ze jest szansa,, że z tego wyjdzie!!:roll:
oj kochaniutki ciocia tu winko otworzyc z nerwów musiała bo tak się denerwowała! to Twoje zdrówko!:drinka:

[SIZE=1]ooo moja reka na allegro:)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

to jak jutro nie można go odwiedzić to pojadę w piatek i może wezmę mu kurzęce łapki jako zakąskę jak wet pozwoli.

a co z tymi kroplówkami? czy są mu potrzebne Ambra wiesz coś na ten temat? i skoro tam będę to może od razu tam wpłacę 50 zl żeby niepotrzebie nie przelewać kasy lenie na konto, bo i tak tam by musiała potem zawieźć, jak uważacie?

boże to golden:-o . to są właśnie skutki chorej mody na jakąś rasę psa.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny!! Jeżeli chodzi o aukcję na allegro to wprowadźcie poprawkę. On przecież szuka domu i trzeba go wystawić jako szukającego domku. A jednocześnie napisać, że prosi chociaż o wsparcie na leczenie i pobyt w klinice.
Tak jak Simba- suczka, która szuka domu i jest w hoteliku.
Tu podaję link do jej aukcji:
[URL="http://www.allegro.pl/item109093920_czarna_delikatna_sunia.html"]http://www.allegro.pl/item109093920_czarna_delikatna_sunia.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...