Jump to content
Dogomania

Panna Fąfel wróciła do nas z adopcji po 24 godzinach z powodu koteczka.


mestudio

Recommended Posts

  • Replies 795
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mestudio znalazłam taki wątek, jednak nie znam dobrze panny Fąfel ale może warto ją podesłać: [url]http://www.dogomania.pl/threads/198446-Mazowieckie-gladkow%C5%82osy-czarny-ok.6lat-max-6kg-do-domu-w-bloku-dla-starszej-Pani[/url] albo może innego z psiaków, które masz u siebie a wiem że jest ich sporo:)

Link to comment
Share on other sites

Dziś rozmawiałam z panią Hektora.
Rodzina jest zakochana w psiaku, a psiak w rodzinie. Wszystko jest lepiej niż super, Hektor bardzo szybko się uczy, niczego już nie niszczy, pięknie funkcjonuje w domu.
Wszystkim, którzy zaglądają do naszych tymczasów życzymy wspaniałych świątecznych chwil spędzonych w miłej atmosferze.

mestudio z ośmioma pieseczkami i pięcioma koteczkami:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witaj Szarotko i zapraszamy do naszych wątków.

Gdyby ktoś dał radę zrobić po nowym roku ogłoszenia Fąflowi, ktoś wprawiony i zalogowany na wielu portalach to bardzo bym prosiła.
Podam jakiś tekst do ogłoszenia gdyby ktoś chciał pomóc.
Nie wiem co zrobić ze sterylizacją Fąfelki ona ma już rok i nie miała cieczki. W tym tygodniu będę na szczepieniu z innym pieskiem to muszę zapytać pani weterynarz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Gdyby ktoś dał radę zrobić po nowym roku ogłoszenia Fąflowi, ktoś wprawiony i zalogowany na wielu portalach to bardzo bym prosiła.
Podam jakiś tekst do ogłoszenia gdyby ktoś chciał pomóc.
Nie wiem co zrobić ze sterylizacją Fąfelki ona ma już rok i nie miała cieczki. W tym tygodniu będę na szczepieniu z innym pieskiem to muszę zapytać pani weterynarz.[/QUOTE]

No to pisz ciotka ten tekst...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A ja zapomniałam o tekście, chyba mam za dużo na głowie.
Młoda, roczna suczka trafiła do nas z rodzeństwem od pewnych gospodarzy jako szczeniak.
Przyjazna, miła, delikatna. Nie zna agresji.
Do zwierząt i do ludzi nastawiona pozytywnie.
Dużo biega, obszczekuje obcych - dobry stróż.
W domu w nocy śpi spokojnie, uwielbia koty, wariuje na ich punkcie.
Zaszczepiona, odrobaczona, zabezpieczana przed pasożytami skóry.
Niedługo będzie sterylizowana.
Suczka sięga do kolana.
W domu suczka nie powinna zostawać na początku sama bo jeszcze rozrabia - roznosi różne przedmioty i czasami niszczy.
My wychodząc do pracy zostawiamy ją w kojcu, lub na krótki czas w domu aby się uczyła normalności.
Przed wydaniem pieska poprosimy o możliwość przeprowadzenia u państwa wizyty, a potem o podpisanie umowy, w której nowy właściciel zobowiąże się do dobrego i godnego traktowania psa.
Pieska dowieziemy do Warszawy i postaramy się o transport dalej jeśli będzie trzeba.

Link to comment
Share on other sites

Witam z rana pannę Fąfel:)
Mestudio miałam dzisiaj rano telefon w sprawie Panny Fąfel:). Na niektórych stronach systematycznie odnawiam jej ogłoszenia i po prostu są dwa numery tel jeden w treści ogłoszenia a drugi pobierany jest automatycznie z mojego konta. Dlatego Pani dzwoniła do mnie.
Był bardzo sympatyczna, mieszka pod Warszawą, podałam jej numer do Ciebie powiedziała, że po 16 będzie dzwoniła.
Mam nadzieję, że Pani się odezwie:)

Link to comment
Share on other sites

Asiu, dobrze, że napisałaś bo telefon rzadko mam w pracy przy sobie. Będę pilnowała dziś tego telefonu. Najlepszy dom dla Fąfla to dom z ogrodem i z człowiekiem prawie cały czas w domu ze względu na to niszczenie, jak dla mnie jest nieobliczalna jak zostaje sama. Jeśli pies ściąga z półek i stołów wszystko co się da aby zniszczyć to jest to kiepska sprawa. Fąflica to diablica niestety w domu jak zostanie sama i potrzebny jej wyrozumiały i mądry właściciel.
Bardzo by mi ulżyło gdyby ona znalazła dom bo 10 psów mi się nagle zrobiło przez te polne znaleziska.
Z drugiej strony Hektor jak pojechał do nowego domu to nieźle nawywijał, włączanie ze zjedzeniem fotela, ale Pani na początku zaznaczała, że bierze go z całym jego dobrodziejstwem wad i dotrzymała słowa, nawet wyprowadziła go na prostą pod tym względem.

Link allegro Fąflicy
[url]http://allegro.pl/suka-suczka-lagodna-wesola-przyjazna-szuka-domu-i1404332963.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Niestety Hektorowi coś odbiło i postanowił że sobie pobiega bezpańsko.Niestety od kilku dni go nowi właściciele szukają i bez skutku. Prośba o pomoc w znalezieniu gamonia. Szczegóły:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/200269-Zaginął-onkowaty-pies-Warszawa-MArysin-Anin-Wesoła-Rembertów?p=16129799#post16129799[/URL]

TZmestudio

Link to comment
Share on other sites

Hektor już się znalazł. Nieco wymęczony i starsznie chudy, ale jest w domciu i to najważniejsze.
A panna Fąfel to chyba kolejny rok z nami spędzi diablica. Sporadyczne zapytania, jeden telefon niczego nie wnoszą do jej sytuacji.
Nic to, ona musi znaleźć dom. Bardzo by nam ulżyło gdby ona miała swoje miejsce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...