Jump to content
Dogomania

Maleńka Milka spała na ulicy. Teraz ma cudowny dom:)


Tola

Recommended Posts

  • Replies 579
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agusiazet']Dzisiaj Milka siedziała sama, niestety trzeba wszystko przed nią chować, bo zbiera i gryzie - zjadła średniej córce pasek od torebki - dobrze, że i tak torebka zniszczona! Muszę jej kupić coś do zajęcia, bo gumowe zabawki Sonego jej nie interesują! Macie jakieś propozycje?[/QUOTE]
Może kosteczki,gryzaczki dlapsów.

Link to comment
Share on other sites

Milka jest typem podobnym do Muminka. Taki parówkowiec mały.
Ja też mam takiego absorbującego psiaka, zniszczył już sporo rzeczy, a codzień czeka jakaś niespodzianka. Jego ulubione zabawki wcale nie są psie - to moje stare scrunchy, taka gumka do włosów z aksamitu, która kiedyś była popularna oraz moje stare maskotki, ostatnio zniosłam mu 4 nowe maskoty i od tamtego czasu spokój, przerzuca sie z jednej na drugą albo na scrunchy i już :)

Link to comment
Share on other sites

Milka już prawie opanowała chodzenie po schodach - oprócz zaliczania siedzenia na każdej wycieraczce, aż do naszego pietra i cigąnięcia w drugą stronę niż wymagana na początku schodów - to idzie w miarę szybko. W sobotę nie dało jej się w ogóle namówić! Z chodzenia na smyczy zajarzyła, ze to ona omija przeszkody a nie ja. Jest mocno nachalna, jeśli chodzi o głaskanie i żebranie, trzeba ją tego koniecznie oduczyć - ja osobiście tego nie lubię! A i próbuje gonić rowerzystów, co też jest karygodne. Ale nad wszystkim będziemy pracować. A i opanowała siad:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']Z tym żebraniem to tak, niektóre psiaki potrafią dojść do perfekcji. Mój małżowin też tak nauczył psy, mnie też to irytuje, ale jemu nie przeszkadza gdy go obsiądą przy stole i oka nie spuszczą z żadnego kęsa. Ale mała na pewno inteligenta, oduczy się :)[/QUOTE]

Moje obie dziewczyny tak żebrzą:oops:
Na kazde otworzenie lodówki, szelest w kuchni , stukniecie naczyń pędza jak zwariowane.
Siedzą nawet jak pije się kawę:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Ogłoszenia Milki:
[B]cafeanimal,[/B]
[B]kupię psa,[/B]
[B]przygarnij zwierzaka,[/B]
[B]adopcje psów,[/B]
[B]adopcja psa,[/B]
[B]morusek, [/B]
[B]gumtree,[/B]
[B]e-zwierzak,[/B]
[B]animalia,[/B]
[B]e-oferty,[/B]
[B]petsy,[/B]
[B]ojej,[/B]
[B]pet world,[/B]
[B]pineska,[/B]
[B]kokosy,[/B]
[B]top- ogłoszenia,[/B]
[B]szerlok,[/B]


[/QUOTE]
Ja tez baaaardzo dziękuję:loveu:
Milka widzę poczuła sie pewniej i wychodzi prawdziwy charakterek:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...