Jump to content
Dogomania

Maleńka Milka spała na ulicy. Teraz ma cudowny dom:)


Tola

Recommended Posts

  • Replies 579
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak dzwoniła do mnie bardzo sympatyczna pani spod Kudowy (dolnośląskie), która chciałaby adoptować ją jak najszybciej, bo straciła swoją sukę ze starości i jakoś nie bardzo podoba jej się życie bez psa. Pani mieszka w bloku, ale mieszkanie z ogródkiem, pewnie na parterze! Pani zawsze miała suczki i bez problemów zgadza się na wizyty przed i po adopcji, podpisanie umowy adopcyjnej oraz sterylizację suczki we własnym zakresie. Pani miałaby transport ( nie wiem kiedy), bo jej mąż jeździ tirem i miewa kursy w kierunku Krakowa i na południe Polski, lub ew. trzebaby szukać transportu za zwrotem kosztów paliwa! Mam zatem pytanie do zamojskich ciotek, opiekunek Mili, czy wyrażają zgodę na wydanie Milki bez sterylizacji? Oczywiście wcześniej trzeba znaleźć osobę do wizyt! Czy też proponować Pani czekanie na sterylizację małej u mnie i wydanie jej w pierwszej połowie października? Moja subiektywna ocena pani po rozmowie jest bardzo pozytywna, ale zdecydowanie musi odbyć się wizytacja domu i rozmowa z panią przez osobę z dogo! Proszę o wyrażanie swoich opinii i sugestii, aby tylko Milka była wreszcie szczęśliwa i bezpieczna. Pani dzwoniła z ogłoszenia allegro:)

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła jeszcze jedna miła pani, tym razem z Górnego Śląska, też chętna przyjechać po Milkę:) Jednak postanowiłyśmy z Tolą, że Milka pójdzie do adopcji po sterylce! Jeśli osobom zależy akurat na Milce to zaczekają. Wizyty można przeprowadzić już teraz. Tola zadzwoni jutro z tą informacją do jednej pani, ja do drugiej (próbowałam teraz cały czas zajęte) i zobaczymy jaka będzie reakcja! Dobrze, że jest zainteresowanie małą:)

Link to comment
Share on other sites

Jestem za sterylizacją w wyznaczonym terminie; jesli Milka wpadła jakiejs rodzinie w oko, to poczekają:cool3:
Ta druga pani mieszka w Rybniku, jest zgoda na wizytę i umowę.
Jade do lekarza, jak wróce poszuka kogos do wizyty.
W Rybniku zamieszkała nasza Beza, jak dobrze pamiętam:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Dzwoniła jeszcze jedna miła pani, tym razem z Górnego Śląska, też chętna przyjechać po Milkę:) Jednak postanowiłyśmy z Tolą, że Milka pójdzie do adopcji po sterylce! Jeśli osobom zależy akurat na Milce to zaczekają. Wizyty można przeprowadzić już teraz. Tola zadzwoni jutro z tą informacją do jednej pani, ja do drugiej (próbowałam teraz cały czas zajęte) i zobaczymy jaka będzie reakcja! Dobrze, że jest zainteresowanie małą:)[/QUOTE]
Też jestem tego zdania: "kocha" to poczeka, no i taaakie tempo? Agusiu jeszcze się dobrze nie oswoiłaś z myślą, ze masz tymczasa :cool3::evil_lol:, ale poczekajmy jeszcze z aplauzem, za dużo euforii nie wskazane przed wizytą :razz:, a same wiemy różnie to bywa :roll:

Link to comment
Share on other sites

Pani z okolic Kudowy zadzwoniła do mnie dzisiaj i po informacji, że suczka zostanie wydana po sterylizacji, powiedziała, że zadzwoni w październiku. Proponowałam wizytę już teraz i ew. pomoc w szukaniu podobnego psa, ale Pani jakoś nie była zainteresowana, więc możemy zwizytować tylko dom w Rybniku!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...