Jump to content
Dogomania

Maleńka Milka spała na ulicy. Teraz ma cudowny dom:)


Tola

Recommended Posts

  • Replies 579
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rodzice Maciusia :)']ha! Ano właśnie, to problem, że psina zaczyna myśleć że to już jej domek..[/QUOTE]

Tak, ale niestety to nieuniknione! A dzisiaj przyjeżdża do nas rodzina z Tarnobrzegu, zainteresowana Milą, która chce się z nią zapoznać!!! Mimo, że widzą, że do wydania jest dopiero po sterylce, czyli za jakieś 20 dni:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']no to kciuki moccccccno zaciśnięte!!!
A wiesz co, z tym przywiązaniem to różnie to bywa hehe. Mój tymczasowicz przez kilka m-cy tak się zakochał w DS, że nawet się nie smucił :) No i dobrze.[/QUOTE]
Bardzo dobrze, moje dotychczasowe tymczaski też niespecjalnie przeżyły rozstanie. A Jetka była u mnie z pół roku i ja strasznie za nią tęskniłam:)

Link to comment
Share on other sites

Państwo z Tarnobrzegu byli, bardzo mili młodzi ludzie z 5 letnią córką! Wg mnie spokojnie można oddać Milkę w ich ręce! Państwo bez problemu poczekają na odbiór Mili po sterylizacji, więc tylko wypada prosić Basię 1968 o wizytę przed adopcją, ale wg mnie to proforma. Ważne jest, że zechcieli przyjechać do Mielca i małą poznać! Ja już jestem na tak!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Państwo z Tarnobrzegu byli, bardzo mili młodzi ludzie z 5 letnią córką! Wg mnie spokojnie można oddać Milkę w ich ręce! Państwo bez problemu poczekają na odbiór Mili po sterylizacji, więc tylko wypada prosić Basię 1968 o wizytę przed adopcją, ale wg mnie to proforma. Ważne jest, że zechcieli przyjechać do Mielca i małą poznać! Ja już jestem na tak!:)[/QUOTE]

Po tym opisie jestem pełna pozytywnych myśli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Państwo z Tarnobrzegu byli, bardzo mili młodzi ludzie z 5 letnią córką! Wg mnie spokojnie można oddać Milkę w ich ręce! Państwo bez problemu poczekają na odbiór Mili po sterylizacji, więc tylko wypada prosić Basię 1968 o wizytę przed adopcją, ale wg mnie to proforma. Ważne jest, że zechcieli przyjechać do Mielca i małą poznać! Ja już jestem na tak!:)[/QUOTE]

no to super -Milka ,słodka radość będzie miała domek :)

Link to comment
Share on other sites

A może lepiej, aby Basia poszła na wizytę już po adopcji?

Zdjęcia Mili u nas:)

Lubię być na kolankach:
[IMG]http://img714.imageshack.us/img714/9615/p9170067.jpg[/IMG]

I na innych kolanach:
[IMG]http://img440.imageshack.us/img440/5327/p9170064.jpg[/IMG]

Lubię być wśród ludzi:
[IMG]http://img825.imageshack.us/img825/4858/p9170062.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Państwo z Tarnobrzegu byli, bardzo mili młodzi ludzie z 5 letnią córką! Wg mnie spokojnie można oddać Milkę w ich ręce! Państwo bez problemu poczekają na odbiór Mili po sterylizacji, więc tylko wypada prosić Basię 1968 o wizytę przed adopcją, ale wg mnie to proforma. Ważne jest, że zechcieli przyjechać do Mielca i małą poznać! Ja już jestem na tak!:)[/QUOTE]

Super!!! Czy byli dzisiaj poznac Milke? Wizyta przed adopcyjna jednak musi byc...kiedy?
Zycze Milce dobrego domku...trzymaj sie Milunia..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Milka wyjedzie ode mnie dopiero ok. 10 października, bo czeka jeszcze na sterylizację, która dopiero w przyszłym tygodniu, bo musiałam odczekać 14 dni po szczepieniach! Postaram się obcykać Milę komórką, więc i łatę też mogę obfocić:)[/QUOTE]

Wspaniala wiadomosc....powodzenia w sterylce i do domku!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...