Jump to content
Dogomania

Korek odszedł w zapomnieniu....bardzo mi go brakuje :([']


Pianka

Recommended Posts

  • Replies 671
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewatr']Pianka:loveu:
czy jestescie w stanie zweryfikować w jakikolwiek sposób przyszłego własciciela ?
bo ja tak sobie mysle żeby Korek dobrze trafił i nie było przykrych niespodzianek bo on już miał cieżkie życie teraz ma miec już tylko dobre :lol:[/quote]
Ja juz napisałam tej osobie, że Korek jest trudnym psem i jak wie, ze sobie z nim nie poradzi to mu zaproponuje innego psa. Napisałam tez, że jak cos to my będziemy załatwiac transport, zebym mogła pojechac tam i sprawdzic warunki, dostałam odpowiedź:
[quote]musze tylko porozmiawiać z mamą bo nie wiem czy sie zgodzi ale sądze że jak sie postaram to mi pozwoli bo nie chce go na dworze czyamć w budzie bo zimom może mu być zimno jezu ale Ty musisz być dobrym człowiekiem i kochać zwierzęta to sie chwali! mi obojętnie jaki piesek ale ten koreczek jest taki fajny i ma taką smutną przeszłość chciałbym wszystkie pieski do siebie wzionść wiadomo że za dormo to nie bedzemy robić bo jak to ale nie pieniądze są tu najwarzniejsze tylko szczeście tego pieska bo to przecież żywa istotka i ma uczucia ale nie każdy to rozumie...ludzie to świnie oczywiście ty nie jesteś człowiekiem tylko aniołem ale jak ja to muwie są ludzie i ludziska
[/quote]
:loveu:

Link to comment
Share on other sites

trzymam mocno kciuki za Koreczka, ale domek trzeba koniecznie sprawdzić. Może jest ktoś na allegro z tej miejscowości i prześwietli ten dom. Na mapie dg trzeba sprawdzic. Z meila wnioskuję, że to chyba jakaś osoba niepełnoletnia wiec koniecznie trzeba porozmawiać z rodzicami żeby potem nie było niespodzianek.
Koreczku trzymaj się!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='syla00']trzymam mocno kciuki za Koreczka, ale domek trzeba koniecznie sprawdzić. Może jest ktoś na allegro z tej miejscowości i prześwietli ten dom. Na mapie dg trzeba sprawdzic. Z meila wnioskuję, że to chyba jakaś osoba niepełnoletnia wiec koniecznie trzeba porozmawiać z rodzicami żeby potem nie było niespodzianek.
Koreczku trzymaj się![/quote]

popieram w 100 %

Link to comment
Share on other sites

Ale się wkurzyłam dzisiaj:angryy:
Dzwoni ktos z ogłoszenia z allegro i mówi, ze da za psa 50 gr:crazyeye: To ja mu tłumacze, że to pies ze schroniska. A on "Ty ku.... ja chce dać za niego 50gr." No i jeszcze pare słów poleciało:angryy:
Korek to nie rzecz, żeby kupywac go jak jakąs zabawke.
Boshe co za ludzie:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']Dowiedziałam sie czegoś:shake:
Nie będe tu pisac, bo to by było nie w porządku, jak ktoś chce mi pomóc to prześle na prv. Przyda się czyjas rade, bo nie wiem co robić.[/quote]

:crazyeye: aż mi ciśnienie skoczyło i chyba się postarzałam o kilka lat. To nie brzmi zbyt dobrze! Pisz na pw lub gg, mój numer znasz!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='syla00']:crazyeye: aż mi ciśnienie skoczyło i chyba się postarzałam o kilka lat. To nie brzmi zbyt dobrze! Pisz na pw lub gg, mój numer znasz![/quote]
Nie no spokojnie. Z korkiem ok, tylko traci szanse na dom.
Przemyslałam to co się dowiedziałam o osobie, która tak bardzo go chce.
Zreszta nieważne, zawracam wam głowe pierdołami.


A tymczasem dostałam dzisiaj smsa w sprawie Koreczka, niestety pan myslał, że Korek to taki mały ratlerek. Bo chce małego psa. Szkoda. Ale za to chce, zebym mu proponowała innego psa, więc może jakas bida znajdzie dom;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...