Jump to content
Dogomania

Roki ZNALAZŁ DOM w którym energia to zaleta i nikt się go nie wstydzi!


Hmmm

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam. Wyobraźcie sobie że mała Gwiazdeczka wzięła sobie za punkt honoru obronę rodziny. Nawet przy zabawie z Rokim (Roki jest duży i jak stoi na dwóch łapach i łapie kiełkami w zabawie to może to wyglądać dość groźnie) mała warczy i gryzie Rokiego. Po czy jak Roki się chwilowo poddaje to mała ustawia się koło nas i czeka na kolejny ruch Rokiego. Strasznie zabawnie to wygląda. Roki jeszcze boi się Gwiazdochy, zwłaszcza jak dam im jedzenie, mała przepędza Rokiszona no i wtedy muszę trochę interewniować. Szkoda mi psiaka bo jeszcze jest trochę lękliwy w stosunku do innych psów. No ale żeby takiej małej się bać????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hmmm']No to nieźle go sobie ustawia, prawdziwa kobieta :evil_lol:, a Roki widać preferuje bezstresowe wychowanie ;). Dałoby radę nakręcić jakiś filmik? Też chcemy się pośmiać :loveu:.[/QUOTE]

Jak będzie jeszcze taka akcja to postaram się nagrać. Mała ustawia go sobie jak jej pasuje, czasem gdy jest zbyt napastliwa to Roki stawia się i tylko piski słychać. No ale muszą się jakoś dogadywać. Roki bardzo polubił mojego męża, jak tylko przyjeżdża w piątek zaraz zaczynają się razem wygłupiać i wtedy właśnie mała broni.

Edited by maniuszek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hmmm']zmieniałam 100 razy i się nie da... do moderatora też pisałam i nic...[/QUOTE]

Zawsze myślałam że nic nie dzieje się bez przyczyny, jednak tym razem uważam, że wyjątek stanowi regułę. Roki znalazł dom na 100% i czy da się tytuł zmienić czy nie to psa nie oddamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hmmm']no tak, przecież trzeba walczyć o właścicieli ;). Ciesze się, że wszystko się układa. Kurcze jakoś nie mogę uwierzyć, że minęło dopiero nieco ponad miesiąc.[/QUOTE]

Szczerze mówiąc to mnie się wydaje, że już długo u nas Roki jest. Jakoś to się już poukładało. Psy zostają same w domui nic nie demolują i jakoś już jest ok

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maniuszek']Czytam też inne posty jak mam chwilkę. Martyna co u Nesci bo nic tam nikt nie pisze. Jak przetrwała sterylizację?[/QUOTE]

Na razie nic nie wiem, jutro jest wolontariat w schronisku więc z nią wyjdę i zobaczę jak dochodzi do siebie, mam nadzieję, że nie dobiera się do rany i wszystko jest w porządku.

Link to comment
Share on other sites

Ładna z niej sunia. Mogłaby sobie znaleźć jakiś fajny domek. W zasadzie to też muszę się o moją sunię zapytać odnośnie sterylizacji. Wprawdzie jest jeszcze mała, ale nie chciałabym, żeby mi się jakieś psy schodziły pod dom za każdym razem jak będzie miała cieczkę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaB']Dobrze czytać że u Rokiego wszystko dobrze :). Co do koszyka to psy żeby się wyspać muszą mieć możliwość położenia się na boku, tylko wtedy wpadają w faze REM i mogą naprawde wypocząć. Może to włąśnie jest powód?[/QUOTE]

Myślę, że może to być powodem. Koszyk jest duży, ale na kanapie można się bardziej rozwalić, Roki zajmuje ją całą jak się rozciągnie. Najciekawsze jest to, że ostatnio upodobał sobie łóżko w sypialni moich rodziców. Za nic mama nie może mu tego wyperswadować. O dziwo u mnie się nie pcha, wprawdzie na początku próbował, ale szybko mu to z głowy wybiłam. :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...