Jump to content
Dogomania

Torpeda ( RAJA)- 7 lat w schr.(Radom)czeka na dom w hotelu-pomocy w ogłoszeniach!


red

Recommended Posts

Kochani znow nie mamy kasy na hotelik...

jescze raz aktualizowalam wplaty , poniewaz wszystko przez awarie poznikalo,
posprawdzajcie czy wszystko spisalam,
[B][SIZE=3][COLOR=#008000]SALDO+ 306zl
[/COLOR][COLOR=#ff0000]- 300[/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=green][B][SIZE=3] [/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][B](20.03-20-04)......2012 (6.04)

[/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][SIZE=1][COLOR=#006400][B]saldo 4zl[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=green][SIZE=3][COLOR=#ff0000]
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][SIZE=2][COLOR=#000000]
monika083 -26zl(6.04)
marzenkap-20zl (6.04)
MMD 20zl (10.04)
Lu_Gosiak 10zl (10.04)
Aliszcze 30zl (17.04)
BLUEBERRYKISS 10zl (20.04)

[/COLOR][SIZE=3][COLOR=#006400][B]SALDO+120zl[/B][/COLOR][/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Odi']4 kwietnia 2012 przelałam dla Rajuni mój datek comiesięczny w kwocie 20 PLN.[/QUOTE]

tak, Twoja wplata jest odnotowana w 2# rozliczeniowym, te wplaty wyzej to juz po wplacie marcowej, te,ktore jeszcze raz edytowalam, bo zostaly wykasowane podczas tej nieszczesnej awarii.

Link to comment
Share on other sites

czyli brakuje 180zl do oplacenia kolejnego miesiaca...:shake:

Monia przelej moze Lilce do konca miesiaca czyli 100zl za 10 dni -do równego rachunku, bedzie prosciej potem pamietac, a My zyskamy pare dni zeby pościagac ludzi na watek i moze uda sie zebrac za koljeny miesiac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']czyli brakuje 180zl do oplacenia kolejnego miesiaca...:shake:

Monia przelej moze Lilce do konca miesiaca czyli 100zl za 10 dni -do równego rachunku, bedzie prosciej potem pamietac, a My zyskamy pare dni zeby pościagac ludzi na watek i moze uda sie zebrac za koljeny miesiac[/QUOTE]

ostatnio wplacalam 6.04. to tak mysle, ze moze do konca miesiaca uda sie jeszcze cos uzbierac i zawsze na koniec bysmy placili? Wolalabym wplacac juz calosc, bo pozniej ciezko jest ogarnac ,jak sie takie raty wplaca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Jestem na zaproszenie - przeleję grosik dla psinki, niestety tylko jednorazowo :(
Poproszę o konto.[/QUOTE]

Wielkie dzieki:)

nr konta jest zapisany rowniez w 1#

[B]mbank :
[COLOR=blue]12 1140 2004 0000 3202 5721 0875 [/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]MONIKA FLORKIEWICZ[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#0000ff][COLOR=red]z dopiskiem RAJA+nick[/COLOR] [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

dziękuję za zaproszenie. Mam nawet kilka rzeczy (ciuszki) na bazarek, ale mieszkam w Katowicach (co 2 tygodnie odwiedzam rodzinę pod Bielskiem-Białą). Nie umiem robić bazarków, a mam młyn na uczelni i mogę tylko te rzeczy komuś przekazać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewunian']dziękuję za zaproszenie. Mam nawet kilka rzeczy (ciuszki) na bazarek, ale mieszkam w Katowicach (co 2 tygodnie odwiedzam rodzinę pod Bielskiem-Białą). Nie umiem robić bazarków, a mam młyn na uczelni i mogę tylko te rzeczy komuś przekazać...[/QUOTE]
Cegiełkowy ja mogę zrobić ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']oo wielkie dzieki za odzew,bardzo mile ujrzec tu nowe osoby, moze watek znow ozyje:)

Bernese, bede wdzieczna za kazda pomoc, baner i bazar jak najbardziej:)
Ewuniam, to moze poszukam kogos z Twoich okolic do bazarku.Dzieki![/QUOTE]
Już się za to biorę, a ogłoszenia macie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']pod koniec lutego miala robiony pakiecik i od tamtej pory chyba nic, na dwoch pprzdnich stronkach sa fajne fotki do ogloszen:)[/QUOTE]
Zrobiony bazarek ;)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226349-Wiosenny-bazarek-cegie%C5%82kowy-dla-Rajy-potrzebuje-pieni%C4%99dzy-na-hotel%21-25-05-2012"]klik[/URL]
a banerek od razu umieściłam na bazarku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bernese']Zrobiony bazarek ;)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226349-Wiosenny-bazarek-cegiełkowy-dla-Rajy-potrzebuje-pieniędzy-na-hotel!-25-05-2012"]klik[/URL]
a banerek od razu umieściłam na bazarku ;)[/QUOTE]

express jestes!

male sprostowanie-Raja jest juz w hoteliku, w schronisku byla 8 lat,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...