Jump to content
Dogomania

Torpeda ( RAJA)- 7 lat w schr.(Radom)czeka na dom w hotelu-pomocy w ogłoszeniach!


red

Recommended Posts

[quote name='Lu_Gosiak']do kmurdz wysyłalam przypomnienie juz jakis czas temu - narazie nie dostałam odpowiedzi, z nascca rozmawiałam dzis, a Wiola to matka chrzestna - do Niej nie wysylalam - ale zaraz to zrobie[/QUOTE]

Proszę, wyślij jeszcze raz do kmurdz prośbę o zajęcie konkretnego stanowiska w sprawie jej deklaracji pomocy dla Raji - zaległych oraz przyszłych.

Co Ci odpowiedziała Nesca ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

piękne fotki, Raja cudna:) a widząc jej figurę sama zacheciłam sie do tej karmy:D :D

przelałam właśnie pieniądzę, jutro mam nadzieję dojdą:) wybaczcie poślizg, ale u mie w okolicach 10 wypłata, także często wpłacam ok. 10 każdego miesiąca:)ale za to ciut wiecej niż moja deklaracja:)jakby co, to od razu piszę, że na razie jak najbardziej mogę wpłacac co miesiąc 30 zł:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Do grudnia jeszcze trochę a że do kolejnego to drobiazg[/QUOTE]
hahhaa noo fakt, w sumie nie było mowy do którego grudnia;):evil_lol:
[quote name='Aliszcze']piękne fotki, Raja cudna:) a widząc jej figurę sama zacheciłam sie do tej karmy:D :D

przelałam właśnie pieniądzę, jutro mam nadzieję dojdą:) wybaczcie poślizg, ale u mie w okolicach 10 wypłata, także często wpłacam ok. 10 każdego miesiąca:)ale za to ciut wiecej niż moja deklaracja:)jakby co, to od razu piszę, że na razie jak najbardziej mogę wpłacac co miesiąc 30 zł:)[/QUOTE]

dziekujemy baardzo:loveu::loveu: to wieeelka pomoc:multi::multi::multi:

niestety Wiola narazie nie moze wplacac na Raje czyli odchodzi Nam 25zl miesiecznie

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam ale szukam pomocy dla dzielnej mamy z maluszkami

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/217920-DRAMAT-suczka-biega-po-obwodnicy-szczeniaki-schowane-w-polu-DT-na-cito"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2179...olu-DT-na-cito[/COLOR][/URL]

Potrzebne na cito DT dla suni - jest przekochana, delikatna, wtula się w człowieka - i maluchów ale nie wiemy nawet ile ich jest i w jakim wieku...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='monika083']cioteczki, hotelik oplacony, postaram sie zrobic jeszcze dzisiaj rozliczenie, jesli nie to dopiero w przyszlym tygodniu, bo wyjezdzam i nie bede miala kilka dni netu:([/QUOTE]

dzieki wielkie Monia:)
z rozliczeniem sie nie pali - mam tylko nadzieje, ze starczylo na hotelik

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='conceited']Trochę się pogubiłam w rozliczeniach, wiem, że za styczen jeszcze nie placilam, ale nie pamietam, czy za grudzien mam zaplacone. Na pierwszej stronie jakis grudzien jest, ale nie wiem którego roku :)[/QUOTE]

hahaha zeszlego roku...ale Monia jak sie pojawi to na pewno uaktualni rozliczenie:)
wczoraj byla nescca w hoteliku i mowi, ze Rajunia ładnie schudla - wyglada super:)
tylko fotek nie ma...ale za to jest wesola jak zawsze i usmiechnieta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...