Jump to content
Dogomania

Żabcia ma dożywotnie DT, przepiękny Reksiu szuka domku!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='danka4u1']Syla, ja czytam Ten wątek:-( Nie mogę Ci kochana w żaden sposób pomóc, ale jestem niedaleko Ciebie. Tylko tyle :-([/QUOTE]

Dziękuję Danusiu,to bardzo dużo, dla mnie znaczy.Dzwoniłam kiedyś, do Ciebie, ale może numer zmieniłaś.To już dawno było.Cieszę się, że jesteś tutaj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Numer mam taki sam, tylko tyle mam zawirowań w życiu, ze nie daje rady czasem..[/QUOTE]

To zadzwonię kiedyś, w jakąś sobotę i będziemy się licytować, kto ma gorzej hihihi.Nie znasz kogoś, kto szuka mieszkania w Gliwicach , przypadkiem?Jak sprzedam swoje, to bliżej będę miała, do Ciebie.Może znasz kogoś z rybnickiego schroniska i po nicku.Kurcze, szukałam tak, po zgonie hycla, z Pszowa i nie znalazłam, mimo multum wykonanych telefonów.

Edited by Syla
Link to comment
Share on other sites

Kochani, bardzo nie lubię takich sytuacji, ale po cichutko przypominam, że Żabcia i Reksiu w ostatnim czasie są na minusie z finansami, a bardzo chciałabym jak najszybciej oddać pieniążki Syli :-( Wiele deklaracji się wykruszyło, niestety tej największej nie mam już kolejny miesiąc z kolei :-( Ile dam rady dołożę ze swoich, ale miniony miesiąc miałam bardzo ciężki - moja sunia miała poważny zabieg, potem jeszcze leczenie i trochę mnie to finansowo dobiło.

Proszę o uregulowanie swoich deklaracji, a może ktoś ma czas zrobić bazarek? (zdjęcia mogę zrobić, ale głównie chodzi mi o sam bazarek i wysyłkę rzeczy). Miałabym fanty.

Link to comment
Share on other sites

Syla, to co opisałaś właśnie przeczytałam, wszystko widziałam tak jakbym była.
Wszystko.
I też czułam ten ból czytając, i pamiętam jak moja Sonia odchodziła:-(
Pamiętam ten ból.
W styczniu będzie 6 lat, a mnie się zdarza mówiąc o Fredzi, wymienić imię Sonia.
Syla, bardzo Ci współczuję, bardzo, i jestem myślami z Tobą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']:-(:-(:-(:-(:-(:-(
Żabulko śpij dobrze:-(
Maleńka istotko, tyle szczęścia i miłości dałaś Syli:-(

Syla, jak ja Ci współczuję bardzo:-(

Przeżyłyście wspaniałe dwa lata.
Tylko dwa lata.
A może aż dwa lata.[/QUOTE]

Dopero przeczytalam, smutne ale takie zycie, jedni odchodza drudzy przychodza. Wiem co to znaczy!!!! Trzymaj sie dzielnie, czas leczy rany ale zapomniec nie sposob.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka_szklanka']Mysiu_ nie pamiętam czy pisałam, że Reksiowi skończyła sie karma? Albo mi sie coś po...ło, większość psów je purine i nigdy nie wiemy dla kogo przyszło ;)[/QUOTE]

ojjj nie wiedziałam, z kasą mam tu nieciekawie :-( ale oo karmę postaram się wyżebrać z naszego TOZu :)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj był miesiąc, ale ja nie wchodzę nigdy, tego dnia, na wątki piesków, które odeszły...nie potrafię, tym bardziej, że Eduś bardzo tęskni za Żabcią.Widzę to codziennie, To już nie jest Edi, jakiego znam.Posypał się sam też, serce mu dokucza, apetytu nie ma i zachowanie, zupełnie inne.Obiecałam Żabci, że nie wezmę innej suni, przez 4 m-ce, ale akurat minął miesiąc i sama nie wiem.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...