Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

4 godziny temu, Baltimoore napisał:

To Bosmanek dzisiaj.

Tydzien temu jak trafił do lecznicy był tak kachektyczny i wygłodzony że ważył 2900. Dzisiaj waży 3900 :))

686.jpg

 

Przytulam,głasiam kochany koteczku,dziewczyny cie uratowały od śmierci

smutny kotek:(

chyba jestem przewrażliwiona,widzę smutek w jego oczkach:(

ale najważniejsze,że żyje i jest zaaopiekowany

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, myślicie że Bosmanek nada się do suuuuuper domku z dzieckiem z autyzmem? Chłopiec jest wysokofunkcjonujący, Rodzina baaaardzo świadoma, dom niewychodzący, osiatkowany. Do chłopczyka przychodzi koteczka dorosła i świetnie się dogadują (kotka też lubi te zajęcia, więc widać, że chłopiec wie jak "obsługiwać" kota), ale teraz dojrzeli do własnego kota (i wiedzą, że jeżeli kot jest jedynakiem to kotka nie będzie już przychodzić). Chcą koniecznie nakolankowanego, który pcha się na kolana, nieużywający nadmiernie pazurów (moja kotka była taka - w ogóle nie drapała, jak miała dość to odwracała się pupą, ostatecznie odchodziła). Szukają dorosłego kota (bo już ukształtowany), marzy się im czarno-biały. Pomyślałam o Bosmanku. To spokojny, ciepły dom, "terapia" robiłaby się tylko przy okazji - przez sam fakt, że kot jest i mruczy. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Dziewczyny, myślicie że Bosmanek nada się do suuuuuper domku z dzieckiem z autyzmem? Chłopiec jest wysokofunkcjonujący, Rodzina baaaardzo świadoma, dom niewychodzący, osiatkowany. Do chłopczyka przychodzi koteczka dorosła i świetnie się dogadują (kotka też lubi te zajęcia, więc widać, że chłopiec wie jak "obsługiwać" kota), ale teraz dojrzeli do własnego kota (i wiedzą, że jeżeli kot jest jedynakiem to kotka nie będzie już przychodzić). Chcą koniecznie nakolankowanego, który pcha się na kolana, nieużywający nadmiernie pazurów (moja kotka była taka - w ogóle nie drapała, jak miała dość to odwracała się pupą, ostatecznie odchodziła). Szukają dorosłego kota (bo już ukształtowany), marzy się im czarno-biały. Pomyślałam o Bosmanku. To spokojny, ciepły dom, "terapia" robiłaby się tylko przy okazji - przez sam fakt, że kot jest i mruczy. 

Dom się nada jak najbardziej, oby tylko chcieli Bosmanka.

Będziesz do nich dzwonić czy dasz mi namiary smsem?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Baltimoore napisał:

Dom się nada jak najbardziej, oby tylko chcieli Bosmanka.

Będziesz do nich dzwonić czy dasz mi namiary smsem?

Super, to podeślę :)
Jeżeli będą chcieli Bosmanka to zadzwonią, podam namiary do Was, nie lubię pośredniczyć :)

Link to comment
Share on other sites

Mam do sterylizacji 4 kotki,a funduszy na ten cel zero:(

dwie kotki od ludzi,którzy o to poprosili

dwie dzikuski,może uda sie nam z sue złapać

niestety sterylizacja byłaby w róznych lecznicach......jedna w RoyalVecie,jedna w Szczebrzeszynie,dwie w Izbicy

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, DORA1020 napisał:

Mam do sterylizacji 4 kotki,a funduszy na ten cel zero:(

dwie kotki od ludzi,którzy o to poprosili

dwie dzikuski,może uda sie nam z sue złapać

niestety sterylizacja byłaby w róznych lecznicach......jedna w RoyalVecie,jedna w Szczebrzeszynie,dwie w Izbicy

Damy jakoś radę :)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Baltimoore napisał:

Na razie nikt nie dzwonił w sprawie Bosmanka :((

Szkoda :( Chcą dać szansę dorosłemu kotu, a Bosmanka starałam się dobrze przedstawić. Zapytam się dzisiaj wieczorem czy podjęli decyzję, ale nie chcę też naciskać.

W Lublinie jest akcja sterylizacja - jeżeli właściciel kota teraz się zgłosi to w marcu będzie sterylizacja za 50% ceny, a jeżeli w połowie marca to kastracja w kwietniu będzie 100% opłacana przez miasto. Koty bezdomne chyba nawet teraz są całkowicie opłacane przez miasto. Może w sąsiednich gminach też jest jakaś akcja?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...