Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Poszly te,ktore mialy isc,Monika chciala ruda i ruda pojechala i pojechala czarna.Zostaly : czarno-biala,ruda/bardzo podobna do tej,ktora pojechala/ i czarna.Zdjecia wstawialm na stronie 88 i 89,w poniedzialek postaram sie zrobic zdjecia,jutro nie moge,wioze kotka do DS do Krasnegostawu/docelowo Lublin/.
Sunie bardzo chca sie bawic,jak widza czlowieka to az piszcza,a czarnulka to od razu wystawia brzusio do glaskania.Najbardziej strachliwa jest czarno-biala.

Link to comment
Share on other sites

ruda sunia w DT u Moniki w Warszawie
Yoga
[IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/316096_2172502633375_1271067676_31995683_2040718910_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/302102_2172488193014_1271067676_31995678_253802695_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/317390_2172735039185_1271067676_31995774_1336917066_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/376194_2172734119162_1271067676_31995773_1590701678_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/301971_2172732719127_1271067676_31995771_1349708728_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę i gratuluję akcji :crazyeye: , suczynki prześliczne i dobrze, że nie takie płochliwe ... :loveu:
Myślę o tych co zostały, trzymam kciukasy.
Przy okazji zapraszam na bazarek dla Nero
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/217621-Ksi%C4%85%C5%BCki-superowe-Tolkien-Daniken-i-inne-dla-Nero-do-17-.11.2011-godz.22-00[/URL]

Link to comment
Share on other sites

U mnie drobna zmiana- teściowa nie bardzo optuje na DT, powiedziałam że znalazłam pieska i nie mam co z nim zrobić a ona że nie ma czasu za bardzo teraz bo badania bo zabiegi itp, więc czarnulka będzie na DT u mnie:):):) a jeśli musielibyśmy zostawić psiaki w domu na dłużej niż na 2 godziny to wtedy będzie zawożona do niej jak do przedszkola:) dobrze, że w tym tyg mój mąż może pracować w domu to będziemy się wymieniać w opiece, najbardziej zwariowany dzień będzie jutro, moje psiaki będą musiały się przyzwyczaić do małego intruza, ale spoko nie są agresywne ani nic więc jeden dzień na aklimatyzację powinien starczyć. Jak uda się z tym to myślę że w ogóle mogłabym ruszyć z DT...:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Zdjęcia piekne .Sunia cudna !!!
Beciu jechałaś PKP?[/QUOTE]

Po sunie pojechałam samochodem, potem kilka godzin były u mnie w domu i szalały z moim psem. Gdy nadszedł czas odjazdu nie bardzo miały ochotę, żeby im przerwać dobrą zabawę. Miałam problem, żeby je połapać i założyć im obróżki (nigdy wcześniej ich nie nosiły). Byłam umówiona z Ludką, że o 12 dostarczę jej małe bidy na dworzec PKP. Pociągiem jechały jedynie na trasie Lublina-Warszawa. A dziś rano mała czarnulką miała pociągiem pojechać do Krakowa do maszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']mialam wczoraj tel o sunie od pani z Wawy. zaraz przekaze jej numer do Dory. pani nie mowila o ktora sunie konkretnie chodzi. to byl dom staly. mnie tu dawno nie bylo, a tu takie zmiany...

mieszkanie, parter w bloku, syn 10lat. piesek domowy.[/QUOTE]


to trzymamy kciuku za DS dla kolejnego maluszka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']U mnie drobna zmiana- teściowa nie bardzo optuje na DT, powiedziałam że znalazłam pieska i nie mam co z nim zrobić a ona że nie ma czasu za bardzo teraz bo badania bo zabiegi itp, więc czarnulka będzie na DT u mnie:):):) a jeśli musielibyśmy zostawić psiaki w domu na dłużej niż na 2 godziny to wtedy będzie zawożona do niej jak do przedszkola:) dobrze, że w tym tyg mój mąż może pracować w domu to będziemy się wymieniać w opiece, najbardziej zwariowany dzień będzie jutro, moje psiaki będą musiały się przyzwyczaić do małego intruza, ale spoko nie są agresywne ani nic więc jeden dzień na aklimatyzację powinien starczyć. Jak uda się z tym to myślę że w ogóle mogłabym ruszyć z DT...:)[/QUOTE]
Dziekuje dziewczyny za wszystko:loveu::lol::loveu:
Bez waszej pomocy nic by sie nie udalo.Sporo osob zaangazowalo sie w pomoc malym suniom,wielkie dzieki:loveu:
Masza,jak przeczytalam pierwsze zdanie,zamarlam,ale zobaczylam sloneczka i mysle...pewnie wszystko dobrze,a pozniej przeczytalam reszte.
Mam tylko nadzieje,ze malutka bardzo Ci nie dokuczy,a z Twoimi psiakami napewno sie zaprzyjazni,tak cos czuje....

Link to comment
Share on other sites

Zaraz jade do Krasnegostawu,musze zawiezc tez dwa maluchy.....ale dwa kociaki:p do DS.Dom w Lublinie,ale dziewczyna ma wyjechac po kociaki do krasnegostawu.Kotki beda mieszkaly w mieszkaniu w bloku,a kotka zostanie na wiosne wysterylizowana.
Zostaja do adopcji dwa male kociaki,dwa w rodzinie patologicznej,jeden cZarny,piekny kocurek,jest w tej chwili w DS ,ale musza z niego zrezygnowac,bo nie dogaduje sie z ich staruszkiem-krolikiem i czarna kotka,ktora mieszka na smietniku.

Link to comment
Share on other sites

Malwinka już u nas:) Moje psy ( w tym sunia po przejściach nie tolerująca obcych psów) przyjęły ją dobrze, o wiele lepiej niż przy ostatniej Milce. Zjadły, poszły do ogrodu, potem sunia zrobiła kupke i siku w brodziku prysznicowym:) testuje fotele i kanapy i zabawki moich psów. Jest bardzo mądra, ciekawa świata, troszkę na początku nieśmiała, ale już miała głupawkę ( która się moim psom nie podobała za bardzo i ja uspokoiły) Jest ładniejsza niż na zdjęciach:) Jutro zrobimy jej zdjęcia i ogłoszenia, odpchlę ją bo się drapie. Potem we wt pójdziemy do weta. Teraz psy pousypiały na kanapach a Malwinka śpi przytulona do mnie na sofie:)
To nasze pierwsze DT, szczeniaki zawsze były u teściowej ( moja suczka dorosłych nie akceptuje, jest przerażona i kłapie a szczeniaki po 1-2 dniach akceptuje bez problemu). Chętnie brałabym je do siebie ale nas nie ma całymi dniami, więc nie ma szans na naukę czystości, na nakarmienie kilka razy dziennie. Teraz 2 tyg mąż będzie w domu bo mamy remont więc się udało. Teściowa nie wie co traci- woli się nudzić całymi dniami wymyślać sobie choroby zamiast mieć takie słoneczko w domu... Jeśli ten tymczas się uda to będę namawiać męża na tymczas następnej suni ze Szczebrzeszyna ale myślę, ze może prędzej znajda domy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']To naprawde cudowne ze tyle cioteczek pomoglo maluszkom znalezc DT i dojechac tam. Bardzo sie ciesze ze zostaly jeszcze tylko 2 . Moze im tez sie poszczesci? :)[/QUOTE]

zostały 3 szczeniaki które pilnie potrzebują DT :-(

Masz wspaniałe wieści :multi::multi::multi: bardzo dziękujemy za uratowanie maluszka :loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...