Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

To ktoś gdzieś naplątał, że Irysek szuka domu :p I wtedy zgłupialam i zmieniłam w ogłoszeniach imię. Zresztą - mniejsza o to, hihi. ;)
Dobrze, że ma szansę na domek, imię to już sprawa drugorzędna.

Dajcie znac, jak będzie coś wiadomo. Dzisiaj kotek dostał odświeżanie od Cichego Wielbiciela (Balbinka zresztą też), więc jakby znalazł dom to by się podmieniło na innego kotka/podopiecznego.

 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

To ktoś gdzieś naplątał, że Irysek szuka domu :p I wtedy zgłupialam i zmieniłam w ogłoszeniach imię. Zresztą - mniejsza o to, hihi. ;)
Dobrze, że ma szansę na domek, imię to już sprawa drugorzędna.

Dajcie znac, jak będzie coś wiadomo. Dzisiaj kotek dostał odświeżanie od Cichego Wielbiciela (Balbinka zresztą też), więc jakby znalazł dom to by się podmieniło na innego kotka/podopiecznego.

 

Hi hi

Ja wystawiałam Kminka na koniec jako Kminka, Iryska i Dyzia na 3 różne miasta, a i tak miałam lekkie ścięcie z OLX (1:0 dla mnie)

Ale to cały czas Kminek :D  A imię w ogłoszeniach jest drugorzędowe :D Najważniejsze, żeby znalazł się dobry dom.

Trzymać kciuki - pojedzie za bratem do miasta Łodzi :D W końcu bliżniaki orzeszki - nie rozdzielać za daleko :D

Madie dogrywa transport.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Baltimoore napisał:

Hi hi

Ja wystawiałam Kminka na koniec jako Kminka, Iryska i Dyzia na 3 różne miasta, a i tak miałam lekkie ścięcie z OLX (1:0 dla mnie)

Ale to cały czas Kminek :D  A imię w ogłoszeniach jest drugorzędowe :D Najważniejsze, żeby znalazł się dobry dom.

Trzymać kciuki - pojedzie za bratem do miasta Łodzi :D W końcu bliżniaki orzeszki - nie rozdzielać za daleko :D

Madie dogrywa transport.

Oby to byl dobry domek dla koteczka.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, DORA1020 napisał:

Jest jeszcze sliczna trikolorka Beza,juz po sterylizacji,czeka na dom.

Dora, potrzebuję zdjęć i jakieś info. Wtedy podmienię w ogłoszeniach ;) Mam nadzieję, że Beza to ta sama tri, o której pisała mi Baltimoore.

Na razie takie ogłoszenie wyłuskałam (nie wiedziałam na kogo kontakt podać, czy na Dorę, czy na ala123, więc podałam oba namiary), jak coś namieszałam to piszcie: https://www.olx.pl/oferta/sliczna-kochana-koteczka-pilnie-szuka-domu-chocby-tymczasowego-CID103-IDjJMGd.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...