Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Przy dobrych wiadomosciach niestety zawsze sa tez smutne.Kruszynek vel Pikus,ktory jest na bezplatnym tymczasie u Krystyny Pomaranskiej,a zostal zabrany z ulicy Szczebrzeszyna jest chory.

To staruszek,na serce zawsze byl chory,bierze od dawna leki.Ale teraz zrobil mu sie jakis twardy guz na odbycie...:(

biedaczysko chowa sie przed bolem gdzie moze,w najciemniejszy i najciasniejszy kat...:(

Link to comment
Share on other sites

Wiadomosci od wlascicieli Kromki :)

 

Kromka ma się świetnie. Ostatnio zaliczyła 4 dniowy pobyt na wsi. Wybiegała się jak szalona. Pierwszy raz miała okazję pobiegać z pełną prędkością. Tu w Krakowie, póki co stosujemy smycz. Sterylizację miała 2 tygodnie temu, tydzień temu w poniedziałek było zdjęcie szwów więc sprawa jest już zamknięta. Trochę ostatnio pracujemy nad dyscypliną. Kromka już podaję łapę, siada na komendę :) Dorzucam kilka zdjęć :)

 

 

 

n4jbdx.jpg

 

315mys8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Przy dobrych wiadomosciach niestety zawsze sa tez smutne.Kruszynek vel Pikus,ktory jest na bezplatnym tymczasie u Krystyny Pomaranskiej,a zostal zabrany z ulicy Szczebrzeszyna jest chory.

To staruszek,na serce zawsze byl chory,bierze od dawna leki.Ale teraz zrobil mu sie jakis twardy guz na odbycie... :(

biedaczysko chowa sie przed bolem gdzie moze,w najciemniejszy i najciasniejszy kat... :(

 

Niestety,albo nowotwór, albo tylko gruczoły okołoodbytowe,których stary pies już nie może sam opróżnić i potrzebna pomoc lekarza.

Była z nim już u weta?

Link to comment
Share on other sites

Kochana Doro!

Proszę Cię napisz czego potrzebujesz, czego masz mało.. w wolnej chwili można napisać do funadcji różnych może akurat mają nadmiar czegoś co T\my byśmy potrzebowali.

Oraz jak możesz na jakie konto można wysyłać do Ciebie pieniążki na bezdomne zwierzaki :)

Bo pewnie jest gdzies na forum, ale nie moge znaleźć.

A tutaj przypominam album Daszy :) https://www.facebook.com/media/set/?set=a.526595810777418.1073741941.461028500667483&type=3

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Adoptuj... :)
jestesmy z sharka w takcie robienia bazarku,min beda na nim rzeczy,ktore podarowalas,a takze,ktore podarowali gimnazjalisci,nie wszystkie rzeczy,czesc zostawialm na nastepny bazarek,bo nie wyrabiam czasowo.
Mam nadzieje zmniejszyc dlug.
Numer konta chyba napisze w 1 poscie,juz myslalam,zeby to zrobic,tylko zawsze zapominam.
W tej chwili potrzebuje karmy dla kotkow,ktore karmie na dzialce,kotkow jest 9 ,jest zimno,jedza podwojnie.... :(

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Adoptuj... :)
jestesmy z sharka w takcie robienia bazarku,min beda na nim rzeczy,ktore podarowalas,a takze,ktore podarowali gimnazjalisci,nie wszystkie rzeczy,czesc zostawialm na nastepny bazarek,bo nie wyrabiam czasowo.
Mam nadzieje zmniejszyc dlug.
Numer konta chyba napisze w 1 poscie,juz myslalam,zeby to zrobic,tylko zawsze zapominam.
W tej chwili potrzebuje karmy dla kotkow,ktore karmie na dzialce,kotkow jest 9 ,jest zimno,jedza podwojnie.... :(

 

Dora czy może być dla kotków sucha karma?

nr konta prywatnego lepiej nie pisz, chyba że fundacyjne

Link to comment
Share on other sites

Dora czy może być dla kotków sucha karma?

nr konta prywatnego lepiej nie pisz, chyba że fundacyjne

Też się właśnie zastanawiam, chyba lepiej nie pisać konta:)

Wyślij mi na maila :)

Może jakąś informację, że w sprawie pomocy kontakt na priv czy coś takiego, mozna by napisać na pierwszej stronie.

Popiszę do jakiś funadcji może coś się znajdzie dla kociaków, a właśnie jak suche  jedzonko może być??

Postaram się dodać na Adoptuj psiaka na fb jeszcze tez szczeniaczki, a ktoś ma może większę info o nich jak dłuze będą lub jaka jest matka?

Bo im więcej rzeczy naszpisze tym mnie bezsensowych telefonów do Dory..

Link to comment
Share on other sites

 

Też się właśnie zastanawiam, chyba lepiej nie pisać konta:)
Wyślij mi na maila :)
Może jakąś informację, że w sprawie pomocy kontakt na priv czy coś takiego, mozna by napisać na pierwszej stronie.
Popiszę do jakiś funadcji może coś się znajdzie dla kociaków, a właśnie jak suche  jedzonko może być??
Postaram się dodać na Adoptuj psiaka na fb jeszcze tez szczeniaczki, a ktoś ma może większę info o nich jak dłuze będą lub jaka jest matka?
Bo im więcej rzeczy naszpisze tym mnie bezsensowych telefonów do Dory..

 Tych szczeniaczkow juz nie ma.Pojechaly do Fundacji Pies Na Zakrecie.Agnieszka szuka im domow.Sa same suczki,byl jeden piesek,ale przed wyjazdem wcielo.....tak to jest z pomoca.Trzeba szybko...natychmiast...bo jak sie odwlecze to moze byc za pozno na pomoc.
Link to comment
Share on other sites

Przy dobrych wiadomosciach niestety zawsze sa tez smutne.Kruszynek vel Pikus,ktory jest na bezplatnym tymczasie u Krystyny Pomaranskiej,a zostal zabrany z ulicy Szczebrzeszyna jest chory.

To staruszek,na serce zawsze byl chory,bierze od dawna leki.Ale teraz zrobil mu sie jakis twardy guz na odbycie... :(

biedaczysko chowa sie przed bolem gdzie moze,w najciemniejszy i najciasniejszy kat... :(

DORA1020 i co z nim będzie? zdjecia jakies masz? jakby co służę radą, mój wet operował ostatnio guza z tego samego miejsca u mojego Homerka.

Link to comment
Share on other sites

 

DORA1020 i co z nim będzie? zdjecia jakies masz? jakby co służę radą, mój wet operował ostatnio guza z tego samego miejsca u mojego Homerka.

 Dzieki Aga
Psiak jest u Krystyny Pomaranskiej na wiecznym tymczasie
a Ingrid kupuje mu dobre jedzonko... :)
ona ma jechac z nim do weta
ale nie wiem kiedy
bo u niej w domu sa 4 staruszki,wszystkie chore...bardzo chore.....
jak juz bedzie po wizycie...napisze...
Link to comment
Share on other sites

Napisał do mnie Pan z Warszawy, że chciałby przygarnąć Bryska na stałe.

Zmarła mu po 15 latach sunia. Zapytałam, gdzie by mieszkał brysek, że jest mieszkaniowy, że musielibysmy organizować transport..

Sprawdzić dom.

 

Nie wiem co z tej rozmowy wyniknie.. ale zawsze miło, że ktoś czyta ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki za Brysia.

Ogłoszenia już zrobiłam. Jak tylko będą na olx, to jeszcze je porozsyłam dalej. Pozwoliłam jedynie porządzić się opisem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...