Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

[quote name='DORA1020']Bardzo martwie sie ta lagodna i dobra koteczka,ktora jest u Malcow.Zrobilam jej wyroznione ogloszenie na Tablicy,byly tylko dwa denne telefony.
Lucynko,moze zmien zdjecia na Tablicy,na te,ktore sa napewno nikt nie odpowie.[/QUOTE]

ok, zmienię

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Bardzo prosze,jesli mozecie wejdzcie na strone szczebrzeszyn.info....na ...jakie inwestycje ma realizowac samorzad
i zaglosujcie na budowe schroniska,i tak nic z tego nie wyniknie,ale niech wiedza,ze ten temat ludzi interesuje.
Lucynka juz zaglosowala,dziekuje:)[/QUOTE]

oj zdublowałam Alę :)

Link to comment
Share on other sites

kochane cioteczki błagam Was o pomoc, może wspólnymi silami wypełnimy wolę kobiety, która całe życie pomagała bezdomnym psom, przygarniała je, leczyła i szukała dla nich domów, niestety przegrała walkę z rakiem zostawiła swoje sierotki ... byłam tam, widziałam na własne oczy tragedia :(

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248366-Nasza-pani-przegrała-walkę-z-rakiem-a-my-zostaliśmy-sami!-(-Collie-i-4-kundelki?p=21488917#post21488917[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia Lublin']kochane cioteczki błagam Was o pomoc, może wspólnymi silami wypełnimy wolę kobiety, która całe życie pomagała bezdomnym psom, przygarniała je, leczyła i szukała dla nich domów, niestety przegrała walkę z rakiem zostawiła swoje sierotki ... byłam tam, widziałam na własne oczy tragedia :(

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248366-Nasza-pani-przegrała-walkę-z-rakiem-a-my-zostaliśmy-sami!-(-Collie-i-4-kundelki?p=21488917#post21488917[/URL][/QUOTE]

Beatko,moze trzeba zrobic wydarzenie na Fb
wiecej osob musi o tym wiedziec
zawsze jest tragedia jak umiera dobry czlowiek,a zwierzaki zostaja,wtedy moga pomoc tylko ludzie,ktorzy maja dobre serca.

Link to comment
Share on other sites

I tak tego schroniska w Szczebrzeszynie nie bedzie,wydeptalam sciezki gdzie tylko moglam i zawsze slyszlam,ze za duzy koszt.
Ale niech zobacza,ze schronisko lub przytulisko jest bardziej potrzbne niz baseny czy sciezki zdrowia.
Nie rozwiaza powaznego problemu,tylko szukaja atrakcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Moze by jakas petycje utworzyc ?[/QUOTE]

Nic nie pomoze,kilka lat temu zbieralam podpisy mieszkancow za budowa schroniska lub przytuliska,mam te podpisy,jednak oni wole 150 mieszkancow maja gdzies.Musze czekac na wybory,moze bedzie inny burmistrz,bardziej prozwierzecy,moze wtedy cos sie zmieni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia Lublin']kochane cioteczki błagam Was o pomoc, może wspólnymi silami wypełnimy wolę kobiety, która całe życie pomagała bezdomnym psom, przygarniała je, leczyła i szukała dla nich domów, niestety przegrała walkę z rakiem zostawiła swoje sierotki ... byłam tam, widziałam na własne oczy tragedia :(

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248366-Nasza-pani-przegrała-walkę-z-rakiem-a-my-zostaliśmy-sami!-(-Collie-i-4-kundelki?p=21488917#post21488917[/URL][/QUOTE]

Boze już nie ma sił na to ....My mamy u pijaka stado nowych psów ...Nie wiadomo gdzie lecieć i skąd brać na to pieniadze:shake:

Link to comment
Share on other sites

także zagłosowałam. Najgorsze jest to że według prawa władze powinny zajać sie problemem bezdomności i wyłapywac bezdomne zwierzęta. To gdzie trafiaja bezdomne psy i koty? Jest podpisana umowa z jakąś inna gminą?
Jestem ciekawa jakby to wyglądało żeby założyć prywatne schronisko? W Jędrzejewie(Wlkp.) weterynarz(nie pamiętam teraz nazwiska) otworzył schronisko, podpisał umowy z okolicznymi gminami na wyłów psów, wiem ze duzo gmin chetnie sie pod to podpieło bo schronisko jest prowadzone z sercem i wolą zeby tam trafiały psy a nie do jakiegoś innego gminnego. Tylko pewnie treba mieć fundusze na wybudowanie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...