Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Odnośnie tych najmniejszych kociaków z Izbicy.

Na zdjęciach są dwa mioty- na razie 4-5 tygodniowe, jeszcze za małe na adopcję.

Bura od Ani trafiła z 5 kociakami- to ten miot gdzie są biało-szare.

Niestety, dwa maleństwa zmarły w lecznicy [*] [*], zostały trzy i bura matka.

Czarno-biała kotka trafiła z 4 maluchami, a dokładnie- okociła się zaraz po przywiezieniu do lecznicy, być może jest to kotka z Radecznicy- a konto Ala 123, to jest do dopytania. Na pewno nie jest to kotka pod opieką fundacji Zea.

 

Niestety, dzisiaj w nocy zmarł nasz kociak uratowany z piątką innych przez Dorę, ciemno dymna Dziewczynka [*]

Serce pęka, nie doczekała własnego domu, musiałam zmienić treść ogłoszenia :(((

 

To ta koteczka :(((

Aż trudno uwierzyć, a jeszcze trudniej się pogodzić.

1-DSC_0097(1)-001.JPG

1-DSC_0099.JPG

1-DSC_0101.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, sharka napisał:

Dora to paragon o którym pisałaś :]

 

16 godzin temu, sharka napisał:

Bez tytułu.jpg

Dziekuje sharka za wstawienie paragonu i faktury:)

Rozliczenie:

Karme kupiłam za pieniądze wysłane przez Bakusiową,jeszcze raz bardzo dziekuje:)

paragon--19.98zl

faktura---124.60zl

-------------------------------------

razem: 144.58zł

Link to comment
Share on other sites

Założyłam koteczce wątek,moze jakas Dogomaniaczka wypatrzy bidulke i ja adoptuje,głęboko w to wierzę,żę właśnie tutaj ktos ją wypatrzy

nie mam juz pomysłów jak jej pomóc

ma ogłoszenia na olx-ie,gumtrre,Zaginął Dom

prosze rozsyłajcie watek koteczki

 

Link to comment
Share on other sites

Madziu kciuki mocno mocno

 za lapenki

 i chlodzik niechaj juz nadejdzie choc maly

 dla tych wszytkich ....

 Madziu pozdrawiam caluje Towjego psinunia Podobny obraz domeczkowego ukochanego

 boc chyba niunia nie pozdrawialam jeszcze

 oczenka i lapenki i uszka ucalowac prosze od nas

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Też sie cieszę że kotki jadą do nowego domu. Jutro z "wakacji" wraca Gaja. I znów bez cżłowieka prawie, zamknięta sama na 8m2. 

Robimy jej z kolegą u którego była reklamę na FB, udostępniamy. Pojawiły się nawet dwie propozycje domów, niestety, jak powiedziałam, że nie może trafić do innych zwierząt to domy sie wycofały. Był też jeden telefon, ale nawet szkoda gadać ://

Z racji mojej nieobecności Gaje jutro odbiera mój przyjaciel i taxówką zawozi ja do mnie. Dam znać jak będzie bezpieczna na miejscu.

Marcin pewnie jej nie adoptuje, ale dobrze że pojechała. Wiemy już jak się zachowuje jako jedynaczka. Jest supergrzeczna, omija firanki, nie drapie mebli, wskakuje po 2 dniach na kolana i "pomaga" w pracy. Skuteczność kuwetowa 100%.

Domu nadal szuka Rambo, mam jego piękną sesję, ale na razie nie wstawiam. Rambo znów jest na antybiotku i sterydzie a jak wyjeżdżałam to znów zaczynał się wyciek z zatok :( Musimy też powtórzyć badanie kardiologiczne bo w czasie upałów raz zasłabł i hiperwentylował się.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...