Jump to content
Dogomania

Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.


dorota k.

Recommended Posts

Malutka została adoptowana dziś , do rodziny z dwójką dzieci .., na ulicę Polną . - przynajmniej wiemy gdzie :p. Cezarek już lepiej widzi na oko - po odrobaczeniu sie poprawia - zarobaczenie wpływa na inne organy - jak widać :shake:.Murzyn na zastrzykach dalej , dostaje też jakieś na stawy . - tylne łapki . Tygrys sam się wpychał w kaganiec - kojarzy go z wyjsciem na spacer -cwaniak :razz:::evil_lol:. , ale nie ryzykuję ,jak nie mam pomocy . :cool3::shake:..........

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miałam dwa dni przerwy, bo z przyczyn technicznych-awaria neostrady- nie miałam dostępu do internetu, ale miałam wiadomości od P.Ani. Nadrabiam zaległości i nie od razu odpowiem na wszystkie pytania. Postaram się po kolei:)
Panie Krzyśku - jeszcze raz dzięki wielkie za naszą obecność na WOŚP. bardzo chętnie skorzystamy z Pana pomocy na bolec info. Jeszcze porozmawiamy, mam nadzieję, czy w formie artykułu, czy może lepiej jako dyskusja na forum . Na pewno się do Pana odezwiemy.
Monika - tak, z tego co wiem to sklep już od dawna nie pracuje, ale zp to nie tylko sklep. W tygodniu od rana jest otwarte, bo pracują ci, którzy zajmują się "porządkami" na terenie miasta. W tym tygodniu codziennie jest tam Ania - Ona wie najlepiej i na pewno nam powie co i jak. Inicjatywa z dalszymi ulotkami - super:) Udało się coś rozdać?
Dziewczyny - z kluczem to nie jest do końca tak jak mówicie. Wyobraźcie sobie, że zp - to Wasze mieszkanie, a nie każdy by chciał dawać klucze do mieszkania, a ja- przyznam szczerze - kluczy do obcego mieszkania wolałabym nie mieć. Postaramy się załatwić tak , aby w sobotę, kiedy przychodzimy ktoś nas tam wpuszczał.
Jeśli chodzi o sobotę - narazie tak jak zwykle, czyli 10-ta. Jak coś się zmieni - damy znać.
Pani Basi nie będzie , bo jest chora, ale damy radę:)
Teraz idę na spacer ze swoim psiakiem.
Ania - jesteś?:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...