Jump to content
Dogomania

Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.


dorota k.

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Odłowiono psa[/B]

7 stycznia 2011
[IMG]http://sm.boleslawiec.pl/news/0/176.jpg[/IMG]

W dniu 4 stycznia 2010 roku około godziny 16 przy ulicy Gdańskiej odłowiono psa rasy mieszanej. Szczegółowych informacji o psie można uzyskać w siedzibie Straży Miejskiej w Bolesławcu przy ulicy Mikołaja Brody 14 bądź pod numerem telefonu 075 644 79 90.

Link to comment
Share on other sites

Tak, ten czarny wilczurkowaty psiak jest w tej chwili w lecznicy. Był potrącony przez samochód. To ja dzwoniłam na sm, jak wracałam z działki . Jak się właściciel nie zglosi, to pewnie trafi do zp :(, a tam z miejscem - same wiecie - jak jest.

Przed chwilą rozmawiałam z P.Krzyśkiem, dodzwonił się do P.Wolańskiego, ale w trakcie rozmowę przerwało. Najprawdopodobniej P.Wolańskiemu rozładowała się komórka. P.Krzysiek próbował dalej dzwonić, ale zgłasza się poczta. Będzie próbował dalej i jak coś tylko będzie wiedział to da znać. Wstępnie jest ustalone - jak P.Wolański się zgodzi, aby w niedzielę ok 13-tej ktoś nam otworzył zp. Na boisku I LO mielibyśmy być o 13:30. Około 15-tej powrót do zp.
Ktoś z nas musi coś na sali powiedzieć. zastanówmy się co chcemy przekazać ludziom. Musi być krótko i treściwie.

Jutro musiałybyśmy dokładnie wiedzieć, ile nas będzie, aby wiedzieć, ile i które psiaki bierzemy. Wszystkie - to będzie za duże zamieszanie, a nie możemy sobie pozwolić, aby któryś zaczął "rozrabiać". Nie wiadomo też jak psiaki zareagują na obecność tylu ludzi . Więc dwie osoby muszą być dyspozycyjne i mieć wolne ręce po to aby powiedzieć coś na sali i być ewentalnym łącznikiem między salą a nami - tak mi się wydaje, jeśli źle myślę, to mówcie od razu. Najlepszy byłby transport samochodem, bo dla Murzynka np to długa wyprawa - ja niestety wszystkich nie pomieszczę:shake:. O transport mogę poprosić jeszcze Kasię od Apacza, ale to już jak będzie wiadomo co i jak.

Wydrukowałam kilka razy ulotkę, wydruk jest ok. Niestety większość musiałam skserować i te już nie są najlepszej jakości, ale są czytelne. Wszystkiego razem jest około 120 szt. Tylko tyle dałam radę .Jutro Wam pokażę.
Narazie to tyle - teraz czekamy i oby nam się udało.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][FONT=Calibri][B]przepraszam za offa[/B][/FONT][/COLOR]
[FONT=verdana][B]chciałam zaprosić na bazarek prowadzony przeze mnie na opłacenie DT Luny[/B][/FONT][FONT=Calibri] [/FONT][FONT=verdana][B]może znajdziesz dla siebie cos ciekawego ...[/B][/FONT]
[FONT=verdana][B]polecisz jakiejś osobie ...[/B][/FONT]
[FONT=verdana][B]lub chociaż pomożesz mi w jego podnoszeniu [/B][/FONT]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/199547-***-R%C3%B3%C5%BCne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-r%C3%B3%C5%BCnych-wiekowo-na-DT-dla-LUNY-do-21.01"][FONT=verdana]http://www.dogomania.pl/threads/1995...-LUNY-do-21.01[/FONT][/URL]
[FONT=Calibri] [/FONT]
[FONT=verdana][B]oraz na bazarek cegiełkowy - Gufiemu brakuje dosłownie wszystkiego....[/B][/FONT]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/199565-Gufi-b%C5%82aga-o-wsparcie-%21%21%21-choroba-sk%C3%B3ry-brak-funduszy-na-DT-cegie%C5%82kowy-do-21.01"][FONT=verdana]http://www.dogomania.pl/threads/199565-Gufi-b%C5%82aga-o-wsparcie-!!!-choroba-sk%C3%B3ry-brak-funduszy-na-DT-cegie%C5%82kowy-do-21.01[/FONT][/URL]
[FONT=verdana][B]Z góry gorąco dziękuję [/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Założenie jest takie - osoba, która będzie mówiła w sali. Anka powiedziałam Basi, że padło na Nią i się zgodziła.
My z psiakami na dworze.
Tak rozmawiałyśmy z Basią i brałyśmy pod uwagę najgorszy scenariusz, że jak nie będzie zgody na przyprowadzenie psiaków TFU TFU TFU. Nie jestem , przesądna. To chociaż aby kilka słów powiedzieć i ulotki rozdać.
Jutro porozmawiamy.

Link to comment
Share on other sites

Kasiu . będzie miejsce , u mnie w samochodzie , jakby co ...:evil_lol::p, Laura nie zapomnij o zestawie czystościowym dla piesków :diabloti:, o kagańcu jakimś mniejszym , ja mam na duże psy tylko :cool3: , może jakieś ręczniki papierowe też by się przydały w razie czego . Ja wezmę miskę na wodę , szczotkę tez do czesania , może zdązę Misia uczesać . .........

Link to comment
Share on other sites

Ja już w samochodzie miejsca nie będę miała. Jak ktoś z nami chce jeszcze być to o 13:30 na boisku I LO ul.Tyrankiewiczów.
Smycze się suszą. Zdjęcia do P.Krzyśka wysłane. Może któreś będzie dobre. W dalszym ciągu nie mam zdjęcia Misia - ściągnęłam ze strony sm. Jak jesteśmy w zp - cały czas mam ze sobą aparat i zapominam. Przypomnijcie mi Dziewczyny na następnym spacerze aby Misiowi fotkę zrobić. Biorę się za rozcinanie ulotek.
Monika jest chora, ale jak będzie się lepiej czuła to przyjdzie. Ma przyjść też Kasia od Apacza (Kasiu - sorki, za taki przydomek, ale wtedy wszyscy wiedzą o kogo chodzi:) )

Link to comment
Share on other sites

Taaaa i Chłopak dużo szczęśia miał . Opowiemy Ci kiedyś Kasiu. Jak P.Ania uratowała go od wywózki do schronu a później znalazła go P.Kasia :)
Ulotki nie będą "profesjonalnie pocięte" bo nie mam sprzętu. Zrezygnowałam z nożyczek na rzecz noża :)

Link to comment
Share on other sites

To dobrze ;) A tam ulotki nie muszą być profesjonalne :roll:
P.Doroto mam pytanie ., ten bazarek co prowadzi magda.z ona ma
napisane ze jest z bolesławiec/wrocław , i wie pani czy można by było jakoś
osobiście coś odebrać czy ta pani we Wrocławiu mieszka ? Podobają mi się puzzle :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...