Jump to content
Dogomania

Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.


dorota k.

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pozwoliłam sobie założyć wątek Cyrkówce ;) mogę jeszcze innym psiakom pozakładać :)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/201510-Cyrk%C3%B3wka-przeurocza-Su%C5%84ka-w-Boles%C5%82awcu-w-miejskiej-przechowalni...?p=16241041#post16241041"]http://www.dogomania.pl/threads/201510-Cyrk%C3%B3wka-przeurocza-Su%C5%84ka-w-Boles%C5%82awcu-w-miejskiej-przechowalni...?p=16241041#post16241041[/URL]
Może założę jeszcze Astkowi albo Batonikowi ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Aniu - super, że jesteś z psiakami codziennie i wieści mamy.
Wkleiłam banerek ten drugi , bo mieści się w dopuszczalnych rozmiarach . Prościej jest po prostu kliknąć prawym w banerek , który już ktoś ma w podpisie i dać kopiuj a później "wklej" w miejscu na sygnaturę.

Monika - znajoma Magda mi napisała, że baner, ten który Wy macie w podpisie jest za wysoki - max.100 i jak mod wyłapie to usunie.

Zajrzę też na wątek Cyrkówki:)
Później doczytam resztę bo zaraz muszę swojego wyprowadzić.

Link to comment
Share on other sites

Super. Wybieramy jeden banerek, czy korzystamy z trzech?

Aniu - kurczaki a Wolańskiego tam nie idzie złapać i popytać co z tą przeprowadzką, a jak się opóźnia to niech chociaż słomę przywiezie.

Ech, przydałyby się DT w Bolesławcu, ale gdzie je znaleźć...

Link to comment
Share on other sites

Akurat go ciężko teraz złapać , wczoraj , mimo ,ze byłam na spacerze z psami , to nie widziałam jego samochodu , dziś byłam krótko , ale też go nie było , zobaczę jutro moze . :roll:.. Choinka wygrzebywałam już z podłogi slome i z jednego boksu pustego - ale tam dość brudna jest, albo taka poszatkowana na maksa. - jak proch . , no , ale biorę coś tam jeszcze. ., przynajmniej , aby nie deptały po brudnym . :shake::

Link to comment
Share on other sites

Mam super wiadomości:)
Napisała mi ta Pani od Fado smsa to od razu do niej oddzwoniłam:)

Pani szukała małego Huskiegoi chciała samca.
Podesłałam tej Pani link do naszych psiaków na bolec.info bardzo jej się Lusia spodobała:)
I powiedziała , że ja weźmie dzisiaj do domku:)
I dzisiaj o 14:30 Pani jedzie ze Strażą na Kosciuszki:)
Mówiła, ze strażnik jej powiedział , ze wszystkie psiaki są juz na Kosciuszki.

I zdjątka tez otrzymamy jak podrosnie:D

SUPER! SUPER! SUPER!
Lusia bedzie miała kochajacy domek:)

Link to comment
Share on other sites

O kurde .przed chwilą miałam tel . o Tosię i Lusę z Zinfo.pl , mloda kobieta , chcą do bloku .. , brzmiała zachęcająco .. powiedziałam , ze w każdej chwili może dzwonić do mnie . , myślałam też o Lusi , bo mniej kudłata :eviltong:.. Ma z mężem pogadać ......Są z Pieńska -ok. 40 km od Bolesławca .

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/19234366/120/main/4e3e3c5634.jpeg[/IMG]
KUBA BY PRZEŻYĆ POTRZEBUJE POMOCY

WKLEJCIE TO ZDJĘCIE Z OPISEM NA SWÓJ PROFIL ( zdjęcie ma zaledwie 24kb ) I POLEĆCIE ZNAJOMYM KAŻDA ZŁOTÓWKA RATUJE PSU ŻYCIE

PILNE - Każda złotówka i dalsze przekazanie tematu na Waszych blogach pomoże Kubie!!!
Pies został podpalony.
Był w zamknięciu w kojcu,nie miał szans ucieczki.

Zwyrodnialców nie znaleziono.

Kuba ma liczne poparzenia i otwarte rany.Cudem przeżył.
Potrzebne jest długotrwałe i kosztowne leczenie.
Przebywa pod opieką Fundacji Mrunio.
Dzięki wspaniałym ludziom ma szanse przeżyć, choć rany psychiczne na pewno się nie zagoją...

KAŻDA ZŁOTÓWKA I NAPISANIE O TYM NA WŁASNYM BLOGU BĘDZIE DLA NIEGO POMOCĄ.

Konto Fundacji Mrunio, na które można wpłacać datki na leczenie Kuby:
Bank PEKAO S.A I O. w Kłodzku

85 1240 1965 1111 0010 1171 6801

Więcej :
[url]www.otowroclaw.com/news.php?id=58883[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ania i Monika wiedzą jak sytuacja wygląda, bo jesteśmy w kontakcie telefonicznym.
Na Kościuszki jeszcze nie wszystkie psiaki są przeniesione. Na starym miejscu został Murzynek i jedna z Dziewczynek - nie wiem dokładnie która bo ich nie widziałam. SM potwierdziła, że dzisiaj jedna Sunieczka pojechała do domku. To dzięki Monice:)
Na Kościuszki gotowych jest 8 kojców. Dziewczyny, które tam były będą wiedziały.
W pierwszym od prawej jest Misiu i Fado
w drugim Cyrka i Danio
trzeci zamieszkuje Bandzior
czwarty Tygrys
piąty Kajtek i As
szósty Batonik i Cezarek
siódmy Borysek
ósmy, w tej chwili ostatni - ten psiak, który w sobotę był w tym osobnym kojcu - nie wiem, czy to też psiak do adopcji, czy tamtejszy rezydent.
p.Wolański mówił, że jutro przeniosą Murzynka, czyli Dziewczynkę też.
Jutro ma być tam Ania - to nam napisze co i jak.
Jak byłam, to między Kajtkiem i Astkiem była awantura o kość, którą przyniósł starszy pan.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...