Jump to content
Dogomania

Irys w ds. Dziękujemy Pani Kasi. :)


Recommended Posts

Irys jest naprawdę żywotnym psem, biega, szaleje, bawi się z psami, a u AnnyA nawet wydostawał się przez płot, który zabezpieczyła. Kiedy zrobi kupę, opuszcza to miejsce, jest czystym pieskiem, jest wtedy potulny, jakby rozumiał, że źle zrobił, chociaż to nie jego wina. Nie nazwałabym go psem-kaleką, pięknie chodzi. Z hotelem będzie problem, bo już taki był (brak pieniędzy), szukamy domu chociaż tymczasowego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='red']Hop, napiszę tekst do ogłoszenia w dzienniku krakowskim, czy Tamb bywa na dogo, jeśli nie podaj mi numer tel. do niej na pw (kiedyś miałam).[/QUOTE]

Tak, jest na dogo codziennie - [B][B][URL="http://www.dogomania.pl/members/30472-tamb"][B]tamb[/B][/URL][/B][/B]. Ktoś jeszcze oprócz mnie napisał do niej w sprawie ogłoszenia Iryska. Wiem, że już wysłała tekst do redakcji - może jeszcze można go podmienić. Najlepiej napisz do niej na maila - [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']jestem na zaproszenie ... jednak u mnie finansowa klapa, nie mogę złożyć kolejnych deklaracji :(
z DT też nie pomogę ... 4 piętro i TZ po endoprotezie stawu biodrowego i czeka na operację drugiego

przykro mi ... przepraszam :([/QUOTE]

życzę zdrowia i trzymam kciuki za udany zabieg

Link to comment
Share on other sites

Irysek nie ma żdnych problemów z poruszaniem się. Potrafi nawet bardzo szybko biegac. Troszeczkę plączą mu się nóżki ale chodzi w miarę sprawnie, nawet po schodach. Jedynym problemem jest to "gubienie kartofli", najbardziej jest to kłopotliwe w nocy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Irysek jest dzisiaj w Dzienniku Polskim - [URL]http://www.dziennikpolski24.pl/pl/po-godzinach/przygarnij-zwierzaka/1177442-irysek-chce-zyc.html[/URL]

Widzę, że poszło z moim tekstem trochę zmienionym w redakcji. Dziękuję tamb.

Link to comment
Share on other sites

Czy jest jakiś konkretny DT/hotel, który przyjmie Iryska? Jeżeli tak, to trzeba zarezerwować miejsce i zbierać kasę. Szanse na znalezienie bezpłatnego DT lub domu stałego są niewielkie. Łatwiej znaleźć dom psiakowi bez łapy, czy oka, niż zwierzakowi z takim problemem, jak ma Irysek.

[quote name='red']Dzisiaj cisza.....nie było telefonu....[/QUOTE]

Red, wyślij do tamb nowy tekst + wybrane zdjęcia - można powtórzyć ogłoszenie.

Link to comment
Share on other sites

Himba czy mogłabyś przedłużyć wydarzenie Iryska na FB, bo było tylko do 31 sierpnia i napisać jak aktualnie wygląda jego sytuacja?:
[URL]http://www.facebook.com/profile.php?id=100001819570785&ref=ts#!/event.php?eid=146824555389060[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...