Jump to content
Dogomania

Zółty labkowy...na leczeniu..A CO PO TYM..?? WRÓCI DO SCHRONU;(?


Ewlee

Recommended Posts

Pies musiałby byc gotowy do adopcji już w czwartek, bo wtedy ten Pan ma urodziny....więc czekanie na wyleczenie nie wchodzi w grę...a nie wiem czy Państwo zdecydują się na psa z grzybicą...na dogo się nie zarejestrują, bo to starsze małżeństwo...zobaczymy....narazie czekamy...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 436
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wprawdzie jeszcze inna osoba się interesowała Żółtym, ale w weekend ma odebrać juz innego psa, którego ludzie oddają z powodu wyjazdu za granicę, (ale jakby co to jescze nie na 100%). A tu sie pojawiła kolejna szansa!!! :lol: Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i że sie nie wystraszą....Więc czekamy na wieści.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z panią Hanią. Nastąpiła zmiana planów. Psy zostają jednak w Łodzi. Cudowny człowiek pan Longin Siemiński zgodził się zabrać psy do siebie i leczyć. Na miejsce psiaków na SGGW może pojedzie inna bida. Tak czy inaczej psy nadal szukają domu. Ten drugi to owczarkowaty pies w kiepskim stanie.
Psy bedą leczone, ale dom nadal potrzebny.

Link to comment
Share on other sites

Pieski już są zabrane. Domku nadal nie widać. Trzeba szukać. U pana Longina będą mieć napewno dobrze i będą leczone w domowych warunkach. To cudowny człowiek, który wraz z żoną całę życie poświęcili ratowaniu zwierząt, ale domku trzeba szukać nadal.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...