Jump to content
Dogomania

Dasti nareszcie szczęśliwy w swoim domku!


Bonsai

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie , może ktoś sprawdzić czy zrobiłam wpłate na Dustego? Miałam przez pół miesiąca popsuty komp i teraz nie wiem czy wpłaciłam.
Banerek i zdjęcie śliczne.
Dusty wszystkiego dobrego w Nowym Roku, aby ten najwspanialszy domek znalazł sie jak najszybciej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia_F']Witajcie , może ktoś sprawdzić czy zrobiłam wpłate na Dustego? Miałam przez pół miesiąca popsuty komp i teraz nie wiem czy wpłaciłam.
Banerek i zdjęcie śliczne.
Dusty wszystkiego dobrego w Nowym Roku, aby ten najwspanialszy domek znalazł sie jak najszybciej.[/QUOTE]
Za grudzień wpłaciłaś, za styczeń jeszcze nie. Jakby co, wszystko na bieżąco piszę na pierwszej stronie wątku. :)

Link to comment
Share on other sites

wystawienie różnie.. 12 zł za wyróżnienie, co by mu się przydało... a za podświetlenie 8 zł.
Faktycznie, zagonię Mateusza do roboty, dotąd miał wymówkę, że przecież nie ma zdjęć dobrej jakości. ;)
Lecę, bo spóźnię się na zajęcia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']wystawienie różnie.. 12 zł za wyróżnienie, co by mu się przydało... a za podświetlenie 8 zł.
Faktycznie, zagonię Mateusza do roboty, dotąd miał wymówkę, że przecież nie ma zdjęć dobrej jakości. ;)
Lecę, bo spóźnię się na zajęcia![/QUOTE]

To leć ;) Zdjęcia teraz ma piękne, niech robi ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...