Jump to content
Dogomania

Mały Rysio dostał sznasę.Kciuki za DOMEK!:)


Edi100

Recommended Posts

  • Replies 315
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Helga&Ares']Jakiej karmy potrzebujecie?[/QUOTE]
Kociej. Rysio jest mały ma 3 miesiące, Cita osiem miesięcy. Jadają ryż z mięskiem raz na dzień i suchą. Do tej pory kupowałam Whiskas Junior, ale to i tak dla mnie w tej chwili duży wydatek:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Helga&Ares']Nikt nie pyta o pięknotka?
Moze zróbcie mu zdjęcia poza klatką, jak się przytula do człowieka, no nie wiem...[/QUOTE]
Zrobimy, tylko Kropka pojechała na wieś z moją mamą i wzięła aparat:( Muszę poczekać aż wróci.

Link to comment
Share on other sites

Jestem załamana:( Mały drze się niemiłosiernie. Źle mu w klatce. Kiedy wkładam jedzenie czy wymieniam kuwetę, on wskakuje na mnie. Nie ucelował:( i znalazł się pomiędzy psami:( Ja chcąc go szybko złapać, potknełam się o deskę do prasowania i upadłam. W ostatnim momencie Ryśka złapałam. Bardzo się wystraszył ja też. Zamknęłam drzwi od pokoju, trudno będą szczekać pomyślałam. Foka nie dając za wygraną, wybiła szybę w drzwiach:(:( Przyleciała sąsiadka z góry z awanturą, ze hałas, że ciągle szczekają, że policję wezwie. Dopiero się uporałam ze szkłem, przy czym się uryczałam:(
Proszę popytajcie, może znajdzie się jakiś DT dla Rysia? Rysiek nie boi się psów, ani kotów. On tak chce się tulić, brykać, bawić...:(:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Helga&Ares']Pilnie potrzebne lepsze zdjęcia. Niestety, nie wiem, co mozna zrobić, moje schroniskowe koty już któryś z kolei miesiąc czekają i nic... :([/QUOTE]
W tej chwili nie mam aparatu, jak Kropka z wakacji wróci to zrobi bo wzięła ze sobą.

Link to comment
Share on other sites

Witaj Rysiu:) Jeśli uda się wykombinować dla Ciebie jakiś transport zapraszam do Mielca do hoteliku w Brzyściu! Jest tam tylko jedna bezdomna kotka, właśnie po sterylce - fajna i miziasta:) Wzięłabym Cię nawet do siebie, bo moja najmłodsza córka straszna kociara, ale boję się, że nas Sony poturbowałby Cię przy pierwszej sposobności. Miejsce zaklepię, ale transport by się przydał!!!

Link to comment
Share on other sites

Miejsce dla Rysia zarezerwowane! I jeśli ktoś mógłby Rysia dostarczyć do Wrocławia za ok. 2 tygodnie (dokładną datę podam) to mógłby pojechać prosto do Brzyścia, bo wracał będzie do domu mąż właścicielki hoteliku. Lub też do Poznania, ten sam Pan, tylko jeszcze nie wiem kiedy!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Miejsce dla Rysia zarezerwowane! I jeśli ktoś mógłby Rysia dostarczyć do Wrocławia za ok. 2 tygodnie (dokładną datę podam) to mógłby pojechać prosto do Brzyścia, bo wracał będzie do domu mąż właścicielki hoteliku. Lub też do Pozdnania, ten sam Pan, tylko jeszcze nie wiem kiedy!!![/QUOTE]
Dziękuję. Ja Rysia do Wrocka dowiozę pkp:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Tylko, czy zapewnisz mu jakąś klatkę, aby nie łaził Panu po głowie? Skoro on taki żywiołowy jest!!! Jak wszystko się dowiem, włącznie z datą i miejsce odbioru dam znać! Rysi nie męcz Edi i nie stresuj, niedługo odzyskasz wolność!!! Tyle o ile:)[/QUOTE]
Mam kontenerek, różowy:) Dostałam od Pani Tosi. Jest lekki, nawet bardzo:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...