Jump to content
Dogomania

Mały Rysio dostał sznasę.Kciuki za DOMEK!:)


Edi100

Recommended Posts

  • Replies 315
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciotki niespodzianka! Za chwilę po Rysia przyjedzie zainteresowana nim rodzina z Jarosławia. Ponieważ Pan Jacek, ew. nowy właściciel Rysia, jest bardzo zainteresowany adopcja i zdecydował się przyjechać po kota już, aby ktoś go nie ubiegł, więc zaniechałam wizyty przed adopcją. Pan podpisze umowę i jeśli nie zdecyduje się być obecny na bieżąco na wątku Rysia, będę szukać kogoś do wizyty po adopcji. Pan jest z Jarosławia to jakieś sto kilometrów od Mielca, może uda się kogoś znaleźć! Najwyżej może wybiorę się sama, to ładna droga pod względem jakości. Pan, a raczej jego żona wypatrzyła Rysia na allegro. Mają psa i chomika oraz 4 letnie dziecko! Pies jest kotolubny, bo koty mają u rodziców! Myślę, że to dobra rodzina dla Rysia, który już sporo czasu grzeje dupkę w hoteliku! Z tego, co Pan mówił można liczyć na zdjęcia Rysia w nowym domu!!! Edi, mam nadzieję, że wybaczysz mi to odpuszczenie wizyty przed adopcją, ale czasami trzeba kuć żelazo puki gorące!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Ciotki niespodzianka! Za chwilę po Rysia przyjedzie zainteresowana nim rodzina z Jarosławia. Ponieważ Pan Jacek, ew. nowy właściciel Rysia, jest bardzo zainteresowany adopcja i zdecydował się przyjechać po kota już, aby ktoś go nie ubiegł, więc zaniechałam wizyty przed adopcją. Pan podpisze umowę i jeśli nie zdecyduje się być obecny na bieżąco na wątku Rysia, będę szukać kogoś do wizyty po adopcji. Pan jest z Jarosławia to jakieś sto kilometrów od Mielca, może uda się kogoś znaleźć! Najwyżej może wybiorę się sama, to ładna droga pod względem jakości. Pan, a raczej jego żona wypatrzyła Rysia na allegro. Mają psa i chomika oraz 4 letnie dziecko! Pies jest kotolubny, bo koty mają u rodziców! Myślę, że to dobra rodzina dla Rysia, który już sporo czasu grzeje dupkę w hoteliku! Z tego, co Pan mówił można liczyć na zdjęcia Rysia w nowym domu!!! Edi, mam nadzieję, że wybaczysz mi to odpuszczenie wizyty przed adopcją, ale czasami trzeba kuć żelazo puki gorące![/QUOTE]
Super wieści!!!! Juz jestem za, skoro sami się fatygują:) To dobrze świadczy:):) Wizytę po, zawsze można zrobić:) Oj Ryśku, tak się cieszę!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Pan Jacek już wraca z rodziną i Rysiem do domu! Jest zadowolony z wyboru, choć mówi, że Rysio jest za gruby:) Mam nadzieję, że teraz we własnym domu nasz kotek będzie miał więcej ruchu i nabierze kociej sylwetki. Rysiu, tylko szczęścia![/QUOTE]
Oj hip hip hurra! agusiazet z całego serca dziękuję!:)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam wczoraj wieczorem z Panem Jackiem i wszystko jest ok. Mam do Pana maila, mam mu podesłać wątek Rysia i jak mu się uda to wklei zdjęcia z domowych pieleszy! A to na Dogo nie jest proste, więc może też przyśle je i do mnie:) W każdym razie zdjęcia tak czy siak powinny za jakiś czas być:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Rozmawiałam wczoraj wieczorem z Panem Jackiem i wszystko jest ok. Mam do Pana maila, mam mu podesłać wątek Rysia i jak mu się uda to wklei zdjęcia z domowych pieleszy! A to na Dogo nie jest proste, więc może też przyśle je i do mnie:) W każdym razie zdjęcia tak czy siak powinny za jakiś czas być:)[/QUOTE]

Jak miło, jak miło!:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...