Jump to content
Dogomania

Mały Rysio dostał sznasę.Kciuki za DOMEK!:)


Edi100

Recommended Posts

Bardzo proszę o pomoc:-( Mam kolejnego Koteczka:-(:-(
Przed chwilą na wieczornym spacerze z psami, latało małe kocio po ulicy między samochodami. Cudem nie wpadło pod koła:-( Co miałyśmy robić? Kotek u nas... Mały, ok 3 miesięcy śliczny, nie dziki. Chyba ktoś go wywalił na drodze:-( Bardzo, bardzo pilnie szukamy DT. !!!
Kropka zaraz zrobi foty. Kotek jest w klatce, Cita nasza kotka tymczasowiczka syczy na niego strasznie, więc nie ryzykujemy by Kocio spał z Citą i Kropką w pokoju. Kocio zajęło miejsce obok klatki królicy. Nie ma wyjścia. Psy szału dostają, może jakoś prześpimy noc bo jutro w sprawie pracy jadę. Pomocy z szukaniem DT:-( BŁAGAM

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 315
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://img810.imageshack.us/img810/5928/dscf1530.jpg[/IMG]

[IMG]http://img691.imageshack.us/img691/82/dscf1531m.jpg[/IMG]

[IMG]http://img714.imageshack.us/img714/4210/dscf1532s.jpg[/IMG]

[IMG]http://img16.imageshack.us/img16/9444/dscf1533u.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Helga&Ares']Edi, zrobię mu allegro, tylko proszę podaj mi podstawowe informacje na temat kotka, przybliżony wiek, płeć. Ładny kociu, znajdzie domek[/QUOTE]
Chłopak, na oko 3 miesiące. Miziasty przytulak. Bardzo kochaniutki.
Postaram się wziąć go na oględziny do weta z odroczonym terminem płatności, to będę wiedziała więcej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Edi, dalas Rysia na miau? Moj kot tez znajda ma na imie Rysiek. Ten Wasz tez znajdzie dobry dom. Moze popros ELOISE o ogloszenia dla kociaka?[/QUOTE]
Na miau jest nasza Tymczasowiczka Cita od 5 miesięcy. Mimo ogłoszeń, cisza:( Może Rysio będzie miał więcej szczęścia. Biłam się z myślami, czy dobrze zrobiłyśmy bo On ciągle w klatce siedzi:( Głaskamy Go co jakiś czas, ale On tak by pobrykał a się nie da. Mimo tego ciepło mi na sercu jak widzę kiedy śpi słodko najedzony i bezpieczny. Wie co to kuwetka, a wystarczy podejść by traktor warczał/ Cudnie się też bawi pluszakiem:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Edi, dalas Rysia na miau? Moj kot tez znajda ma na imie Rysiek. Ten Wasz tez znajdzie dobry dom. Moze popros ELOISE o ogloszenia dla kociaka?[/QUOTE]
Skleroze mam:( Kuchnia oczywiście, ze Rysio na miau. Od razu załozyłam wątek. Gapa jestem:(

Link to comment
Share on other sites

kilka innych stron nktore znalalzlam na internecie ( ponoc przysylaja darmowe probki )

moze warto sprobowac:

[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] BIOMILL
[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] NG
[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] ACANA
[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] PROPAC I SPORTMIX
[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] --------
[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] GLIPA
[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] NN
[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] BOSCH
[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] PURINA
[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] RC
[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] EAGLE PACK
[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] YARRAH

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzia_kuzik']kilka innych stron nktore znalalzlam na internecie ( ponoc przysylaja darmowe probki )

moze warto sprobowac:

[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] BIOMILL
[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] NG
[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] ACANA
[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] PROPAC I SPORTMIX
[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] --------
[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] GLIPA
[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] NN
[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] BOSCH
[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] PURINA
[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] RC
[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] EAGLE PACK
[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] YARRAH[/QUOTE]
Dziękuję, Powysyłam! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...