Jump to content
Dogomania

Potrzebne DT, DS albo opieka wirtualna dla Aszy i Rudego!!!


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='mestudio']Ja też zaglądam, oglądam, czytam. Fajne te ciapki kudłate:-).
Fajnie że Viki ma domek, u mnie zastój od lutego, ale kroi się domek dla Bursztyna z mojego podpisu.[/QUOTE]

Viki nie ma nowego domku...
[SIZE=1]
Czy może to ja coś przeoczyłam? Ale wydaje mi się, ze to fotki u Wandzi...[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Viki i moje maluchy, były u weta. Moje zostały zaszczepione a potem było dokładne oględziny i szczepienie Viki. Wiki waży 14 kg. Jest już spora. Wzrostem dorównuje Puśce. Wet określił jaj wiek na maksimum 6 m a może trochę mniej. Ma wreszcie książeczkę zdrowia a w niej wszystko zapisane. Sunia urzekła naszego weta. Nie wiem czy na zdjęciach to widać, ale pięknie nabrała ciała. No i ten nadmiar luźnej skóry jest fantastyczny. Wet zgodził się, że ma coś z labka. Ponieważ
wczoraj byli u weta Państwo, którzy właśnie stracili jedną z dwóch suń jakie mają i poszukiwali drugiej suni do towarzystwa więc wet zadzwonił do nich i powiedział o Vice. Nie minęło wiele czasu jak miałam telefon , że w ciągu godziny przyjadą sunię poznać. Kontakt z sunią był fantastyczny. Państwo pieski traktują jak swoje dzieci. To ludzie o wielkich wrażliwych sercach. Nie było mowy, żeby Viki nie mogła z nimi zaraz jechać. Viki więc będzie mieszkała w okolicach Siedlec. Będzie na 100% pieskiem domowym, kanapowym. Pani jest na rencie i razem z mamą przebywa w domu. Viki trafiła w dziesiątkę. Jak będę miała jakąś możliwość to czy z gallegro czy meganką5 podjedziemy tam już na wizytę po adopcyjną.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...