Jump to content
Dogomania

Nikt na nim nie zarobi więc trzeba go zabić-15letni Pudliś w DS marzeń


ania z poznania

Recommended Posts

Czy umiescilyscie na transportowym? Moze ktos sie znajdzie za darmo lub mniej...zajrzyjcie ponizej dogomaniaczka stracila dom ...pozar!!!

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/199645-Dogomaniaczka-w-potrzebie-POŻAR-Rodzina-Journey-straciła-wszystko-psy-walczą-o-życie#post16060771[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='salibinka']Rozmawiałam przed chwilą z osobą, która oferuje transport za zwrot kosztów

(wątek:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/176436-Oferuję-transport-za-zwrot-kosztów-(Warszawa-dowolne-miejsce-w-Polsce-Warszawa)[/URL]
Namiary: 668 155 860)

Może być do samego Sulejówka. W przyszlym tygodniu - środa lub najlepiej [B]czwartek. [/B]Ponieważ jeżdżą ze zwierzakami na okragło, bardzo proszą o jak najszybszy kontakt z potwierdzeniem.

Orientacyjny koszt (do dokladniejszego wyliczenia) 250zł.

Bierzemy? Szukamy dalej? Kto skoordynuje przewóz?[/QUOTE]
chyba nie mamy wyjścia.
Ile ma nasz Malik na koncie?
Chyba trzeba zainteresowane strony wymienić telefonami. Najlepiej umawiać się osobiście, nie przez osoby trzecie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']chyba nie mamy wyjścia.
Ile ma nasz Malik na koncie?
Chyba trzeba zainteresowane strony wymienić telefonami. Najlepiej umawiać się osobiście, nie przez osoby trzecie.[/QUOTE]

Stan konta zna Ania z Poznania, której nie ma.
Ostatni wpis na pierwszej to 128zł + to co napewno - wpłacone 100zł ode mnie na styczeń.
Czy ktoś jeszcze wpłacał? Przynajmniej orientacyjnie zsumujemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Canaveral-staff również wstepnie proponuje transport za połowę kosztów.

Rozmawiałyśmy przed chwilą z Arktyką - przy okazji - prosiła, żeby wszystkim przekazać, że nie ma w tej chwili dostepu do netu i nie wie, ile to potrwa.[/QUOTE]
Czyli za ile Canaveral-staff proponuje transport, bo jeśli za połowę kosztów, to może taniej wyjdzie?

Link to comment
Share on other sites

Juz wszystko opisuję:Transport został uzgodniony na niedzielę. Canaveral będzie u Arktyki między 10.30 a 11.30 - zawiezie Malika bezpośrednio do DS. Malik pojedzie samochodem osobowym bez innych zwierzaków (drugi piesek pojedzie, ale w drugą stronę).
Adresy i numery telefonów rozesłane w kazdą stronę - dalej kontakt będzie już bezpośredni.

Pani Bożena pokryje koszt w kwocie 60zł. Ponieważ nie ma Ani z Poznania i nie wiadomo kompletnie, co z finansami - umowa z canaveral jest taka, że założę resztę.

Dziękujemy, Canaveral, za pomoc.

Pozostaje kwestia formalna - i tu prośba do Ocelotka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Już wszystko opisuję: Transport został uzgodniony na niedzielę. Canaveral będzie u Arktyki między 10.30 a 11.30 - zawiezie Malika bezpośrednio do DS. Malik pojedzie samochodem osobowym bez innych zwierzaków (drugi piesek pojedzie, ale w drugą stronę).
Adresy i numery telefonów rozesłane w kazdą stronę - dalej kontakt będzie już bezpośredni.

Pani Bożena pokryje koszt w kwocie 60zł. Ponieważ nie ma Ani z Poznania i nie wiadomo kompletnie, co z finansami - założę resztę.

Dziękujemy, Canaveral, za pomoc.

Pozostaje kwestia formalna - i tu prośba do Ocelotka.[/QUOTE]

Pudlis powinien miec wiecj na koncie...musze sprawdzic kiedy wplacalam ostatnio, wedlug rozliczenia za pazdziernik....dobrze, ze transport tanszy...Pudlis jest na mojego bratanka, jego telefon w pierwszych postach, dzwoncie do niego jak bedzie potrzeba bo musi byc Umowa Adopcyjna....

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/199645-Dogomaniaczka-w-potrzebie-POŻAR-Rodzina-Journey-straciła-wszystko-psy-walczą-o-życie?p=16062382#post16062382[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][FONT=Calibri][B]przepraszam za offa[/B][/FONT][/COLOR]
[FONT=verdana][B]chciałam zaprosić na bazarek prowadzony przeze mnie na opłacenie DT Luny[/B][/FONT][FONT=Calibri] [/FONT][FONT=verdana][B]może znajdziesz dla siebie cos ciekawego ...[/B][/FONT]
[FONT=verdana][B]polecisz jakiejś osobie ...[/B][/FONT]
[FONT=verdana][B]lub chociaż pomożesz mi w jego podnoszeniu [/B][/FONT]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/199547-***-R%C3%B3%C5%BCne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-r%C3%B3%C5%BCnych-wiekowo-na-DT-dla-LUNY-do-21.01"][FONT=verdana]http://www.dogomania.pl/threads/1995...-LUNY-do-21.01[/FONT][/URL]
[FONT=Calibri] [/FONT]
[FONT=verdana][B]oraz na bazarek cegiełkowy - Gufiemu brakuje dosłownie wszystkiego....[/B][/FONT]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/199565-Gufi-b%C5%82aga-o-wsparcie-%21%21%21-choroba-sk%C3%B3ry-brak-funduszy-na-DT-cegie%C5%82kowy-do-21.01"][FONT=verdana]http://www.dogomania.pl/threads/199565-Gufi-b%C5%82aga-o-wsparcie-!!!-choroba-sk%C3%B3ry-brak-funduszy-na-DT-cegie%C5%82kowy-do-21.01[/FONT][/URL]
[FONT=verdana][B]Z góry gorąco dziękuję [/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Podpiszemy umowę między Tomaszowskim Towarzystwem a właścicielami Malika. Nie mam jako takiego formularza umowy adopcyjnej. Jeśli ktoś mógłby przesłać mi na maila będę wdzięczna. Podstemplujemy tu i wyślemy chyba pocztą do domku Malika? [email][email protected][/email]

O kuzynie pamiętam:)
On jako takiej umowy adopcyjnej nie podpisywał, w schronisku jest tylko świstek, jednak w bazie danych figurują jego dane jako właściciela i to będzie trzeba zmienić. Zajmę się tym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Podpiszemy umowę między Tomaszowskim Towarzystwem a właścicielami Malika. Nie mam jako takiego formularza umowy adopcyjnej. Jeśli ktoś mógłby przesłać mi na maila będę wdzięczna. Podstemplujemy tu i wyślemy chyba pocztą do domku Malika? [email][email protected][/email]

O kuzynie pamiętam:)
On jako takiej umowy adopcyjnej nie podpisywał, w schronisku jest tylko świstek, jednak w bazie danych figurują jego dane jako właściciela i to będzie trzeba zmienić. Zajmę się tym.[/QUOTE]

Zalatw tak zeby bylo jak najlepiej...przypominam pozar u dogomaniaczki, tragedia...

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/199645-Dogomaniaczka-w-potrzebie-POŻAR-Rodzina-Journey-straciła-wszystko-psy-walczą-o-życie#post16067570[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']Są jakieś wieści z nowego domku ??? Arktyka jest bez internetu i sie kobieta denerwuje jak Malik sobie radzi w nowym miejscu. Obiecałam, że sie dowiem i jej oddzwonię.[/QUOTE]

Nie zdawalam sobie sprawy, ze Pudlis juz pojechal, moze Julkita cos napisze.

Link to comment
Share on other sites

:multi:o boze....w koncu:(
sorki cioteczki mialam problem z netem juz myslalam ze dostane cholery....myslalam ze bede czekac do jutra z tym netem...weszlam a tu niespodzianka-dziala!!.
dzieki Marysiu za pomoc...:):)

No ja tez czekam na wiesci....nasz diablik pojechal dzisiaj hmm..niezbyt komfortowo-czysty bo wykaraskal sie na popiole wysypanym przed domem , bo zrobilo sie ladne lodowisko...wiec mam nadzieje ze domek nie wystraszy sie brudasa;)
cioteczka przewozaca dostala powloczke na kolanka co by sie zbytnio nie pobrudzila o naszego "brudaska"
Zastanawiam sie caly czas jak znosi podroz....i jak bedzie sie zachowywal pierwsze dni w nowym domu...jestem tym wszystkim
zmartwiona i bede miec pare nocek z glowy...do puki nowy domek nie powie-on jest cudowny , nie oddamy go nikomu:multi::loveu:

o boziu...dzieki Julkita za wiesci:)z ta biela to nieprzesadzajmy...;) no to teraz tylko odczekac pare dni....i hoopsa z malym do fryzjerka oczyscic go z wiejskich urokow;):evil_lol: aha i uwazaj po fryzjerze gdzie sie maly tarza, zwlaszcza jak sie rozszaleje z kolezanka na spacerach :cool3::razz:
Pudliszonek wcina wszystko od karmy po gotowany ryz z warzywami i kurczakiem...i nie tylko...
do wybrednych psiakow nie nalezy:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...