Jump to content
Dogomania

Nikt na nim nie zarobi więc trzeba go zabić-15letni Pudliś w DS marzeń


ania z poznania

Recommended Posts

Czy mogę wobec tego w imieniu nas tutaj oficjalnie potwierdzić p. Bożenie, że Malik do Niej przyjedzie? Ludzie muszą wiedzieć, na czym stoją i na co czekają.

Dwa: Będzie potrzebna pomoc w organizacji transportu Arktyka (Toruń - okolice) - Sulejówek (Może Wawa).

Trzy: kwestie formalne (prawnym właścicielem jest pan Piotr, który podpisał umowę w schronisku, tak?)) i o tym też nalezy przy umowie pamiętać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Decyzję jest bardzo trudno podjąć.
Zważywszy, że Malik w życiu przeszedł niejedno.
Musimy sobie zdawać szansę, że to nie jest danie szansy domowi chętnemu na adopcję Malika. Tu nie może być mowy o wątpliwościach.
Malik był w strasznych warunkach, ma swój wiek, czy zdajecie sobie sprawę, że kolejnego porzucenia, zwrotu z adopcji on może nie przeżyć?

Chciałabym żebyśmy wspólnie podjęli tę decyzję. Ja z Panią Bożeną nie rozmawiałam ciężko mi ocenić.
Jest jedno ale. Pies na zdjęciach wygląda inaczej niż w rzeczywistości.
Powiem szczerze osobiście jestem przeciwna organizowaniu transportów. Bardzo.
Wolę jak chętny dom zapozna się osobiście z psem i wtedy podejmuje decyzje.
To moje zdanie.
Już pies mi wracał z Bydgoszczy bo miał 3 cm za dużo wysokości.

Organizuję tylko transport do hoteli, domów tymczasowych, ewentualnie gdy adopcja zagraniczna. Nigdy w Polsce.
Macie jasno określone moje zdanie, jednak protestować nie będę.

Pies nie jest rzeczą, żeby go wozić w ciemno.

Link to comment
Share on other sites

Ja co prawda mam sproą pretensję do julkity i jej Mamy za formę wycofania się z adopcji Peli, jednak mimo wszystko z kilku dłuższych rozmów, poznałam nieco dom i jest to dobry dom. Z tym oglądaniem psa na zywo to nie tragizujmy, tak działa wiele adopcji na dogo. Zresztą sama wyadoptowałam 2 psy od ocelot z Tomaszowa a dom widział psy jedynie na zdjęciu. Jest to więc sztuczne mnożenie przeszkód. Malik jest średnio adopcyjny, trafia się dobry dom, więc trzeba dać mu szansę. Takie moje

Link to comment
Share on other sites

Ale spokojnie.
Ja napisałam tylko swoje zdanie wywołana do tablicy. Wolę zdecydowanie, jak dom ogląda psa i wtedy widać czy coś zaiskrzyło.
Z zagranicy dostaję zdjęcia wyadoptowanych psów i informacje, z domów w Polsce najczęściej zapada głucha cisza.
Ja nie chcę się kłócić na wątku, nie chcę przepychanek.
Ja zaakceptuję głos większości, osobiście najważniejsze dla mnie jest zdanie DT.

Link to comment
Share on other sites

Ocelotku-nie denerwuj się -ja napisałam,że uważam,że masz decydujący głos ponieważ pierwsza zauważyłaś Malika w schronie i zaklepałaś go aby go czasmi nie uśpiono i chyba dalej kierowałaś akcją-wyciągałaś go a nie mogę zrozumieć dlaczego ma decydować Arktyka o adopcji skoro ma go tylko na Dt

Link to comment
Share on other sites

Mam po prostu wątpliwości.
Może związane jest to z tym, ze dość długo już pośredniczę w adopcjach. Na początku nie miałam ich tyle, albo wcale nie miewałam. Teraz mam całą masę. To skrzywienie w drugą stronę wiem.
Ale skoro każdy wyraża swoje zdanie ja również mogłam.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że o dom dla Malika będzie trudno.

Link to comment
Share on other sites

Ja również mam nadzieję, że wszystko ułoży się pomyślnie.
Szukamy transportu. Sprawdzę te kontakty, które znalazła Julia. Moze akurat.
Rozmawiałam dziś z panią Bożeną. Jeśli byłaby potrzeba, jest w stanie dojechać do Warszawy (soboty/niedziele) oraz dołożyć się do ew. kosztów przewozu - jeśli zajdzie taka potrzeba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Szukamy transportu. Sprawdzę te kontakty, które znalazła Julia. [/QUOTE]

To niestety nieaktualne, bo psiak nie jedzie do dt:shake:

[quote name='julkita']
[SIZE="1"]Na pudelkach w potrzebie Energy napisala, ze pilnie potrzebuje transportu z Bydgoszczy do Warszawy. Może jeśli byście się zdecydowaly, że Pudliś zamieszka u nas to by mógłby się zabrać z tym psiakiem ze schroniska, który będzie jechal. Tylko na razie nie ma chętnego na transport.[/SIZE][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Sorki, że nie na temat, ale czy podoba wam się coś takiego? [url]http://allegro.pl/najtaniej-buda-domek-z-legowiskiem-wiklina-i1399975957.html[/url]
Na górze Malik, a na dole Misia albo odwrotnie ;)
Mam pytanko: Co jje Malik? karma czy to co ludzie, a może puszki?

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam przed chwilą z osobą, która oferuje transport za zwrot kosztów

(wątek:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/176436-Oferuję-transport-za-zwrot-kosztów-(Warszawa-dowolne-miejsce-w-Polsce-Warszawa)[/URL]
Namiary: 668 155 860)

Może być do samego Sulejówka. W przyszlym tygodniu - środa lub najlepiej [B]czwartek. [/B]Ponieważ jeżdżą ze zwierzakami na okragło, bardzo proszą o jak najszybszy kontakt z potwierdzeniem.

Orientacyjny koszt (do dokladniejszego wyliczenia) 250zł.

Bierzemy? Szukamy dalej? Kto skoordynuje przewóz?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...