Jump to content
Dogomania

Nikt na nim nie zarobi więc trzeba go zabić-15letni Pudliś w DS marzeń


ania z poznania

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ocelot']To piesek z mojego schroniska?:):):)[/QUOTE]

Ja tam nic zlego w takim zachowaniu nie widze, grzeczna psiana :lol::lol:

[IMG]http://img513.imageshack.us/img513/4809/img3060q.jpg[/IMG]

Tak pamietamy:loveu::loveu:dziekujemy

Moj Piotrus go chyba odebral od Ciebie, zawiozl do Arktyki....a teraz chlopina znowu sie odchudza w Ciechocinku..:shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj']Ja tam nic zlego w takim zachowaniu nie widze, grzeczna psiana :lol::lol:

[IMG]http://img513.imageshack.us/img513/4809/img3060q.jpg[/IMG]

Tak pamietamy:loveu::loveu:dziekujemy

Moj Piotrus go chyba odebral od Ciebie, zawiozl do Arktyki....a teraz chlopina znowu sie odchudza w Ciechocinku..:shake::shake:[/QUOTE]

To ma blisko by wpasc na kawe:) I nie widze tu miejsca na wymowki....:mad:;)
Jak przywozil Malika to obiecal ze go odwiedzi....:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='julkita']Długo ten reportaz nie trwał, a telewizji i kamer chętnie to nie wpuścili. Skoro takie ich zachowanie to jasne było, że coś kryją - warunki w jakich przebywają zwierzęta. Nawet schroniskowy wet ma zla opinie. Nie dziwię się. Szkoda mi tych psiakow.[/QUOTE]

Szkoda, ze reportaz krotki...rzeczywiscie biedne psiaki ale Malik uratowany....wyglada jak krolewicz...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Energy']No jak w tytule...[/QUOTE]

Slodziutki Pudlisiu /Maliku miales szczescie bo byles w tym piekle....do tego masz siostrzyczke

Cytat Arktyki, na pw ; pytanie o deklaracje...sorry nie wytlumaczylam ...
Odp: Nowy Pudelek..
[INDENT]ale slicznosci:smile: no wezne....a czy on ma jakiekolwiek deklaracje?
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Kto odbieral Malika od Arktyki, na kogo podpisywana umowa????

[B]Arktyka wisi 166zl [/B]
[CENTER][/CENTER]
[INDENT][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][B][COLOR=red][COLOR=black]Zapłaciłam za hotel 248zł a Malik był 9 dni (czyli 72zł), czyli do zwrotu jest 166zł.[/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red]
[CENTER][B][COLOR=red][COLOR=red]Na koncie zostaje 230zł, plus u Arktyki 166, czyli ogólnie po Maliku zostało 396zł[/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=red][/CENTER]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=red]

[/COLOR]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']To, co zostało po Maliku, miało być naszą wspólną decyzją przekazane na Dudzię.
Malika odbierała od Arktyki i wiozła do DS canaveral-staff.
Umowę wysyłała Ocelot.[/QUOTE]
Reszta poszla na Dudzie to wiem ..ale Ania pisze w rozliczeniu Post# 1 ze Arktyka winna nam 166zl???
Gdzie ta umowa Ocelot poslijcie do grupy, niech canaveral-staff skontaktuje sie z grupa..

Watek ogolny Arktyki podac maila lub na pw Kalvie chyba...tak

Link to comment
Share on other sites

Arktyka byla winna po Maliku 166zł, ktore przeszlo na Dudzie i zostalo z tego zaplacone DT Dudzi (160zł) za miesiac luty. Pozostale 6 zł odjelam sobie gdy wysylalam Arktyce pieniądze na Dudzie za DT za marzec, czyli mialam wyslac 310 zł, a wyslalam 304 zł.
To co napisala mi Arktyka w wiadomosci jak zaczynalam byc ksiegową Dudzi...:

Zawsze koniecznie wpisz w tytule przelewu " Oplata za dt Dudzi (od.... tutaj data do....)
gdyz jest to wspolne konto na wszystkie moje tymczasy i jesli ktos zapomina mam wtedy duzo pracy z ustaleniem za jakiego psiaka itd.Oplate robisz za caly miesiac z gory, dziewczyny z reguły przelewaja najpozniej okolo 1-3 dnia kazdego miesiaca. W przypadku Dudzi oplata jest ustalona na 10zl/doba czyli za miesiac wychodzi 300 zl jesli ma 30 dni lub 310zl jesli ma 31 dni,
po za wyjatkiem czyli lutym
Dudzia vel Daizy przyjechala do mnie 12.02, wiec od tej daty licz cioteczko za dt.
Wedlug moich obliczen mala ma oplacone dt do 28.02.+zostaje 6 zl na nastepny miesiac.
Wiec w marcu do zaplaty bedzie za dt malej 304zl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='julkita']Tak, ale widze, ze przez pomylke wyslalam arktyce 310 zł zamiast 304 zł, wiec te 6 zł jest winna[/QUOTE]


Nie , Julkita ja jej licze 19 dni do oddania (31-12= 19 , X10zl = 190zl ) oficiajnie jest winna...za obore placimy za luty ale nie za caly marzec...do ostatniego jej posta, opuscila stanowisko pracy..12 marca ostatni wpis...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...