Jump to content
Dogomania

Nikt na nim nie zarobi więc trzeba go zabić-15letni Pudliś w DS marzeń


ania z poznania

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='julkita']Jasne, że się polubili. Malik jeszcze taki nie przekonany, trochę się boi, ale Misia go zaczepia by się z nią bawił.
Kwestia czasu i będzie OK :D
Miśka dzisiaj nie zjadła obiadu do końca, to on dokończył. :)[/QUOTE]

Zdjecie przekapitalne, Miska jak to babka zaczepia...beda sie lubily bo to suczka i piesek...moje jak przyprowadzili zagubiona sunie to zaczely wariowac...byly nieszczesliwe, ze znalazla swoj zagubiony domeczek.

Link to comment
Share on other sites

jestem i ja dzisiaj ,wczoraj nie miałam już siły na odpalanie komuptera jak nakarmiłam psy to po 24 sie zrobiło i padłam jak kawka

Pudliś w aucie to aniołek pieknie i spokojnie sie zachowywał ,bardzo spodobał sie mojemu mężowi mówi że to super piesek nie to co te nasze wariaty staffiki :)

fakt trzeba go trochę do porządku doprowadzić bo przeciez teraz w wielkiej metropolii będzie mieszkał i pazury - błagam obetnijcie mu te pazury !!!!

pozdrawiam Arktykę i Bożenę z córką

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj jak przyszłam ze szkoły wypuściłam obydwa psiaki to Malik wybiegł i ogonek u góry, wogóle go nie poznałam, taki szalony i juz nie przestraszony :) Po 3 min zawołałam je, one biegiem do mnie i zaczaly skakac na mnie, moje spodnie gotowe do prania... :mad:potem wytarlismy lapki i do domu. Wskoczyły na wersalke, tarzaly sie, skakaly na siebie. :lol:To tak fajnie i sympatycznie wygladalo, no ale za czym zlapalam za aparat to już się im odechcialo :( Troche nakrecilam, jak zlapie jeszcze kiedys to oczywiście wstawie
A to film z dzisiaj
(najpierw niech się całe załaduje, a dopiero potem oglądajcie, bo tak to się obraz przycina)
[video]http://img827.imageshack.us/img827/6336/r1m.mp4[/video]
Jakoś tej energi nie widac, ale kilka sekund przed nakreceniem to nie moglam sie polapac ktory, to ktory...;)

Link to comment
Share on other sites

Widać, że Malik i Misia się poznają - a Misia próbuje Malika z każdej strony ;). Są cudni oboje. (Niestety ze wzgledu na net mogłam zobaczyc tylko połowę filmiku :()
Julio, dzięki za relację :) - a jak przespali noc? Spokojnie? Apetyt dopisuje, tak? A kupki są normalne?

Popiół to nic takiego, ale pazurki trzeba doprowadzić do normalności, bo to spory dyskomfort...

Kwestia uregulowania opłaty za dt - Arktyko, sprawdziłaś może, czy jest wpłata za styczeń? Trochę mamy związane ręce, bo Ani z Poznania nadal nie ma a Ona jest skarbnikiem. Ja wpłaciłam za styczeń do Niej.
Ale jeśli nie ma wpłaty od Niej i nadal nie będzie, to coś trzeba z tym zrobić tymczasem, bo inaczej będzie nieuczciwie wobec Arktyki. Nie wiem, zalożenie, zbiórka?

Canaveral - dziękuję raz jeszcze za pomoc - bardzo Cię proszę o numer konta (skrzynka już czysta).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='julkita'][URL]http://img827.imageshack.us/img827/6336/r1m.mp4[/URL][/QUOTE]
Super, że wstawiłaś filmik. A Misia to nie tylko Malika podrywa ale wręcz molestuje!
A skoro Wam tak dobrze idzie zapoznawanie to może niedługo trzeci pudelek, w innym kolorze na przykład ;)

Link to comment
Share on other sites

o kurcze super razem wygladaja:) Dzieki Julkita za filmik.
Sorki ale u mnie nie mial gdzie tych pazurow scierac....sama miekka ziemia:( jak przyjechal to zawloklam go do fryzjera i mial obcinane pazurki...pozniej mialam go juz zawlec gdy mieszkalismy na wsi , ale nie dojechalismy przez pogode..sniezyce i zaspy,
wiec chlopak troche zarosniety;)a ze dodatkowo lubi sie wytarzac w "roznych" rzeczach nie zawsze przyjemnych...;)
to juz inna sprawa;):)
Julkita jak go zawleczesz do fryzjera i na obcinanie pazurkow to pamietaj o kaganiuszku na ten czas...bo pudlis za bardzo nie lubi tych zabiegow i moze probowac "pania obcinajaca" dziabnac:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

aha przed chwilka sprawdzalam konto...jest przelew za pudlisia....248zl.
Pudlis byl u mnie 9 dni w styczniu:razz: komu mam reszte pieniazkow przelac na konto...???:crazyeye::-o

Julkito rozumiem ze pudlis jest juz na zawsze Wasz:loveu:
i moge go juz na stale wykreslic z listy tymczasowiczow:lol:;)??

Link to comment
Share on other sites

Porozmawiałam sobie dzisiaj z panią Bożenką przez tel. - P. Bożena mówi, że wszystko ok., Malik coraz bardziej radosny i pewny siebie, zainteresował się zabawkami, śpi z rodzinką w łóżku i ma meeega apetyt (tu trzeba będzie uważać, żeby się nie zamienił w śnieżną kulkę ;)). Pięknie zachowuje czystość w domu. Po powrocie szczeka i skacze na powitanie z radości.
Malik wykąpany i troszkę przystrzyżony - za wyjątkiem pyśka (bo sobie nie życzył ;)).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Porozmawiałam sobie dzisiaj z panią Bożenką przez tel. - P. Bożena mówi, że wszystko ok., Malik coraz bardziej radosny i pewny siebie, zainteresował się zabawkami, śpi z rodzinką w łóżku i ma meeega apetyt (tu trzeba będzie uważać, żeby się nie zamienił w śnieżną kulkę ;)). Pięknie zachowuje czystość w domu. Po powrocie szczeka i skacze na powitanie z radości.
Malik wykąpany i troszkę przystrzyżony - za wyjątkiem pyśka (bo sobie nie życzył ;)).[/QUOTE]

Maliok potrafi tez przynosic kapcie gdy wita domownika, ale nosi tylko jeden i tylko wtedy gdy ma na to ochote;)
Powiem ,ze po relacjach Julkity i pani Bozeny bardzo mi ulzylo...bo nie wiedzialam jak Malik zareaguje na zmiane domu...wiadomo nowe miejsce, ludzie, stres...balam sie ze moze zaczac
brudzic lub cos innego a tu same wspaniale wiesci:)
Dziekuje Julkicie i pani Bozence, ze mimo naszych zniechecen...serii pytan i podejrzen(zwlaszcza moich;)) bylyscie wytrwale w postanowieniu dania Malikowi domku:)
Cudnie sie czyta wspaniale wiesci z domu , a jeszcze cudowniej gdy ma sie swiadomosc ze trud nie poszedl na marne i piesek na jesien zycia znalazl cudowny dom i ludzi ktorzy go kochaja.
Dziekuje:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Canaveral-staff']ja mam jeszcze 3 zdjęcia z auta później wstawię[/QUOTE]

:razz::razz:To czekamy na obiecane zdjecia z samochodu....jak Malik/Pudlis teraz sie wabi?:eviltong::eviltong: Arktyce:loveu::loveu::loveu: duza buzka za serce i przeswietna opieke nad Pudlisiem...:loveu:bede miala nastepnego
kandydata na twoj domeczek Arktyko....co pisze o jakims pulelku do Ciebie to te bidule odrazu znajduja domki...niezla passa nie....:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
oby tak dalej ale w koncu jakis pudel znowu do ciebie trafi...niezla jestes z pudlami, brawo!!!!!:lol:

:-o:-oCiotki spia ale nie dziw u was 3;10 rano , u nas po 7 wieczorem...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Malik się już zadomowił. Wyjada jedzenie mojej Misi, oprocz tego i swoje. Jest baardzo żarty. Arktyko: Czy u Ciebie on też wyjadał innym pieskom jedzenie i wystarczylo wejsc do kuchni i on za Tobą? Szczeka na kazdego kto wejdzie do domu :) Jedną już piłeczke piszczącą pogryzł... wiec mysle, ze jest zadowolony z tego, ze u nas zamieszkał :] Czystosc w domu raczej zachowuje (raz się tylko zsiusial)
Nie wiem co jeszcze napisać, pytajcie :P
[IMG]http://img560.imageshack.us/img560/6571/img2681d.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...