Jump to content
Dogomania

Maks za TM


tamb

Recommended Posts

[quote name='tamb']Jakby propozycja była aktualna, byłoby super. Maks ma problemy z uszami a jest na to specjalna karma [URL]http://sklepzkarmami.pl/oto-active/564-oto-active-10kg-8020245100466.html[/URL][/QUOTE]

[B][SIZE=3]karma została zakupiona (10 kg)
Prosże o potwierdzenie gdy dotrze na wątku [/SIZE][/B][SIZE=2]klik[/SIZE] > [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240920-✿-JAMNICZA-SKARPETA-REAKTYWACJA-Jamniki-Jamnikom-z-prawdziwą-pomocą-✿?p=20940600#post20940600"][B]JAMNICZEJ SKARPETY[/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Bardzo dziękuję, potwierdzę jak dojdzie.
Felka z Bagien, zmieniłam komórkę i straciłam Twój numer, odezwij się.[/QUOTE]

Niestety nie miałam Twojej komórki i kurier dzwonił do mnie zę bedzie z przesylką o 9-9.15
Ja mam nadzieję ze ktoś będzie poda podanym przez Ciebie adresem.

Telefon do kuriera 512 189 125

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Karma doszła, jeszcze raz dziękuję. Maksowi bardzo smakuje, jest po pierwszym posiłku.[/QUOTE]

Karma została zakupiona z Funduszu Jamniczej Skarpety ;

[quote name='Fundacja SOS dla Jamników'][B][SIZE=3][...]
Prosże o potwierdzenie gdy dotrze na wątku [/SIZE][/B][SIZE=2]klik[/SIZE] > [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240920-✿-JAMNICZA-SKARPETA-REAKTYWACJA-Jamniki-Jamnikom-z-prawdziwą-pomocą-✿?p=20940600#post20940600"][B]JAMNICZEJ SKARPETY[/B][/URL][/QUOTE]

[quote name='Felka z Bagien']Ciągle mi wywala Dogo.Ciekawa jestem skuteczności karmy.Trzymam kciuki![/QUOTE]

Też jesteśmy ciekawi efektów. Ale to pewnie ze 2 tygodnie na jakieś oznaki trzeba zaczekać.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Weterynarz zapisał mi maść jeszcze przy wizycie, żeby wykupić jak się będzie drapał. Kiedy pierwszy raz (już nie piszczy) zapiszczał przy drapaniu to wykupiłam. Nic się nie dzieje, uszy ładne ale za mało czasu minęło, żeby coś mówić. Jeszcze dwa dni posmaruję i odłożę. Karmę dostaje ale jak w ciągu 4 miesięcy problem nie wróci, to będzie znaczyło, że pomaga. Bez karmy odnawiało się po ok. 2 miesiącach.

Link to comment
Share on other sites

To trzymam kciuki, żeby się to już nie powtarzało.
I przy okazji zapraszam do mojej tymczasowiczki, połamanej i poskładanej Nurii
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245104-4-5-mies-Nuria-przeżyła-spotkanie-z-samochodem-teraz-chce-spotkać-Swojego-Człowieka[/URL]

Link to comment
Share on other sites

W zeszły piątek przyjechał mój syn. Robiłam, co mogłam, żeby nie było spotkania z Maksem, bo bałam się, że go pogryzie. Kiedy okazało się, że syn zostanie na tyle dłużej,że jest sens poznawać go z Maksem, zrobiliśmy to dzisiaj. Maks powitał go jak starego znajomego, polizał i przytulił się. Nie muszę izolować, jestem w szoku. Zwierzęta chyba wyczuwają kto jest rodziną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']W zeszły piątek przyjechał mój syn. Robiłam, co mogłam, żeby nie było spotkania z Maksem, bo bałam się, że go pogryzie. Kiedy okazało się, że syn zostanie na tyle dłużej,że jest sens poznawać go z Maksem, zrobiliśmy to dzisiaj. Maks powitał go jak starego znajomego, polizał i przytulił się. Nie muszę izolować, jestem w szoku. Zwierzęta chyba wyczuwają kto jest rodziną.[/QUOTE]
I znowu mamy potwierdzony fakt jakie zwierzeta są mądre ,szkoda że ludzią tego brakuje;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

U Maksa cisza, nikt nie zagląda. Zmieniłam mu karmę na Trovet, może ta zadziała. Cenowo podobnie. Karma i przysmaki dla alergików dla Maksa kosztuje około 250zł miesięcznie. Jest jednym z 21 zwierzaków (przy 2 mam pomoc). Oznacza to stres finansowy. Maks jest coraz bardziej kochanym i miłym psem. Jednak jakbym wchodząc na dogomanię w 2007 roku (z jednym psem, szczurkiem i szczeniakiem, któremu szukałam domu) wiedziała, że jestem tak podatna na ratowanie zwierząt poza granicami rozsądku, nigdy bym się nie zalogowała. Ja z przed "zapsienia i zakocenia" i teraz to dwie różne osoby pod względem poziomu życia, wyglądu, wolności.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']U Maksa cisza, nikt nie zagląda. Zmieniłam mu karmę na Trovet, może ta zadziała. Cenowo podobnie. Karma i przysmaki dla alergików dla Maksa kosztuje około 250zł miesięcznie. Jest jednym z 21 zwierzaków (przy 2 mam pomoc). Oznacza to stres finansowy. Maks jest coraz bardziej kochanym i miłym psem. Jednak jakbym wchodząc na dogomanię w 2007 roku (z jednym psem, szczurkiem i szczeniakiem, któremu szukałam domu) wiedziała, że jestem tak podatna na ratowanie zwierząt poza granicami rozsądku, nigdy bym się nie zalogowała. Ja z przed "zapsienia i zakocenia" i teraz to dwie różne osoby pod względem poziomu życia, wyglądu, wolności.[/QUOTE]

Tamarko ja zaglądam i szkoda, że nie mogę Ci pomóc przynajmniej do czasu, gdy Balon/Gucio, którego od dwóch lat mam w hotelu i na swojej głowie, czegoś nie znajdzie.

:( Ty jesteś niewyobrażalnie dobrą i wrażliwą osobą, a życie takich ludzi jest zwykle ogromnie ciężkie.
Bardzo jednak apeluję do dogomaniaków, którzy mogą pomóc, pomyślcie o stadku u Tamary, która ratuje najbiedniejsze psy i koty. Utrzymanie 21 zwierząt to wielki wysiłek i potrzeba na to pieniędzy.

[SIZE=1]ps. Tamarko moje życie też bardzo się zmieniło od 2005 roku, gdy znalazłam na słupie ogłoszenie wolontariuszki z krakowskiego schroniska o psie spod kaloryfera non stop gryzionym przez inne psy. :)
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Za bardzo lubimy zwierzęta i to nam utrudnia życie.
Maks zmienił się w domowego pieszczocha. Przytula się, wchodzi do łóżka, jest bardzo mądry i posłuszny. Z psami i kotami go nie łączę, nie zaryzykuję i w uszach mu nie pogrzebię. Poza tym prawie wszystko mogę przy nim zrobić. Niestety dla obcych dalej ma oblicze agresora, nie jest adopcyjny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...